За лаштунками: Хмарна трансформація

Переміщення бізнесу, заснованого на TCV (загальна вартість контракту), на ARR (річний періодичний дохід) – трудомісткий процес. Ця зміна буде мати осі до знаменника, який використовується для обчислення всіх готових до публічного використання ключових показників, таких як S&M / R & D як відсоток від доходу або періоду окупності продажів. Немає простих способів це зробити, як і немає потрібного часу.

Хоча 75% наших клієнтів вже використовували програмне забезпечення ThoughtSpot на хмарних VPC, нам потрібно було зробити більше. В кінці минулого року ми випустили наше програмне забезпечення Embrace, яке дозволило безпосереднє підключення до хмарних сховищ даних.

Після початкового шоку від COVID, ми зробили наш хакатон, орієнтований на SaaS, щоб почати з мислення на блакитному небі в рамках цього обмеженого масштабу. З цієї роботи вийшло понад 30 проектів, і ми поставили перед нами завдання продукувати якомога більшу частину цього продукту до випуску 20 вересня.

Спочатку ми думали, що розробляти програмне забезпечення на такому складному рівні та з такими темпами було б божевільно продовжувати, враховуючи страх глобальної пандемії. Натомість ми зрозуміли, що людям потрібна змістовна робота, мета та товариськість, особливо в такі часи.

Коротко кажучи, протягом дев’яти місяців ми:

Випущена хмара ThoughtSpot, наша перша в історії керована пропозиція SaaS сьогодні.

Переконфігуровано торгову організацію на Select, Enterprise та Commercial, щоб забезпечити та забезпечити пришвидшення пропозицій продажів для SaaS

Змінив ритм усього нашого фінансового року разом із переходом книги бізнесу на ARR

Розширений механізм генерації попиту та маркетингу від G2K лише до більш широкого сегменту

Перероблено науково-дослідну організацію на модель зростання продукту.

Як бачите, кожна окрема функція мала критичні результати в цьому перетворенні. Отримання всіх цих корисних навантажень вчасно, не впливаючи на залежності, вимагало від нас підвищити гру внутрішнього спілкування. Ми закріпили свою комунікаційну стратегію на таких принципах:

Автентичні: граммер, орфографія чи наголоси не мають значення; просто будь тим, хто ти є.

Часто: Якщо 90% вважають, що ми надмірно спілкуємось, це нормально, зробіть це для інших 10%.

Повторюване: Ніщо не буде прилипати, доки це не повториться принаймні 20 разів. Вам, як месенджеру, може бути нудно, але це все одно про вас.

Двонаправлений: Якщо це не справді двонаправлене, це не корисно. Якщо немає питань, сумнівів чи суперечливих голосів, або люди не хвилювались, або боялися, обидва однаково погані.

Омніканал: Хтось читає, хтось слухає, хтось переглядає, хтось любить це коротке, а хтось як деталі. Обслуговувати всіх.

Контекст настільки ж важливий, як і суть: якщо ви хочете, щоб люди володіли трансформацією, потрібно, щоб вони більше розуміли “чому”, ніж “що”. Ми повідомили “чому” і дозволили команді з’ясувати, “як” і “що”.

Концентричний: знімайте сюрпризи, будуючи серію концентричних кіл усіх людей в організації та починаючи розмови зсередини. З кожним колом повідомлення стане чистішим та чіткішим. До того часу, коли ми досягнемо крайніх країв, ми б видалили всі сліпі плями в нашій стратегії.

Ніколи не забувайте про мету: завдяки всім швидким змінам людям легко заблукати. Ми ніколи не дозволяємо команді забувати про мету нашої компанії; зробити світ більш керованим фактами. Коли наші люди почали запитувати, як певна зміна сприяла (чи ні) досягненню цієї мети, ми знали, що те, що ми робимо, працює.

Розширте коло: ми ніколи не думали про своїх клієнтів, партнерів та інвесторів як про щось, що є невід’ємною частиною цієї трансформації. Вони завжди були там, щоб критикувати та вдосконалювати наші ідеї.

Це лише початок, попереду ще багато роботи, але важливо взяти хвилинку, щоб з вдячністю роздумати про всю роботу, виконану колегами за останні 7 місяців.

Процитувавши мою улюблену поетесу Емілі Дікінсон

“Наша подорож просунулася;

Ноги майже прийшли

До тієї дивної розвилки дороги Буття,

Вічність за терміном “

Вперед …

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/behind-scenes-cloud-transformation-sudheesh-nair/.

Sudheesh Nair люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: