Екосистема Digital Asset: пошук найкращих партнерів для вашої пропозиції

Емітентам регульованих цифрових активів потрібні партнери, які допоможуть провести та підтримати їх пропозицію. Ось просте керівництво з пошуку найкращих гравців для підтримки символічної безпеки емітента.

Ця стаття спочатку була опублікована на Medium (https://medium.com/@davehendricks/digital-asset-ecosystem-finding-the-best-partners-for-your-offering-4fc1d78ea573)

Якщо ви хочете дізнатись більше про тестування або ліцензування Vertalo, відвідайте: https://www.vertalo.com/resources/demo

Цифрові активи, які часто називають “токенами безпеки”, розвиваються з початкового циклу ажіотажу як економічно ефективний інструмент для брокерських дилерів, емітентів та інвесторів, підтримуючи їх залучення коштів, відносини з інвесторами та вимоги щодо управління даними. Результатом є поява всесвіту постачальників, відомого як „Екосистема маркера безпеки”.

Причина цифрових активів (особливо цінних паперів) проста: маркери безпеки, засновані на блокчейні, можуть забезпечувати швидкі, легкі та дешеві можливості випуску та передачі (торгівлі), ніж традиційно сертифіковані цінні папери. Особливо, якщо порівнювати з цінними паперами на паперовій основі, які вимагають ручного очищення (На момент написання цієї статті DTCC призупинив ручну обробку паперових сертифікатів).

Екосистема Security Token складається з багатьох фірм, які є відносно новими, і загальний процес може змусити ради директорів компаній – до затвердження будь-яких ініціатив токенізації безпеки – перевірити життєздатність, підхід та повноваження будь-якого учасника в їх пропозиції, ніби вони стрес-тестування застосування ланцюжка поставок.

Ради та емітенти задають такі питання, як:

Які послуги потрібні приватному емітенту для токенізації своїх цінних паперів?

Як Емітент знаходить найкращих постачальників цих послуг?

Де найкраще почати роботу емітента?

Які постачальники виконують відповідні норми? Які правила?

Два найбільш центральних гравця в екосистемі жетонів безпеки – це Емітент та його інвестори: ці дві сторони є «клієнтами». Здорова екосистема жетонів безпеки повинна відповідати потребам емітента, тоді як усі учасники повинні мати найкращі інтереси інвесторів як свій перший і головний пріоритет.

З огляду на ці пріоритети, ось короткий і простий посібник, який допоможе відповісти на всі чотири запитання.

Послуги, необхідні для токенізації, численні

Для деяких емітентів у певний момент операції може бути задіяно до восьми постачальників.

Послуги, необхідні для токенізації та управління цифровою безпекою

Послуги, що підтримують токенізацію безпеки емітента, можуть включати деякі або всі з наступного:

Брокер (-и): Емітенту може знадобитися допомога одного або декількох Брокер-дилерів для сприяння залученню капіталу. Положення брокера-дилера відрізняються в різних юрисдикціях, і багато хто спеціалізується на певних галузях промисловості (енергетика, гостинність, технології, нерухомість).

Альтернативні торгові системи (АТС): ОВД подібні до бірж, оскільки підтримують торгівлю токенами безпеки на вторинному ринку. Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) перебуває на початковій стадії надання дозволу ATS проводити торгівлю токенами безпеки.

Примітка: Відповідно до поточного розуміння, ОВД, що працює в США, надає послугу електронного зіставлення, яка повідомляє покупця та продавця токена про те, що збіг замовлень відбувся для певної кількості токенів за певною ціною. Кліринг та врегулювання торгівлі здійснюється одним або кількома зберігачами або самими сторонами.

3 Зберігач: Як зазначалося вище, зберігач – часто зафрахтована державою довірча компанія – це сторона, яка здійснює кліринг та врегулювання торгівлі жетонами безпеки. Таким чином, зберігач може нести відповідальність за обмін жетонів на кошти та належний переказ коштів та жетонів відповідним сторонам.

Примітка: Нещодавно виданий маркер безпеки за Реєстром D не підлягає торгівлі протягом перших 12 місяців після випуску, і, отже, послуги ОВД та Кастодіана можуть не знадобитися протягом 12-місячного періоду блокування.

4 KYC – AML – Акредитація: Якщо ви не знайомі з абревіатурами KYC та AML, вони означають «Знай свого клієнта» та «Відмивання грошей». Якщо маркер безпеки емітента являє собою приватне розміщення незареєстрованих цінних паперів згідно з Рег. D 506: авторське право: – приватний інструмент розміщення, що дозволяє загальні запити та рекламу – тоді послуги постачальника акредитації KYC-AML можуть допомогти емітенту в підтвердженні того, що кожен Інвестор відповідає федеральним вимогам до того, як підписати пропозицію.

5 Юридична фірма: враховуючи, що видача токена може бути новим досвідом для емітента, зараз не час працювати з неперевіреними адвокатами. Випуск токена безпеки може передбачати звільнення від федеральних законів про цінні папери від реєстрації цінних паперів, як це проголошено в Рег. D, Рег. S, Правилах A + та Правилах CF (Краудфандинг). Дуже важливо зберегти послуги досвідченого юриста з цінних паперів, щоб допомогти вашій фірмі орієнтуватися в швидкозмінному, але, можливо, все ще застарілому регуляторному середовищі.

6 Ескроу-фірма: Пропозиція цінних паперів може мати мінімальну суму, яка повинна бути залучена до того, як пропозиція набуде чинності та перерахування коштів емітенту. Іноді юридична фірма або шановний брокер може запропонувати ескроу фірму, з якою вони працювали раніше.

7 Агент цифрового переказу (DTA): Оскільки маркер безпеки є захистом, заснованим на блокчейні, то для ведення таблиці обмежень емітента та реєстру акціонерів має сенс використовувати традиційну книгу та агент цифрових передач (DTA) на основі блокчейну. DTA повинна мати можливість одночасно підтримувати як традиційні, так і цифрові цінні папери.

DTA може також надавати емітенту послуги з видачі токенів. Насправді DTA повинна мати можливість легко увімкнути токенізацію традиційних цінних паперів у маркери безпеки. Ці економічно ефективні та гнучкі варіанти токенізації призводять до швидшого виходу на ринок, більшої простоти випуску та значної економії коштів.

Пошук найкращих постачальників

Вибір агента цифрового передавання (DTA), такого як Vertalo, є одним з найкращих способів визначити найкращих партнерів для емітента, які пропонують маркери безпеки. Є дві причини:

Існуюча мережа постачальника послуг DTA, інтеграції та API можуть зменшити складність, надмірність та витрати при створенні емітентом токенів безпеки. Ідеальний DTA пов’язує всіх постачальників, а також емітента та інвестора протягом усього життєвого циклу пропозиції.

Агент цифрового переказу (DTA) може надати п’ять послуг, сприятливих для інвесторів (нижче), які включають оптимальний досвід користування (UX) для емітентів та інвесторів в екосистемі маркера безпеки:

Гаманці без ключів: Наразі інвестори, які отримують токени безпеки, повинні встановити та підтримувати цифровий гаманець (наприклад, MetaMask, MyEtherWallet або TrustWallet) для зберігання свого токена безпеки. Результат двох проблем з досвідом роботи з інвесторами (UX):

Інвестору може знадобитися окремий цифровий гаманець для кожного з різних токенізованих цінних паперів Емітента (наприклад, три цифрових гаманця через придбання токенів Раунду A, B та C Емітента); і

Інвестор повинен безпечно зберігати приватний ключ (PKI) для кожного цифрового гаманця. Таким чином, інвестори можуть банально інвестувати через вимогу встановити та підтримувати цифровий гаманець (портфелі).

Щоб спростити досвід інвестора та зменшити кількість запитів на послуги емітента, Vertalo пропонує безгалері гаманці, які містять та показують Інвестору всі традиційні та токенізовані цінні папери Емітента, і доступ до яких здійснюється за допомогою електронної пошти та пароля Інвестора. Це набагато чудовий досвід для користувачів (UX), що дозволяє емітенту розмістити інвесторів, які можуть бути менш задоволеними технічними вимогами, пов’язаними з цифровими гаманцями.

Економічне випуск токена: Пропозиція Reg D має 12-місячний період блокування, в результаті чого токени безпеки, як правило, не підлягають передачі та не підлягають торгівлі. Таким чином, може не мати сенсу для емітента нести витрати на розробку торгуваного токена, а потім цей дорогий токен сидіти протягом періоду блокування або, можливо, довше.

Зменшення вартості та складності видачі токенів є першорядним для успіху. V-Token Vertalo дозволяє емітенту токенізувати та розповсюджувати пропозицію створеним Інвестором бездротовим гаманцям Vertalo протягом декількох хвилин у будь-який час протягом життєвого циклу Емітента. V-Token легко налаштовується (за лічені хвилини) на стільки цінних паперів, скільки потрібно емітенту, не підлягає передачі та не підлягає торгівлі, що дозволяє емітенту нести витрати на розробку торгуваного токена, коли (і якщо) емітент вирішить . Результатом є покращена взаємодія з користувачем (UX) для емітента за рахунок швидшого виходу на ринок, більшої простоти випуску та помітної економії витрат.

2 База даних: належний захист інвесторів завжди є головним пріоритетом для емітентів. Емітенти захисних токенів повинні вести єдиний головний список власників цінних паперів (база даних записів) і мати можливість скасовувати незаконні транзакції, виконувати вимоги про ешехіт і відмову, оновлювати записи після передачі права власності та зміни адрес, застосовувати обмеження торгівлі та відновлювати втрачені та викрадені цінні папери. Ці обов’язки включають функції контролера емітента. Деякі юрисдикції вимагають дзеркального відображення в автономному режимі (не блокчейн) копії реєстру інвесторів.

Як Агент цифрового передавання (DTA), Vertalo допомагає емітентам у їх функції «Контролер», надаючи традиційний єдиний головний список власників безпеки як базу даних емітента, а також публікуючи зашифровані записи власності (без особистої інформації) на блокчейні. Таким чином, емітенти можуть виконувати свої функції скасування, ескалації, відмови, оновлення, обмежень торгівлі та відновлення. Досвід користування емітентом (UX) покращується, оскільки реєстри зацікавлених сторін ведуться у зашифрованій та незмінній базі даних, а ризики корумпованих електронних таблиць та помилок введення даних, що містяться в жирових пальцях, усуваються.

3 Доступний та доступний веб-інтерфейс інвестора: Інвестор може отримати доступ до своїх записів власності через веб-інтерфейс (замість цифрового гаманця). Цей доступ покращує досвід роботи інвестора (UX), а також спрощує процес для емітента.

Vertalo надає веб-інтерфейс користувача (UI), що дозволяє інвестору бачити всі традиційні та токенізовані пакети емітента на одному веб-сайті. Результат – чудовий досвід користування (UX) для інвестора.

4 Крос-блокчейн-своп: Важко знати, куди спрямована технологія блокчейн і який найкращий блокчейн для токенів безпеки буде сьогодні проти завтра. Агент цифрового переказу (DTA) повинен мати можливість міняти токени безпеки з одного блокчейну на інший – тим самим швидко спалюючи старі токени та видаючи нові токени в Безклюкові гаманці – без будь-якої участі інвесторів.

Vertalo дозволяє емітентам проводити обмін блокчейнами за лічені хвилини – без додаткових витрат та участі інвесторів, лише дозвіл для емітента. Досвід роботи емітента (UX) покращується майбутнім підтвердженням токенізації безпеки емітента, забезпечуючи просту, легку та гнучку функцію заміни блокчейнів.

5 Агент цифрового передавання (DTA) служить порталом для інтегрованих та кваліфікованих постачальників послуг, необхідних емітенту для створення та підтримки маркера безпеки. Використовуючи портал DTA, Емітент може швидко зосередитись на виборі вищих постачальників важливих послуг – які вже інтегровані в стек маркерів безпеки Емітента та DTA – без потреби витрачати час на огляд всього ринку для кожної послуги.

Vertalo, як Агент цифрового передавання (DTA), підключає та забезпечує екосистему маркера безпеки, надаючи емітентам інтеграцію та підключення до безлічі постачальників послуг екосистеми маркера безпеки. До таких кваліфікованих постачальників належать:

Брокерські дилери (приватні агенти розміщення)

Альтернативні торгові системи (ATS)

Зберігачі

KYC – AML – Постачальники акредитації

Юридичні фірми

Ескроу-провайдери

Найкраще місце для початку

Повністю інтегровані послуги, що пропонуються агентом цифрового передавання (DTA), такими як Vertalo, дозволяють Емітенту оптимізувати свій час та мінімізувати свої витрати під час навігації Екосистемою маркера безпеки. Використовуючи інформацію, інтеграції та підключення, що надаються DTA, емітент може відповісти на критичні питання, вибрати оптимальних постачальників та створити план токенізації безпеки високого рівня для затвердження Правлінням.

Оскільки Емітент прагне токенізувати свої цінні папери, вигоди очевидні, і тепер шлях до токенізації повинен бути простішим для розуміння та реалізації.

Дейв Хендрікс – генеральний директор компанії Vertalo, зареєстрованої SEC, агента цифрових передач (DTA). З Дейвом можна зв’язатися за адресою dave.hendricks@vertalo.com

Vertalo – це агент цифрового передавання (DTA), який підключає та забезпечує екосистему Digital Asset / Security Token, включаючи ОВД, брокерських дилерів, RIA, зберігачів та емітентів. Як компанія, що керує даними, Vertalo надає таблицю обмежень, реєстр акціонерів, видачу токенів і гаманці без ключів, а також працює з клієнтами за допомогою ліцензування SaaS, партнерства з білими марками та угод про спільне підприємство. http://www.vertalo.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-asset-ecosystem-finding-best-partners-your-dave-hendricks/.

Dave Hendricks люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: