Де моя бізнес-проблема?

Найважливіший показник, який вам, можливо, доведеться врахувати у своєму бізнесі, – це мати клієнта, який любив те, що ви робите, і один раз випробував вас, повернутися до вас знову і знову скористатися вашою послугою, що називається утриманням!

Утримання так важливо, наприклад, якщо ви купуєте морозиво в магазині, про який вам розповів ваш друг, і вам воно сподобалось, тоді цей магазин повинен бути достатньо розумним, щоб змусити вас знову купувати інше морозиво, можливо, через рекламу , продаж, або пропозиції!

У нашому випадку в Aumet, і оскільки це веб-сайт, ми повертаємо наших користувачів до нашого веб-сайту за допомогою електронних листів. Ми створили систему електронної пошти, яка надсилає вам електронні листи, коли ви отримуєте повідомлення на веб-сайті, або трапляється щось нове в галузі медицини тощо.

Але ось коли ситуація ускладнюється, користувачі не повертаються, і що поганого в цьому, так це те, що ми не знаємо чому! Звичайно, у мене було стільки припущень (я відповідав за успіх веб-сайту), але я не був упевнений у них.

Отже, ось приклад того, як електронні листи відводять користувачів назад на наш веб-сайт; наприклад, дистриб’ютор відправляє постачальнику повідомлення, постачальник отримує електронне повідомлення з повідомленням про те, що у нього є повідомлення, на яке він повинен відповісти, він натискає кнопку всередині електронного листа, переходить у свою поштову скриньку на веб-сайті aumet і відповідає на повідомлення подобається це:

Спочатку моє головне припущення про проблему полягало в тому, що електронна пошта надходить до спаму, тому постачальники не бачать електронних листів, а значить, вони не відповідають на повідомлення, оскільки в реальному житті немає жодної причини, що постачальник побачите повідомлення від дистриб’ютора і не відповісте, ви не можете сказати “ні” бізнесу та грошам! Але насправді ми спробували все, щоб вирішити проблему спаму, і все ще постачальники не повертаються і не відповідають.

Отже, ось що ми зробили; ми створили код для відстеження кожного кроку дій постачальників, щоб знати, де саме проблема (це називається воронка). Шляхом відстеження ми можемо знати цифри, що відбуваються на кожному кроці, наприклад, якщо ми припустимо, що 10 постачальників отримали повідомлення, а проблема полягала в спамі, послідовність повинна виглядати так:

Падіння на кроці номер три показує, що постачальники не відкривають електронні листи, і основною причиною може бути ефект спаму. Але насправді після того, як ми зробили відстеження, ось як виглядали реальні цифри:

Проблема полягала не у відкритті електронних листів, оскільки очевидно, що 90% електронних листів відкриваються, насправді постачальники читають електронні листи, але вони не клацають! І це пояснює, чому вони не відповідають на повідомлення, тому ми знали, що у нас проблема з вмістом електронної пошти, можливо, з її дизайном чи текстом, тому ми змінили вміст, покращили його і зосередились на цьому, замість того, щоб дбати щодо спаму, ми застосували його і чекали результатів.

Через 2 тижні зміни вмісту електронної пошти ми знову заглянули в відстежувану послідовність, і результати були такими:

Очевидно, що кількість відповідей стрибнула з 0 до 7! Просто тому, що ми змінили вміст їхнього електронного листа, який ми надсилаємо. На закінчення, важливо розділити ваш процес на крихітні кроки, розглянути цифри, вказати на проблему, знайти рішення, протестувати її, а потім переглянути цифри, щоб з’ясувати, чи зробили ви це неправильно чи правильно. Якщо це не спрацювало, спробуйте ще раз з різними припущеннями та різними знаннями, доки не зрозумієте.

знання, де проблема вважається половиною зусиль, необхідних для її вирішення.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/where-my-business-problem-mohammad-issa/.

Mohammad ISSA люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: