PLM безпосередньо інтегрована з ERP – автоматизована ефективність.

Автоматизована ефективність.

Мета? Автоматизуйте процеси від інжинірингу / PLM через ERP

Як? SAP PLM

Передумова? SAP ERP

Чому? Підвищення ефективності, продуктивності та прибутковості

Цікаве читання для? Директор / віце-президент з ІТ, інжинірингу або ІТ-директорів, фінансовий директор та генеральний директор

Інші системи PDM, PLM або ERP? Не потрібно

Традиційно компанії керують такими технічними даними, як САПР, у середовищі управління даними про товар (PDM), або в багатьох випадках у компаніях розгортається середовище управління життєвим циклом продукту (PLM).

Управління життєвим циклом продукту (PLM) – це процес управління всім життєвим циклом товару, починаючи від створення, через інженерне проектування, закінчуючи виробництвом, закінчуючи обслуговуванням та закінченням терміну служби (утилізації). PLM інтегрує людей, дані, процеси та системи, щоб надати інформацію про товари компаніям на всьому підприємстві.

Однак існують компанії, які використовують SAP для ERP / бізнес-процесів, не користуючись перевагами вже наявної функціональності SAP, отже, не досягаючи PLM на всьому підприємстві.

SAP – це найбільше у світі програмне забезпечення для бізнесу, і, як правило, це основа будь-якої корпорації, яка впровадила SAP для ERP. SAP надає широкий спектр функціональних можливостей ERP, включаючи такі бізнес-процеси, як закупівлі, виготовлення, обслуговування, продаж та багато іншого.

Процеси ERP, згадані вище, безпосередньо подаються з технічними даними. Не користуючись перевагами функціональності PLM SAP (див. Зображення вище), такі компанії змушені тримати PLM та ERP окремо – це означає окремі силоси, процеси, програмне забезпечення, обслуговування тощо.

Чому ви можете запитати …?

Оскільки PLM для багатьох організацій складається ТІЛЬКИ з управління технічними даними, яке походить від САПР. Кожен великий постачальник САПР забезпечує систему PDM / PLM для управління даними.

Ці організації дублюють дані, створюють дані та керують ними в інженерному світі, і після їх доопрацювання та затвердження їх потрібно вручну ввести в SAP, щоб створити матеріали та технічний документ (BOM), які забезпечують виробничий та подальший бізнес-процеси. Цей процес, як правило, вимагає різних ресурсів, електронної пошти та телефонного зв’язку між закупівлями та машинобудуванням, виробництвом та інжинірингом, закупівлями та виробництвом тощо.

Відповідно до цього зауваження, цей процес ручного введення даних надзвичайно нудний і трудомісткий, що на сучасному ринку неприпустимо. Окрім часу, який втрачається при виведенні продукту на ринок, окрема система PLM – це додаткові витрати на програмне забезпечення, обслуговування та адміністрування. Ця вартість впливає як на машинобудування, так і на ІТ, а також на загальну прибутковість бізнесу.

Користуючись перевагами вбудованої функціональності PLM SAP, організації можуть консолідувати системи, безпосередньо інтегрувати технічні дані, інформацію та процеси з подальшими бізнес-процесами SAP та повністю автоматизувати процес створення Material & BOM.

Основні переваги: Інжиніринг та PLM безпосередньо пов’язані з бізнесом, автоматично та ефективно. Це збільшує загальну продуктивність, а взамін забезпечує більшу прибутковість.

Як директор / віце-президент з ІТ, інжинірингу або ІТ-директора, фінансовий директор та генеральний директор, якщо ваша організація використовує SAP для ERP, необхідно оцінити функціональність SAP PLM.

Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звертатися до мене за адресою christoph.fischer@cideon.com.

CIDEON є партнером SAP для розробки PLM (Центр інженерного управління). SAP PLM офіційно ліцензовано SAP SE.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/plm-directly-integrated-erp-automated-efficiency-christoph-fischer/.

Christoph Fischer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: