7 важливих елементів для встановлення цілей кар’єри

Поклик – це все одно, що знайти свою причину – причину вашого існування, мету вашого життя. Коли ви знайдете свою причину, ви знайдете свої крила і врешті знайдете свій шлях – ви знаєте, які рухи робити і коли їх робити. – Джон Максвелл

Чи знаєте ви, чому ви перебуваєте на своїй поточній роботі? Постановка чітких кар’єрних цілей дуже важлива, оскільки вони допомагають чітко визначити, що ВИ бажаєте від своєї кар’єри.

Правда в тому, що ми можемо легко загубитися в робочому циклі, циклі зміни роботи та переслідуванні, здавалося б, кращих можливостей, про які ми забуваємо перевірити, чи рухаємось у правильному напрямку для НАШОГО життя. У кожного різне “Чому”, і так важливо пов’язати це з кожною сферою вашого життя. Щоб пишатися своєю подорожжю та врешті-решт дійти до місця справжньої особистої реалізації, ви повинні бути навмисними, будуючи свою кар’єру.

Значна кількість успішних людей в кар’єрі говорили мені, що вони ставлять цілі кожні кілька років і переглядають їх, коли вони йдуть далі, це чудова звичка загалом вбиратись у життя: smiley :: + 1 | type_5:

Тож, визначаючи цілі вашої кар’єри, які важливі елементи?

1 ТВОЄ ЩО І ЧОМУ: Напиши, що саме ти хочеш від своєї кар’єри та чому ти хочеш цих речей? Будьте абсолютно чесні з собою і не шукайте ні в кого відповідей.

= Які ваші особисті цінності? Якою організацією ви хочете працювати? У міру зростання важливо, щоб ваші особисті цінності відповідали організації.

= Ви хочете, щоб вас знали як того, хто завжди додає цінності?

= Ви хочете визнання?

= Шукаєте побудувати спадщину?

= Ви хочете фінансової стабільності?

Якої кінцевої точки ви хочете досягти, будуючи свою кар’єру? Сформулюйте, що саме ви хочете від своєї кар’єри. Завжди запитуйте себе, чому …! і наскільки це можливо, завжди пов’язуйте це зі своїми особистими цінностями та тим, що, на вашу думку, є вашою метою / покликанням.

2 Будьте практичними: Що все, що ви хочете, означає на практиці? Наприклад:

= Що означає додавання вартості у вашій поточній ролі?

= Що насправді означає визнання на практиці?

= Яку спадщину ви хочете побудувати?

= Що для вас означає фінансова стабільність з точки зору цифр?

3 Визначте: Тепер починайте визначати тип ролей, організацій, рівнів, які допоможуть вам досягти своїх цілей з часом. Розбийте їх і визначте різні рівні, які вам потрібно буде пройти, щоб досягти кінцевої точки у вашій кар’єрі.

4 План особистого розвитку: як ви маєте намір досягти тієї організації, рівня роботи або ролі роботи, яку ви бажаєте.

= Які прогалини у ваших навичках?

= Які курси, сертифікати чи досвід вам потрібні?

Я такий великий прихильник створення особистого плану розвитку та економії на його шляху.

Визначте, що вам потрібно, і якщо ваше місце роботи не буде платити за ваші курси / тренінги, плануйте зробити це для себе!

5 Мережі та відносини:

Які стосунки вам потрібні, щоб дістатися до цього визначеного пункту призначення? Який наставник, тренер та / або спонсор вам потрібен? До яких організацій вам потрібно приєднатися, які можуть одночасно додавати вам цінності, коли ви додаєте цінності організації?

6 План дій: Настав час створити чіткий план дій. З усім, що ви написали вище, створіть план дій, виходячи з ваших цілей. Якщо ви можете, з кожним рівнем, до якого ви маєте намір потрапити, точно визначте, що вам потрібно для того, щоб туди потрапити, і скільки це може вам коштувати .. як з часом, так і з грошима. Обов’язково створіть SMART-план.

7 Підзвітність: знайдіть собі відповідального партнера, який зможе тримати вас у планах і заохочувати вас на шляху. Я пропоную виконати всю цю вправу з кимось, щоб ви обоє могли бути підзвітними один одному.

Чи маєте Ви цілі кар’єри? Які кроки ви зробили, придумуючи їх? Будь ласка, поділіться у розділі коментарів 🙂

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/7-important-elements-setting-career-goals-foluso-gbadamosi-fimc/.

Foluso Gbadamosi, FIMC люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: