DevLearn DDX – День 2: Режим Губки

Ви коли-небудь помічали, як грамотно розміщена губка може спонукати людей у вашому домогосподарстві (які залишатимуться неназваними) прибирати за собою? Цей маленький поштовх … і безліч прикладів та історій, якими поділилися сьогодні на конференції DevLearn DDX … – це тема цього допису.

Арун Прадхан із «Модельних мислителів» – один із найкреативніших і натхненних людей у науково-дослідних роботах в наші дні, самоописаний допитливий і чуйний виродник. Він розпочав День 2 із уроками економіки поведінки та суворим залученням сесій через menti.com. Нічого подібного на те, щоб перевірити наші помилки атрибуції спочатку вранці. Я просто залишу вас усіх із цим графіком.

Арун за свою сесію охопив велику територію, але я зосереджусь на евристиці мислення, яка може вплинути на те, як ми розробляємо досвід навчання. Евристика – це когнітивні ярлики, які люди роблять, коли ми рухаємось швидко:

Відвернення від збитків – ми приписуємо більшу вагу втратам, ніж можливим виграшам.

Ефект наділення – Ми більше цінуємо речі, якими ми володіємо, порівняно з речами, якими ми не володіємо. (Я також вважаю це ефектом IKEA, коли ми додаємо доданої вартості речам, які робимо самі.)

Помилка невиправданих витрат. Ми перевищуємо вартість інвестицій, які ми вклали в щось у минулому, порівняно з оцінкою майбутньої вартості на основі поточної ситуації.

Гіперболічна дисконтування – Ми обираємо невелику винагороду тепер, ніж віддалену більшу. Миттєві позитивні відгуки керують поведінкою краще, ніж віддалені наслідки … навіть дуже великі.

Парадокс вибору – пропонування більше можливостей залучає людей, але це стримує прихильність до будь-якого вибору.

Упередженість підтвердження – Ми схильні цінувати інформацію, яка підтверджує наші переконання, як кориснішу, ніж дані, які цього не роблять.

Евристика доступності – ми покладаємось на інформацію, яка є найвищою (найновіші або сенсаційні), на відміну від копання та проведення наших досліджень.

Закріплення евристики – ми надмірно покладаємось на первинну інформацію, отриману першою, порівняно з наступною інформацією.

Тож якщо ми знаємо, що люди використовують евристику, щоб швидко мислити, і це може спричинити помилки … як ми можемо допомогти нашим учням приймати правильні рішення? Схема EAST допомагає: зробити її легкою, привабливою, соціальною та своєчасною.

Я склав список читання джерел, про які Арун згадував на своєму засіданні для вашого задоволення від покупок: (ні, я не є філією Amazon)

Думаючи швидко і повільно, Деніел Канеман

Поліпшення рішень щодо здоров’я, багатства та щастя, Річард Талер та Касс Санштайн

Blink: Сила думати, не думаючи, Малкольм Гладуелл

Не змушуй мене думати, переглянуто: підхід здорового глузду до зручності користування Інтернетом, Стів Круг

Дизайн щоденних речей, Дональд Норман

Маніфест контрольного списку: Як правильно все зробити, Атул Гаванде

Засідання решти конференції

Брайан Ванзер та Іззі Лара демонстрували свій проект xAPI Learning Cohort, який пов’язує Alexa Skill із xAPI Learning Record Store (LRS), і мене дуже спонукало взяти участь у сесії. Це такий класний приклад того, як ВИ (так, ви) можете використовувати Voiceflow та Alexa для побудови симуляції практики для своїх учнів та збору детальних даних про їх навчання за допомогою xAPI. Звичайно, коли вони відтворювали демо-версію відео, Alexa прокинулася, щоб спробувати взяти участь! (а ви, так ВАС, можете зареєструватися в когорті xAPI на 12 тижнів безкоштовного онлайн-навчання про xAPI на основі проектів)

Майк Груска та Ден Маккой поділились низкою ресурсів, які ви можете використовувати, щоб використати дизайнерське мислення у своїй навчальній стратегії. Їх ресурси можна буде завантажити в програмі DDX, тому я настійно рекомендую вам зайти туди, щоб отримати їх.

Після цього я взяв участь у сесії, на якій виникає запитання: чому б не використовувати xAPI? Ну, Джону Столлу та Фреду Такану не дозволяли. Тож замість цього вони зробили важку роботу, відтворивши функції запуску та відстеження стану, які система управління вмістом обробляє для вас, а також функції передачі та зберігання даних, які xAPI обробляє всі, щоб вони могли створити досвід навчання, вбудований саме там, де були учні. Джон і Фред почали нас із екзистенційним викликом, з яким стикаються LXD всюди:

Їхнє конкретне рішення – це те, що, як вони вже говорили, ви, напевно, хочете зробити з xAPI, але те, що вони вивчили в дорозі, забезпечило чудову дорожню карту для всіх.

Під час сесії Тоні Райні з «Розповіді історій з даними» вона підняла деякі важливі моменти для всіх нас щодо етики та спотворення даних. Чи знали ви, що вода є причиною № 1 для утоплення? Що 100% людей, які зазнають впливу води, помруть? Неминучі факти, люди! Пожуйте це трохи. Як фахівці з досліджень та розробок, ми несемо відповідальність за подання даних не тільки точних, але й відповідально поданих. Зміна типів діаграм, осей, заголовків та основних моментів – це всі інструменти, якими ви можете забезпечити відповідальність історії, яку розповідають ваші дані. Візуальна грамотність – це найважливіша навичка в середовищі, керованому даними.

Щоразу, коли у вас є можливість посидіти на сесії з Андерсом Гронштедтом, обов’язково зробіть це. Його сеанси наповнені реальними прикладами віртуальної реальності. Коли пандемія вдарилася цієї весни, я був радий мати свій Oculus для розваги і трохи врятуватися від своїх 4 стін. Але застосувати досвід VR для роботи на спільному обладнанні під час пандемії? Слід визнати, що це дало мені деяку паузу. Андерс поділився деякими методами для цього (стикаються з бар’єрами, дезінфікуючими процесами тощо), але також обґрунтував розробку ефективного рішення для VR. Одна з моїх улюблених порад від Андерса полягає в тому, що приєднання до досвіду VR, особливо коли це хтось вперше, є важливим для успішного навчання.

Основна доповідь Хадії Нуріддіна ділилася думками і весь час викликала посмішки. Історії не чарівним чином формують співпереживання .. люди не бачать магічно себе в історії … для цього вам потрібно написати історію. Як зробити історію корисною для навчання? Все починається з мистецтва фантастичного інтерв’ю з вашим експертом з питань теми. Хадія поділилася порадами та прийомами щодо отримання історії – настільки, що я просто рекомендую вам взяти її книгу StoryTraining: Вибір та формування історій, які пов’язують.

Потім я наздогнав неймовірну сесію Метта Пірса на вимогу “Уроки для досліджень та розробок” від творців YouTube. Метт – геній, що стоїть за академією TechSmith, і давній друг і колега з Мічигану (і хтось, хто допомагав мені з моїм багажем в аеропорту Лас-Вегаса на шляху до DevLearn в минулі роки). Він має стільки поділитися. YouTube – це стандарт, до якого звикли наші учні, і ми, безумовно, змагаємось за увагу та довіру з наявними професіоналами. Основні моменти для професій L&D включають:

Ваш телефон здатний знімати справді чудове відео. Після цього вкладайте гроші у світло та аудіо.

Робіть фотографії спеціально для мініатюр вашого відео – повірте мені, це оооооочень набагато приємніше, ніж розгорнуте в середині рота знімок екрану з відео в русі. (див. знімок екрану, знятий із відео в русі, нижче – мені знадобилося 14 спроб отримати це зображення!)

Просто вийди туди і зроби це! Не викидайте чисте сміття, але прагнення до абсолютної досконалості обмежить вам початок роботи та пошук чогось, що ви можете перевірити та навчитися. (Моя маленька LLAMA: зареєстрована: серце радіє цьому).

Зосередьтеся на вашому навчанні – Метт сказав, що якщо ви робите своє відео для всіх, ви робите це ні для кого. Ми можемо встановити кращі, міцніші зв’язки, зосередившись на наших учнів та на тому, що їм потрібно – ось чому я такий шанувальник персональності учнів, яка є частиною визначення обсягу навчального дизайну.

Робіть все можливе, щоб встановити особистий зв’язок на зйомках. Поради тут включали розмову з дзеркалом, позиціонування (замаскованого) друга по інший бік (соціально віддаленої) камери … навіть записане зображення людини, що навчається, на камеру прямо біля об’єктива. У захопленому екрані нижче Метт говорить: “Ось я у своєму підвалі в Мічигані, і я можу встановити особистий зв’язок через відео”. І він це точно зробив. Приємно бачити тебе знову, друже!

І я завершив свій день DevLearn DDX сеансом Afternight Buzz із надзвичайно обізнаним і завжди терплячим (і іноді надзвичайно захопленим xAPI) Джеффом Баттом, коли він допомагав новачкам у xAPI орієнтуватися. Дякую, Джефе! Добре вас знову побачити.

А тепер дещо дещо інше.

Середа, 21 жовтня, – це перший із 2 днів Expo у DevLearn DDX. Виставка Expo безкоштовна, демонстраційні сесії проводяться протягом усього дня, а також можливість спілкування з постачальниками продуктів та послуг у форматі 1: 1 “Зустрінь зараз”. У “стенді” TorranceLearning на виставці є опція Meet Now, щоб ви могли поспілкуватися з Меттом Клієром, Мішель Ucar & I про Agile для дизайну навчальних матеріалів, xAPI, xapi.ly, Конструктор висловлень xAPI для Storyline, наш навчальний план для екіпажу (Вирощування расової рівності на робочому місці) або проект, з яким вам потрібна допомога.

Пропускаєте ранкову перерву на каву?

Тоді розпочніть свій день і завітайте до IDIODC у середу вранці, де Дебора Томас, Кевін Торн та Карл Капп будуть говорити про творчість та інноваційне вирішення проблем.

Хочу більше?

Хочете отримувати це оновлення у своїй поштовій скриньці щодня, поки увімкнена конференція? Просто надішліть електронною поштою experience-at-torrancelearning.com, і ми додамо вас до списку.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/devlearn-ddx-day-2-sponge-mode-megan-torrance/.

Megan Torrance люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: