Основні виробники 3D-принтерів у Китаї

Китай не возиться. Однак ви ставитесь до єдиного партійного уряду, він має певні переваги, коли ви хочете щось зробити. Якщо китайський уряд визнає щось стратегічно важливе, тоді він подбає про те, щоб він отримав повну підтримку.

Китай знає, що йому потрібно впроваджувати інновації, щоб залишатися на передових позиціях у виробництві та цифровому виробництві. Індустрія 4.0 та виробництво добавок є головними у їхньому баченні майбутнього.

Маючи це на увазі, уряд Китаю як на національному, так і на місцевому рівні вже кілька років стабільно підтримує та інвестує в компанії з виробництва добавок. Пару років тому люди передбачали загибель Китаю від місцевого виробництва за допомогою 3D-друку. На сьогоднішній день це не вдалося здійснити, і тим часом Китай будує власні компанії з виробництва добавок, що дозволяють їм конкурувати на глобальному рівні, а також зберігати конкурентні переваги.

Зараз у Китаї існує низка дуже серйозних виробників обладнання для виробництва добавок, і вони набувають популярності у світовому масштабі. Отже, хто такі компанії, про які ви повинні знати?

Farsoon – заснований колишнім інженером 3D Systems доктором Сю в 2009 році, вони почали виготовляти тісні копії 3D-систем SLS-принтерів для менших витрат і продавати їх на китайський ринок. З тих пір вони розвивались і зараз розгалужили технології спікання металів. Один із справді серйозних глобальних гравців з Китаю, який присутній і в Європі, і в Північній Америці. Технологія все ще є похідною, але вони рухаються набагато швидше, ніж їхні однолітки.

Bright Laser Technologies – заснована в 2011 році і продала свою першу машину в 2014 році, тепер має ряд восьми різних машин для спікання металу.

Uniontech – найбільший і найуспішніший у Китаї виробник машин SLA. Надійні та прості у використанні машини, які виготовляють високоякісні деталі та мають дуже конкурентоспроможні витрати порівняно із усталеними виробниками машин. Uniontech активно націлюється на європейські та північноамериканські ринки.

ZRapid – інший китайський виробник SLA. Підхід Zrapids унікальний тим, що вони не намагаються зафіксувати вас у будь-якому матеріалі, і будуватимуть машини майже за специфікацією, пропонуючи цілий ряд ключових компонентів, що дозволяє вам налаштувати машини відповідно до вашого бюджету та вимог до якості. Вони також пробиваються на європейський та північноамериканський ринки.

Tiertime – ймовірно, одне з найбільш звичних імен у цьому списку. Вони виробляють як екструзію настільних, так і промислових матеріалів для машин FDM / FFF. Виробників настільних машин ME в Китаї занадто багато, щоб обґрунтовано перерахувати їх де-небудь, але Tiertime – це одне з більш тривалих і надійних імен.

Зі швидкістю змін у технологіях виробництва добавок для ботів та Китаї, безсумнівно, з’являться й інші компанії, які поставлять виклик як цим компаніям, так і іншим у всьому світі. Було б не надто сподіватися, що деякі наступні нововведення в цій галузі будуть надходити з Китаю, оскільки вони вже набрали кілька „перших у світі” будівель із 3D-принтом та інших відомих історій.

В даний час HLH управляє машинами SLS та SLM від Farsoon та машинами SLA від Uniontech та Zrapid. Не соромтеся зв’язуватися з будь-якими потребами 3D-розміщення.

HLH, ми робимо речі для вас …….

james@hlhprototypes.com

Завжди раді почути про будь-які інші компанії, про які я мав би знати в Китаї чи деінде, дякую

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/major-3d-printer-manufacturers-china-james-murphy/.

James Murphy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: