Перевірте наш новий навчальний курс: Основи цифрового бездротового зв’язку

«Основи цифрового бездротового зв’язку» – це 75-годинний навчальний курс для фізичного рівня цифрових бездротових комунікаційних систем.

Курс розпочнеться 16 ЛЮТОГО 2016 року в нашому лабораторному класі TLV.

Це поглиблене, практичне навчання зосереджується на теорії, дизайні та практичних аспектах реалізації сучасних цифрових бездротових систем зв’язку, а також на специфічних програмно визначених архітектурах радіо (SDR). Курс представляє простий та інтуїтивно зрозумілий підхід – основи сучасних бездротових цифрових систем зв’язку, а також включає унікальні лабораторні та практичні вправи HANDS-ON, використовуючи новітнє тестове обладнання Keysight, програмне забезпечення для створення та аналізу сигналів.

Цільова аудиторія цього семінару – це інженери радіочастотних та мікрохвильових систем, експерти з бездротового обладнання та інженери-електроніки, які планують здійснити перехід до цифрових технологій бездротового зв’язку та бажають зрозуміти її основні концепції та унікальні завдання.

Семінар презентуватиме пан Орен Хагаї, засновник INTERLLIGENT RF and Microwave Solutions. Біо доступно в Інтернеті за адресою: https://www.linkedin.com/in/4x1vi

Для реєстрації та більш детальної інформації:

Пані Іланіт Калман,

+ 972-50-3678200

info@interlligent.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/check-up-our-new-training-course-fundamentals-digital-oren-hagai/.

Oren Hagai люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: