Поради щодо створення фільму чи анімації для вашого бізнесу

Зараз, на мою думку, однією з найбільших змін у галузі є те, що не буде достатньо жодного відео чи жодного відео. Що я маю на увазі під цим? Ну, річ у тому, що якщо ви продукуєте одне анімаційне відео чи один рекламний ролик, яким би він не був, якщо ви потім не вкладете за цим гроші, це насправді не обов’язково кудись дінеться або конкуруватиме з усіма шумами всіх інших речей у соціальних мережах .

Зараз на сайті rjdm.com ми займаємося виробництвом медіа та технологіями, виробляємо телевізійні рекламні ролики та протягом багатьох років ми робили багато відео для компаній будь-якої форми та розміру. Але насправді ефективним є змішане поєднання вмісту.

Тепер змішаний зміст вмісту, що я маю на увазі під цим?

Багато компаній просять промо-відео. Вони можуть попросити у нас відео, і вони скажуть: я б хотів, щоб це було дві хвилини. Але відео від нас, та й відео загалом, це не просто це, чи не так, адже приблизно через 40 секунд 60% вашої аудиторії насправді вимикається. Це правдивий факт.

Отже, якщо 60% вашої аудиторії зазвичай вимикається приблизно через 40 секунд, і якщо соціальні медіа є такими, якими вони є зараз, ви, мабуть, маєте приблизно п’ять чи 10 секунд, щоб привернути чиюсь увагу.

Коли ви замислюєтесь над тим, яке бачення, цінність чи мета відео, яке ви намагаєтеся створити?

Це відео про впізнаваність бренду?

Це рекламне відео?

Ви продаєте товар чи послугу?

Яку проблему ти вирішуєш?

Одне з найбільших речей у відео зараз – це не просто сказати, привіт, подивіться на мій продукт, він чудовий, ми дивовижні, якщо ви продаєте проблему, яку вирішили у відео, це більше зацікавить аудиторію.

Ви чули про нейролінгвістичне програмування, про яке ви можете знати чи не знати. Це аудіо, візуально та кінестетично, це те, як ми всі вчимось.

Якби я сказав, скільки тут солодощів, бом, бом, бом, бом. Той, хто музикант або аудіо, реєструє бом, бом, бом, бом.

Наочна людина бачить солодощі, щоб потім порахувати їх.

Оскільки ви ставите запитання, ваша аудиторія повинна повернутися з відповіддю, саме так працює мозок, якщо ви ставите запитання, він автоматично намагається згадати відповідь або знайти його, і це кінестетична частина.

Коли ви створюєте відео зараз, вам слід переглянути різні формати, які ви можете мати. Чи буде відео використовуватись у соціальних мережах? Наприклад, якщо це відбувається в Instagram, ви можете поставити його як IGTV, і це може мати близько 15 хвилин. Якщо це відбувається на LinkedIn, у вас може бути відео лише на 10 хвилин, якщо ви завантажуєте відео безпосередньо, і, очевидно, у вас може бути довший фрагмент форми, який ви також можете зв’язати, якщо ви збираєтеся використовувати YouTube, Vimeo або подкаст.

Створюючи відео, який тип речей потрібно включати?

Ну, я б сказав, які п’ять речей ви хочете пам’ятати вашій аудиторії, переглядаючи відео?

Зараз це важливий момент, і я скажу це ще раз.

Які п’ять речей ви хочете пам’ятати вашій аудиторії, переглядаючи ваше відео?

Багато людей роблять те, що вони просять нас як компанію створити для них відео, і вони підуть, ми хочемо це дві хвилини або ми хочемо це п’ять хвилин. Ми хочемо такої довжини, і це чудово, але насправді люди починають передавати всю цю інформацію нам, але стільки інформації, що ваша аудиторія не збирається все це приймати.

Це було б, які п’ять речей ви хочете, щоб вони запам’ятали? Це починає формалізувати історію та допомагає з основними візуальними елементами.

Отже, ми беремо всю цю інформацію, беремо весь сценарій, тому що ви знаєте свою справу, розумієте свою справу, але ми виходимо з неупередженого погляду. Тож ми візьмемо цю інформацію, а потім розберемо її з нашими копірайтерами, нашими сценарістами, щоб потім сформулювати її в кращій пропозиції.

Але ви також хочете поглинути цілісність відео. На ринку, де він насичений, кожен є самопроголошеним експертом, або існує безліч компаній, які з’являються для створення відеороликів, і вони можуть це зробити за 500 фунтів або 300 фунтів, або що завгодно. Ви повинні запитати, чому це так дешево?

Реальність така, що варто витратити трохи більше на відео, будь то 1500 фунтів стерлінгів або 5000 фунтів стерлінгів або десятки тисяч, якими б це не були, через додаткові біти, які ви отримаєте.

Наприклад, наприкінці відео, яким би був ваш заклик до дії?

Якщо ви створюєте відео для соціальних мереж, яким би воно не було, який заклик до дії?

Це відвідати ваш веб-сайт?

Це замовити вебінар?

Це придбати свій товар чи послугу?

То яким може бути заклик до дії?

Історії – чудовий спосіб ділитися інформацією, всі люблять хорошу історію, то яка ваша історія?

Як ви могли б сформулювати те, що ви хочете сказати в історії?

Причини, чому історії справді круті, полягають у тому, що якби я вам сказав, ось PowerPoint, і ви пройдете через смерть PowerPoint, ви автоматично вимкнетесь, але якби я сказав, дозвольте розповісти вам історію.

Колись давно або уявіть, однак ви хочете його розпочати, ви бачите, що люди пов’язують час історії із сном, що означає, що вони, природно, знищують охорону і хочуть слухати, бо коли ви молодші, ви читаєте історії своїм дітям, а потім просто розслабтеся, і ви приймете його.

Люди не хочуть, щоб їх продавали. Коли у вас є, привіт, купуйте сьогодні, купуйте сьогодні, якими б не були відео, історія насправді може залучити вашу аудиторію та вирушити у цю подорож.

Зараз з анімацією, фільмами чи вмістом все, що ви можете собі уявити, є реальним.

Які гачки пам’яті, які дрібниці ви могли б вкласти в історію, щоб зробити її справді крутою.

Тепер я хотів бути аніматором. Я почав анімацію, коли мені було 10 років. У мене є анімаційна компанія, медіа-компанія, понад 18 років. Зараз мені 40, я вже 30 років займаюся анімаційною грою та бізнесом і працюю у всіляких торгових марках та компаніях. Але зрештою, одна з речей тут – історія.

Все зводиться до історії та подорожі та того, що ви хочете отримати у своєму відео.

Зараз, як ми вже говорили, одного відео, цього недостатньо. Ви повинні мати змішану суміш. Вам потрібен короткий зміст, п’ятисекундний, 10-секундний, 30-секундний. Різні заклики до дії, якими ви можете скористатися. Різні формати, тому що тепер у нас також є портрет, тож ви повинні поглянути на вміст, щоб працювати у портретній формі.

В анімації ми, як правило, знімаємо фільм чи виробництво, ми схильні поєднувати всю інформацію разом із сценарієм, потім створювати раскадровку і починати створювати всі ключові візуальні ефекти, що оживляють історію.

Одна прекрасна річ анімації, і я думаю, що загалом це щось таке, про що дорослі ми всі забуваємо.

Дорослі насправді не знають величезних сум або знають багато, але у мене є щось таке, де я пропоную семінари по всьому світу, і якщо я запитую дитину, як почувається ложка? Дитина може сказати мені, сумно. Я йду, чому ти сумуєш? Бо я остання ложка, яку вибрали з шухляди.

Це дивно, адже дитина сказала б це. Ви ставите таке ж питання дорослому, і те, що вони сказали б, холодне. Я не знаю, гм, металу. Тому що ви знаєте, що це метал. Ви забуваєте свою фантазію і свою внутрішню дитину.

У цьому краса історій та анімації чи фільмів.

То яка ваша історія?

Де ти був, де ти зараз, яке майбутнє?

Тож існують різні етапи.

На сцені, коли ти розмовляєш на сцені, вони говорять про якорі, позицію, повернення людей у минуле, у майбутнє тощо. Але сюжетні кадри та сюжетні дуги дуже схожі. Є початок, середина та кінець.

Чи є подорож?

Чи є відчуття пригод?

Що ви намагаєтесь сказати?

Якщо ти сказав, піди зі мною. Ви бачите, що я захоплений цим, і як я вже сказав, ми створили, насправді я не міг сказати вам, скільки тисяч відео ми створили за ці роки. Але багато людей кажуть: я б дуже любив анімацію, або дуже хотів би фільм. Це пояснювальне відео для мого веб-сайту, і я хотів би, щоб це було дві хвилини.

Дві хвилини – це як, чому це має бути дві хвилини?

Це може бути 30 секунд?

Це може бути 40 секунд?

Менше – це більше, так?

Тепер ви подивитеся це відео, натиснувши посилання вище, і це, мабуть, буде досить довгим, або воно вийде в подкасті, і, можливо, ви слухаєте це, а не читаєте, що саме ви робите тепер, можливо, ти не читаєш далі, але залишайся зі мною.

Я вже говорив раніше на сцені та по телевізору, як бренди та як анімація та фільми змінили залучення бренду.

Ось така річ із залученням бренду.

Просто за асоціацією зараз, я не знаю, чи були б ви знайомі з білими ведмедями Кока-Коли, і, напевно, є, добре.

Це був знятий фільм, режисером якого, на мою думку, був Рідлі Скотт. Весь фільм був спонсорований. Це був фільм Кока-Коли про цих ведмедів. Це мав величезний вірусний успіх, тому що там насправді йшлося про сім’ю та стояння один до одного як сім’я разом як цілісність. Подивіться, перевірте, це чудовий фільм.

Фільм стосується не продукту, не пиття кока-коли, не будь-якої з цих речей. Йдеться про сімейну одиницю та з’єднання. Це чудовий фільм, який підштовхують до людей із сотнями мільйонів переглядів, і дуже, дуже успішний фільм.

Тож із соціальними мережами, якими вони є зараз, і з усім цим шумом, яка історія вашого бізнесу?

Що це може бути?

Якби ви підсумовували свій бізнес або мали перед собою ідеального клієнта, що б ви сказали?

Яку проблему ти вирішуєш?

Можливо, коли ви створюєте це відео, замість того, щоб йти, привіт, подивіться на мій продукт, він справді класний, дивовижний, придбайте сьогодні, ви могли б піти, будь-коли, і тому це як сторона речей, що усвідомлюють біль. Можливо, це телевізійні рекламні ролики, а рекламні ролики зараз не такі популярні, як колись, здається, вміст у соціальних мережах, але для справжньої всюдисущості потрібно бути скрізь.

Багато телевізійних роликів, які ми робили, і ми робимо їх і сьогодні, насправді використовуються як короткі відеоролики для соціальних мереж.

Ми займаємося анімаційним, медіа та технологічним бізнесом. Є багато анімаційних компаній, які дійсно класні. У нас є досвід. Ми не найдешевші, і ми знаємо, що не найдорожчі, але ми, мабуть, найбезпечніші.

Ми були довгий час. Отже, якщо вас цікавить анімація, фільм чи проект, і ви хочете, щоб ми допомогли вам, тоді ми можемо це зробити.

Щоб бути відомим, вам потрібно створити багато контенту, переробити вміст, потік його на своїх каналах, щоб ваш контент працював для вас.

Чому люди вам довіряють?

Що потрібно вашому клієнту?

Як ви збираєтеся допомогти їм продуктами чи послугами, які у вас є?

Надайте занадто багато інформації, і нічого не пристане. Для мене, якби я хотів це підсумувати.

Які п’ять речей ви хочете запам’ятати вашій аудиторії?

Що це за історія?

Яку проблему ви вирішуєте за допомогою свого товару чи послуги?

Як це можна сформулювати в історії чи серії візуальних зображень?

І там, де вступає в дію НЛП і тому, що зараз люди, очевидно, читають субтитри або дивляться відео

чи добре виглядає ваше відео без звуку?

це просто добре звучить без візуального?

Або він міг отримати ваш фільм, якби він був у тиші?

Ми також можемо допомогти вам створити багатомовний вміст. За потреби більше 80 різних мов. Якщо ви робите фільм, який має бути багатомовним, то іконопис – це справді хороший шлях уперед, і чому іконопис настільки хороший, тому що тоді вам не потрібно перекладати всі слова.

Ви можете просто перекласти розповідь для історії.

У будь-якому випадку, влаштовуйте чудовий вечір, вихідні з сім’ями, і я скоро вас наздоганяю кількома основними порадами щодо відео та різних інших речей. Майте чудовий і бережіть.

Обов’язково зв’яжіться з нами та відвідайте RJDM.com і зробіть нас своїм цифровим партнером, якого ми висвітлюємо та створюємо #Animation # 2D # 3D #Online #Apps #Film #Consultancy #SocialMedia #VR #AR тощо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/top-tips-when-making-film-animation-your-business-ricky-o-donnell/.

Ricky O’Donnell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: