Чому створення прототипів заощадить ваш час та гроші

Прототипування чудово втілює ідею в реальний світ. Потрібно небагато часу, і хоча б частину вартості концепції можна оживити. Складання функціональних можливостей та – що може бути більш важливо – обмежень є важливим для цінного товару. Сказавши “прототип”, я не маю на увазі ні макет, ні деякі каркаси, ні навіть “прототип, який можна натиснути”. Я фактично говорю про так званий Мінімальний життєздатний продукт, де Ви вирішуєте технічні проблеми та доводите рішення.

Ідеї є скрізь

У всіх є ідеї. Стартапи мають чудові ідеї, які можуть зруйнувати цілі галузі, тоді як великі підприємства вигадують нові концепції, щоб вигадати конкурентів. На жаль, ці ідеї залишаються концепціями, написаними на пост-це досить часто.

Після цього ніколи не залишайте стіни

Компанії організовуватимуть мозкові штурми та запрошуватимуть всіляких інноваційних мислителів. Це чудовий перший крок, оскільки інновації починаються з ідеї. Однак проблема в тому, що ці ідеї залишаються на стіні. Давайте розглянемо причини цієї проблеми.

Перш за все, організації часто спеціалізуються на конкретних областях, але їм не вистачає навичок, необхідних для впровадження цих нових технологій в існуючі архітектури. У 2017 році штучний інтелект є скрізь, і компанії хочуть експериментувати з цими новими технологіями. Однак їх люди не навчені для цього. Це призводить до загальновідомої думки: «Ми побудуємо це в майбутньому».

Далі є час і бюджет. Час – наш найцінніший ресурс, і кожна організація хоче витратити час своїх працівників якомога корисніше. Досить часто це означає постійне ведення бізнесу, не “витрачаючи час” на вивчення цих нових технологій.

Остаточний випуск – це не те, що очікував клієнт

Всім відомий класичний підхід до запуску нового проекту у компанії: хтось у компанії має чудову ідею, вони проведуть кілька внутрішніх зустрічей, переглянуть проведені дослідження ринку, а потім розпочнуть великий, дорогий проект. Після завершення проекту кінцевий продукт відкривається світові. Це момент істини. Чи сподобається це кінцевим споживачам? Чи забезпечить це те, що їм насправді потрібно, а не те, що вони сказали, що хочуть? Чи будуть вони насправді платити за товар? Неможливо знати відповіді на ці запитання, поки продукт не надійде на ринок. Це вірно навіть тоді, коли ви проводили певні дослідження під час його розробки.

Прототип, як правило, імітує лише кілька аспектів і може повністю відрізнятися від кінцевого продукту.

Несподівані технічні проблеми

Прикро, що архітектура системи приходить настільки рано в процесі проектування, оскільки час лише покращує ваше розуміння проблем, з якими ви можете зіткнутися. Часто ці проблеми пов’язані з технічними проблемами, яких можна було б уникнути, якби ці проблеми вирішувались у прототипі. Ви коли-небудь думали: “Якби я міг повернутися у минуле, я б змінився …”?

Прототипування на допомогу

Перевірте та доведіть рішення

Створення прототипу (або MVP, якщо хочете) допомагає протестувати та довести рішення, перш ніж перетворити його на великий, дорогий проект. Маючи прототип, який працює і працює протягом декількох тижнів, ви можете швидко зібрати відгуки користувачів і за потреби скорегувати концепцію. Це дозволяє розробникам програмного забезпечення та розробникам отримувати цінні відгуки від користувачів на самому початку проекту. Це також дозволяє інженерам програмного забезпечення отримати уявлення про точність початкових кошторисів проекту та про те, чи можна успішно виконати терміни та запропоновані етапи.

Фінансова підтримка ралі

Якщо ви підприємець із ідеєю стартапу, який шукає фінансування, або співробітник компанії, яка намагається переконати того, хто приймає рішення, вам потрібно щось переконати їх у своїй ідеї. Розробляючи прототип для демонстрації доцільності вашої ідеї, ви зменшуєте ризик інвестицій і, отже, збільшуєте ймовірність фінансування ідеї.

Не вдається рано і недорого

Якщо у вас новаторська ідея, вона майже завжди включає ризик невдачі. Як колись жартував Томас Едісон: “Зараз ми знаємо тисячу способів не будувати лампочку”. Створюючи прототип, ви можете швидко відсіяти ідеї та концепції, які не працюють, щоб перенести фокус убік тих, що роблять.

Як craftworkz може допомогти

Тож я переконав вас, що створення прототипів – це шлях, і ви готові очистити стіну від цих барвистих пост-матеріалів і перетворити їх на відчутні – і, погодьмося, більш корисні – прототипи, які дійсно можуть підтвердити ваше рішення? Це те, що ми в Craftworkz робимо найкраще! Наша команда зосереджена на інноваційних технологіях, тому що ми переконалися, що майже всі нові ідеї, що виникають, включають деякі нові технології, такі як чат-боти, робототехніка, гібридні мобільні пристрої, хмара, блокчейн …

Візьміть пост-його зі стіни і перетворіть їх на відчутні прототипи

Ми розробили правильний підхід, і у нас є мультидисциплінарна та досвідчена команда для швидкої та легкої розробки прототипів у багатьох різних сферах. Цей підхід значно відрізняється від більш класичної стратегії розвитку, оскільки доводиться дуже тісно співпрацювати та бути швидким та ефективним, іноді без всебічного аналізу бізнесу. Крім того, наш досвід дозволяє нам глибоко зрозуміти концепцію, вирішити технічні проблеми та успішно надати прототип разом із цінними рекомендаціями.

Розмова

Спочатку ми починаємо з того, що радимо вам, кидаємо виклик вашому баченню та глибоко розуміємо, чого ви хочете досягти.

Аналіз та бюджет

Далі ми узагальнюємо все в нашому аналізі та бюджеті. Це дуже важливо для того, щоб переконатись, що всі є узгодженими та пріоритетні завдання.

Початок

Ви підтверджуєте, що ми на одній сторінці, і зелене світло проекту.

Ітеративний розвиток

Під час процесу розробки ми підтримуємо відкрите спілкування про прогрес та висновки. Кожну ітерацію ми налаштовуємо, продумуємо, будуємо, тестуємо та вивчаємо. Цей ітераційний підхід дає нам гнучкість для вирішення технічних проблем та вдосконалення прототипу.

Доставка

Ми надаємо прототип разом із цінними рекомендаціями щодо наступних кроків.

Давай поговоримо!

Визнаєте стіну, повну пост-її? Нам обов’язково слід поговорити. Якщо ви є частиною стартапу, великого підприємства чи просто у вас є божевільна ідея, яку ви хочете протестувати, відвідайте http://www.craftworkz.co і подивіться, як ми можемо допомогти вам реалізувати ваші ідеї.

Повний блог читайте тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-prototyping-save-you-time-money-sam-hendrickx/.

Sam Hendrickx люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: