Коли слід використовувати FOEX для посилення APEX?

Одне з частих запитань, яке нам задають щоразу, коли ми йдемо на конференцію, це: коли мені слід використовувати FOEX, а не просто APEX для розробки програми?

Це справді дуже гарне запитання, на яке ми прагнемо відповісти через широкий спектр заходів та матеріалів, які ми розробляємо у FOEX. Звичайно, ви можете розглядати нашу точку зору як суб’єктивну, адже ми маємо з цього найбільше виграти, так?

Не зовсім! Звичайно, ми зацікавлені бачити, як багато з вас використовують наше рішення під час створення великомасштабних веб-додатків, але це не означає, що ми рекомендуємо його всім, оскільки деякі ваші вимоги можна вирішити, використовуючи лише APEX.

Крім того, ви повинні врахувати, що FOEX та APEX не є взаємовиключними, і багато наших клієнтів це цінують щодо використання FOEX Plugin Framework. Щоб висвітлити цей момент далі, просто погляньте на інтерв’ю, яке ми провели цього року з одним із наших клієнтів у Kscope16 у Чикаго:

Щоб прочитати стенограму відео, натисніть тут: https://goo.gl/OXOVYp

Залишаючи це осторонь, є багато інших причин, чому вам слід розглянути поєднання APEX та FOEX у своїх проектах. Як одного разу сказав таємний шанувальник:

Використовуйте FOEX для бек-офісних програм та APEX для фронт-офісних програм.

Я можу запевнити вас, що на FOEX працював не хтось, але, думаю, це прекрасно підсумовує те, чого ми прагнемо досягти, коли мова йде про швидку розробку сучасних корпоративних додатків.

PS: Якщо ви насправді шукаєте перелік причин, чому вам слід використовувати FOEX для посилення APEX, тоді відвідайте наш APEX на сторінці веб-сайту FOEX: http://www.tryfoexnow.com/en/foex/oracle-apex- до-foex

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/when-should-you-use-foex-enhance-apex-peter-raganitsch/.

Peter Raganitsch люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: