Штучний інтелект та глибоке навчання в охороні здоров’я

Трансформаційна сила #AI штучного інтелекту лунає у багатьох галузях, але в одній галузі охорони здоров’я його вплив обіцяє справді змінити життя.

Загальний обсяг інвестицій державного та приватного секторів у сферу охорони здоров’я є надзвичайним: за деякими оцінками до 2021 року очікується, що вони досягнуть 6,6 млрд. Доларів. Ще більш вражаючим, Accenture прогнозує, що найкращі програми AI можуть призвести до щорічної економії 150 мільярдів доларів до 2026 року.

Теоретично штучний інтелект та машинне навчання (AI / МЛ) можуть застосовуватися майже до кожного процесу охорони здоров’я. Однак на практиці підприємці, керівники підприємств та інвестори повинні розрізняти поступові вдосконалення та покращення в 10 разів, які трансформують галузь.

Також на ринках, що розвиваються, компанії, засновані на #AI, привертають увагу і VC. Такі компанії, як Mfine, зібрали понад 24 мільйони доларів і мають близько 200 співробітників у Бенгалуру та Хайдерабаді. Але #AI також стикається з кількома перешкодами. Коли файли пацієнта надсилаються по факсу, надсилаються електронною поштою як нечитабельні PDF-файли або встановлюються як зображення рукописних нотаток, AI буде досить важко отримати корисну інформацію. Однак Apple та інші великі технологічні компанії мають тут перевагу, оскільки вони знайомі з включенням великої мережі партнерів, включаючи постачальників медичних послуг та постачальників #EHR.

З 2011 року трохи більше 10% усіх цифрових доларів, що фінансують охорону здоров’я, надходили компаніям, що займаються AI / машинним навчанням ((угоди минулого тижня не стали винятком). Але не всі випадки використання отримують однакову увагу з боку підприємців-інвесторів та інвесторів. Нещодавно компанія Rock Health зібрала кілька цифр і виявила, що виявлення наркотиків та управління охороною здоров’я населення займають перші місця у світі. Однак важко визначити, в яких сферах охорони здоров’я першими побачать значні зрушення від інтеграції AI.

Сімдесят сім відсотків керівників медичних служб повідомили, що їх організації пришвидшують інвестиції в аналітику великих даних та штучний інтелект (AI), посилаючись на деструктивні сили та конкурентів у галузі як на головний мотиватор збільшення витрат.

Однак майже 80 відсотків лідерів аналітики даних заявили, що їх організації все ще борються з аналітикою великих даних та прийняттям AI, при цьому 92,5 відсотка назвали культурний та організаційний опір основними бар’єрами.

Крім інвестицій в AI, Російський фонд прямих інвестицій (RDIF) погодився інвестувати 100 мільйонів рублів в Oncobox, компанію, що розробляє рішення для діагностики раку на основі штучного інтелекту (AI). Під керівництвом генерального директора Ендрю Гаражі, Oncobox наразі розробляє цифрову платформу для проведення молекулярної діагностики раку.

Якщо говорити про великі перуки, Facebook, Apple, Microsoft, Google, Amazon (FAMGA) є провідними покупцями стартапів зі штучного інтелекту (CB Insights Report). Google очолює простір # охорони здоров’я. За останні сім років Google зробив внесок у 16 стартапів з кібербезпеки, включаючи CrowdStrike, та 14 стартапів у галузі охорони здоров’я. Безпека та управління даними – це те місце, куди Google інвестує найбільше, з основним акцентом на галузі охорони здоров’я та фінансів.

Інвестиції в охорону здоров’я можуть бути непередбачуваними, що вимагатиме великих ставок на нові технології, кілька з яких можуть давати товарну продукцію, тоді як багато інших горіють полум’ям. та розробка нових препаратів. Benevolent AI Ltd., що базується в Лондоні, використовує підхід для виявлення методів лікування раку мозку, хвороби Паркінсона та інших розладів, і щойно вступила у співпрацю з AstraZeneca Plc для дослідження методів лікування захворювань легенів та нирок. Минулого року компанія оцінилась у трохи більше 2 мільярдів доларів, коли вона завершила раунд фінансування з інвесторами, включаючи Вудфорда, який вперше інвестував у 2014 році, згідно з його веб-сайтом.

Докладніше про те, як #Google планує використовувати #AI для реінвестування 3 трлн. Доларів # галузі охорони здоров’я. # цифровийздоров’я # штучний інтелект

How Google Plans To Use AI To Reinvent The $3 Trillion US Healthcare Industry

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/artificial-intelligence-deep-learning-healthcare-dr-ruchi-dass/.

Dr. Ruchi Dass люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: