Шлях до нового винаходу “корпоративної мети” сповнений необдуманих зацікавлених сторін та вибоїн

З приходом 2021 року та приходом Білого дому Байдена, сподіваємось, нова команда, починаючи з самого пана Байдена, покращить похмурі дані адміністрації Трампа про початок постійного діалогу про корпоративне управління з бізнес-спільнотою США та ключові зацікавлені сторони, щоб допомогти активізувати конкурентоспроможність США на світових ринках.

Трамп намагався налагодити таку розмову, але очільники корпорацій справедливо пішли на інавгураційну нараду після висловлювань президента про розбіжності після трагічних подій у Шарлотсвіллі в серпні 2017 року.

Одним із зачіпок для команди Байдена може бути бізнес-круглий стіл (BRT) “Заява про призначення корпорації”, опублікований у серпні 2019 року. Однак, хоча ініціатива BRT є корисним початком, в кращому випадку це лише на концептуальний рівень. Насправді, прагматично він далеко не відповідає.

Антисептична заява не дає змоги визначити оперативно надійний, системний процес та набір цілей для вирішення нових викликів та можливостей для реформування основних елементів практики корпоративного управління державних компаній США, оскільки вони змагаються за конкуренцію на світовому ринку – особливо, оскільки це переживає значні тріщини, частково зумовлені все більш вираженим впливом економіки, домінуючої державою Китаю, на глобальну модель розвитку та впровадження технологій.

Я викладаю деякі думки з цього приводу у своїй нещодавній щомісячній колонці Forbes: “Шлях до нового винаходу” корпоративної мети “сповнений необдуманих зацікавлених сторін та вибоїн”. Коментарі до рубрики дуже вітаються.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/road-reinventing-corporate-purpose-full-reckless-harry-g-broadman-1f/.

Harry G. Broadman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: