Як інтегрувати емоційну аналітику для тестування реклами у вашу платформу опитування або постачальника панелей?

Технологія кодування обличчя, створена Emotion Research LAB

Зрозуміти глибші емоції клієнта – це проблема для всіх брендів конкурувати на ринку. Емоційні технології – один із найкращих способів це зробити. Ця емоційна технологія, яку також називають емоційним кодуванням обличчя, є процесом вимірювання людських емоцій за допомогою міміки. Емоції можна виявити за допомогою комп’ютерних алгоритмів автоматичного розпізнавання емоцій, які фіксують міміку через веб-камеру. Отже, ідея полягає в тому, що в процесі опитування на одному з етапів ми зможемо показати медіаконтент, який ми хочемо проаналізувати, але респондент не повинен відчувати, що він / вона переходить на іншу платформу для емоційного аналізу.

Ada by emotion research lab – це онлайн-платформа, яка дозволяє керувати повним процесом аналізу емоційних даних, показуючи респондентам медіа-вміст та надаючи детальну емоційну інформацію (індивідуальну або сукупну) на інформаційній панелі в інтернеті.

Для легкої інтеграції з вашою платформою опитування або методологією дослідження вам доведеться перенаправити свою платформу на нашу платформу з обов’язковою кількістю параметрів на нашому посиланні URL. Після завершення проекту, якщо ви хочете, ми знову перенаправляємо на вашу платформу, щоб продовжити процес.

Завдяки цій переадресації респондент зберігає відчуття, що залишається на тій же платформі опитування, бренд має доступ до інформаційної панелі, і не потрібно запитувати респондентів двічі дані.

Ми працюємо над інтеграцією ADA з методологією опитування або дослідження за допомогою ідентифікатора панелі, а процес виконується нашим технічним відділом для наших клієнтів. Це простий процес, не вимагає додаткових витрат, і він може вступити в дію за один день.

ADA дає вам додаткові переваги, включаючи просту у використанні (все, що вам потрібно, це стандартна веб-камера та підключення до Інтернету. Для планшетів, ноутбуків чи мобільних пристроїв). І оцінка погляду за допомогою стандартної веб-камери, коли респонденти використовують ноутбук без додаткового обладнання.

ADA інтегрує фірмову технологію від Emotion Research LAB. Наші моделі глибокого навчання дають глибоке розуміння нефільтрованих та неупереджених емоційних реакцій споживачів на цифровий вміст.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись більше про те, як інтегрувати емоційну аналітику у вашу існуючу платформу опитування чи дослідження методології. info@emotionresearchlab.com

Марія Покові

Генеральний директор Emotion Research LAB maria@emotionresearchlab.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-integrate-emotional-analytics-ad-testing-your-survey-maria-pocovi/.

Maria Pocovi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: