Вибір аутсорсингової безпеки: що потрібно знати

Якщо ви шукаєте найкращий спосіб поліпшити безпеку своєї компанії, вибір стороннього постачальника може бути найкращим вибором для вашого бізнесу. Часто вони оснащені спеціалізованими, добре розробленими навичками, які важко знайти під час власної роботи, а за допомогою зовнішньої безпеки ви отримуєте найкраще з обох світів – ефективні, практичні варіанти безпеки без витрат ресурсів або додаткового часу на навчання.

Коли потрібно підібрати найкращу компанію для роботи, важливо знати, що ви шукаєте, і чому. Найкраща охоронна компанія для вашого бізнесу повинна не просто задовольняти ваші потреби на папері; вони повинні відповідати культурі та мінливим вимогам вашого бізнесу так, ніби він власний.

Відмінний постачальник може стати безцінним продовженням вашого бізнесу, тому пошук та підробка тих безпечних, надійних та гнучких відносин може бути запорукою вашого успіху; як в очах вашого бізнесу, так і ваших клієнтів.

Як і будь-які серйозні стосунки, щоб досягти успіху у пошуках всебічного зв’язку сторонніх розробників, спочатку потрібно мати основні правила. Інвестуйте у відкрите обговорення, переконайтеся, що у вас є ясність, і виберіть бізнес, який цінує вашу компанію так само, як і ви. Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були успішними, мудро вибирати, тому знайдіть трохи часу, щоб сісти і все це.

Готові розглянути ваші сторонні перспективи? Візьміть на розгляд цю інформацію, щоб допомогти вам зробити усвідомлений, успішний вибір вперше.

1 Історія ліцензування та торгівлі

Першим етапом будь-якого процесу найму сторонніх працівників є проведення відповідних перевірок, щоб встановити, чи законно зареєстрований бізнес у їхній країні. Наприклад, у Великобританії існує урядова платформа під назвою Companies House, що дозволяє швидко і легко перевірити легітимність бізнесу.

Переконайтеся, що статутні документи компанії є актуальними, і переконайтеся, що ви звернули увагу на осіб, які мають значні інтереси або заявили про відставку. Наприклад, з якими ще компаніями вони пов’язані? Критичні питання для будь-якого потенційного постачальника повинні включати:

Як довго фірма торгує?

Чи потрібно компанії мати дійсну ліцензію на різні види діяльності, видану міністерством чи організацією?

Чи мають ліцензії особи, які працюють у бізнесі? Особливо це стосується Великобританії, де людям необхідно мати урядову ліцензію Органу безпеки (SIA).

2 Страхове покриття

Будь-який бізнес, з яким ви хочете співпрацювати як сторонній постачальник, потребує відповідного страхування, на додаток до ліцензування. Рівень, на якому застрахована фірма, що охороняється, не тільки повинен захищати себе, але і не підлягає обговоренню з точки зору будь-якого потенційного клієнта.

Знання про те, що постачальник застрахований, означає, що у випадку травми, пошкодження майна або будь-якого іншого нещасного випадку під час роботи він може пред’явити дійсну претензію. Не просто вірте їм на слово – попросіть побачити будь-які деталі страхування постачальника, щоб переконатися, що вони мають відповідне покриття вашим потребам і що конкретна ділова діяльність покрита.

3 Список літератури

Вимога до будь-якої співбесіди, має сенс, що коли ви бажаєте найняти сторонню компанію, ви хочете мати докази їхньої майстерності та можливостей на основі минулої роботи. Будь-яка авторитетна охоронна компанія зможе запропонувати вам відгуки клієнтів про рівень їх роботи, і важливо дотримуватися цих посилань, спілкуючись як із минулими, так і з нинішніми клієнтами.

Широкий спектр довідників та тематичних досліджень від сторонніх постачальників є прекрасним початком для будь-яких міркувань, оскільки він дає вам огляд діяльності компанії в різних місцях та сценаріях, а також уявлення про їх надійність та якість догляду.

Ще одним важливим фактором, який слід враховувати, є також посилання на компанії. Чи добре вони ставляться до своїх працівників, і чи є там добрі стосунки? Це може зробити різницю між високопродуктивною службою безпеки та службою, яка просто не працює.

4 Навчання та набір

Як тільки ви дізнаєтесь, що ваші потенційні постачальники ліцензовані, застраховані і вже мають відповідний досвід, настав час вивчити політику навчання та набору персоналу, яку ви обрали. Попросіть ознайомитись із підтверджуючими документами, що підтверджують військовий, правоохоронний чи інший професійний досвід, який компанія заявляє у своїх працівників.

На додаток до досвіду роботи, життєво важливо, щоб співробітники продовжували розвивати свої навички та здібності, щоб залишатися в курсі, тому на це слід шукати. Переконайтеся, що весь призначений персонал в курсі кваліфікації із строкими термінами придатності та пройшов спеціальну підготовку щодо конкретних послуг, які вони надають. Ви також можете запитати, який рівень перевірки та перевірки відбувається під час прийому на роботу постачальника.

Наприклад, у Великобританії процедури найму повинні передбачати все наступне:

Перевірка посвідчення особи, перевірка адреси, перевірка права на роботу

Перевірка фінансового стану

П’ятирічні перевірки історії зайнятості

Аналіз розриву в зайнятості

X 2 особисті посилання

Основне розкриття інформації (перевірка судимості, якщо вона не є SIA)

Перевірка ліцензії SIA (якщо застосовується).

Одним з найкращих способів забезпечити добре керований та контрольований персонал та в кінцевому підсумку ефективну доставку клієнту – це відмінна команда управління, яка буде керувати цим процесом найму, а також управлінням існуючого персоналу. Вивчіть минулу професійну історію та будь-які рекомендації колишніх клієнтів та роботодавців менеджерів, які будуть керувати будь-яким персоналом служби безпеки, щоб переконатися, що вони відповідають вашим вимогам та потребам.

5 Сфера обслуговування

Не всі провайдери рівні, особливо якщо ви шукаєте конкретні послуги. Багато сторонніх підприємств спеціалізуються на певних сферах торгівлі і працюють лише в їх межах. Важливо з’ясувати, чи працювали потенційні постачальники в інших компаніях вашого розміру, масштабу чи галузевого сектору чи навколо них, щоб зрозуміти, чи підходять вони вам.

Будьте обережні з будь-якою охоронною компанією, яка каже, що вона може все це зробити. Існує причина, чому підприємства спеціалізуються, оскільки це означає, що вони можуть надавати чудові послуги, про які вони мають більші знання та навички. Вибір універсалу може здатися хорошою угодою, але ви, ймовірно, не отримаєте однакового рівня знань для Ваші послуги.

6 Фінанси

Працюючи з новим або раніше невідомим постачальником, завжди варто бути обережними, коли йдеться про потенційні фінанси постачальників. Останнє, що вам потрібно – це компанія у слабкому фінансовому становищі, яка готова сказати «так» усьому лише тому, що їм потрібна робота, особливо в такій конкретній і дуже вимогливій ролі.

Кредитний чек може надати вам необхідну основу для запевнення щодо потенційного постачальника, тому перед тим, як підписувати пунктирною лінією, обов’язково перевіряйте наявність чорних позначок назви компанії. Крім того, переконавшись, що все на столі – від зборів до витрат на обладнання, логістики до непередбачених витрат – з першого дня неможливо забезпечити неприємних сюрпризів або змін умов оплати.

7 Договірні угоди та оформлення документів

Через характер охоронної роботи, безсумнівно, постачальники послуг безпеки майже неминуче розкриватимуть конфіденційну інформацію між сторонами. Це може включати все, починаючи від бізнес-планів і закінчуючи особистими даними співробітників, тому переконайтеся, що постачальник та весь його персонал підписують угоди про нерозголошення інформації перед тим, як починати будь-який контракт.

Обов’язки клієнта та постачальника послуг безпеки повинні бути зрозумілі з самого початку. Це включає процеси вирішення спорів, перегляд контрактів, продовження та розірвання договорів, на додаток до розмежування умов фактичної послуги, ретельного перегляду їх стандартів, політики та процедур. Переконайтеся, що вони також в курсі основних політик управління даними, таких як ті, що застосовуються GDPR.

8 Присутність громадськості

Очікується, що компанії використовуватимуть публічний простір, щоб продемонструвати свій професіоналізм та компетентність, будь то шляхом належного використання соціальних медіа або застосування та включення до нагород та акредитацій.

Постачальник послуг, який регулярно оновлює свої стрічки соціальних мереж відповідною інформацією про безпеку, має значну присутність в Інтернеті з використанням блогу або періодично працює з відповідними виданнями, є активним у їх галузі. Організація або особа, яка поінформована з питань, пов’язаних із безпекою, буде в курсі ситуації, коли мова заходить про сучасні виклики безпеці, які можуть бути для вас корисними.

Активне сприяння їх придбанню нагород та акредитацій також демонструє цю відданість галузі, включаючи керівництво компанією із Системою управління якістю ISO 9001 (яка перевіряється зовні) (СМЯ) або за допомогою Британських стандартів (BSI), а також галузевих нагороди та подяки. Компанія, яка пишається своїм бізнесом, – це та, яка, швидше за все, пишається своєю роботою.

На закінчення

Іноді найбільшою загрозою для клієнта є сам клієнт, який порушує процес найму, не проводячи належного дослідження або дізнавшись більше про потенційних постачальників. Як бізнес, ви в кінцевому рахунку володієте безпекою своєї організації – і якщо трапиться інцидент безпеки, це буде ваше ім’я в новинах, а не обраний вами постачальник послуг. Тож вибирайте партнерів з розумом і знаходьте час, щоб прийняти правильне для вас рішення.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/choosing-your-outsourced-security-what-you-need-know-stuart/.

Stuart Nash Pg Cert, CPP, MSyI люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: