Як Heirloom® автоматично переробляє навантаження Mainframe як власні додатки Java у хмарі на Alibaba Cloud

Я думаю, що більшість читачів поінформовані про бренд Alibaba, але, можливо, дещо більш неясне розуміння масштабів цієї багатонаціональної електростанції на рівні 850 млрд доларів. Більшість із нас у високотехнологічних роботах працюють із хмарними платформами від Amazon, Google, IBM та Microsoft. Alibaba також має процвітаючу хмарну платформу, а дохід II кварталу 2020 року збільшився на 59% у річному обчисленні до 1,7 млрд доларів.

Я вже публікував статті про те, як легко Heirloom переробляє робочі навантаження мейнфрейма в Pivotal Cloud Foundry, AWS, Google App Engine та IBM Cloud.

Програми для реліквії вже запускаються на декількох хмарах. То як щодо хмари Alibaba? Це було дуже просто!

Ось короткий опис необхідних кроків, на виконання яких пішло менше години (передумови: обліковий запис Heirloom та хмарний рахунок Alibaba).

Перекомпіляція програми cobol / cics в пакет java .war

КРОК 1: Перекомпілювати. Створіть новий проект у Heirloom SDK, використовуючи вбудований додаток “акаунт”. Як тільки проект буде створений, він буде автоматично скомпільований у 100% Java (це буквально займає всього кілька секунд), готовий до розгортання на будь-якому стандартному полегшеному сервері Java-додатків (наприклад, Apache Tomcat, який є один, який використовується службою веб-додатків Alibaba).

Heirloom автоматично переробляє основні онлайн-і пакетні робочі навантаження на власні хмарні програми Java.

КРОК 2: Налаштуйте проект розгортання. Тут ми встановлюємо інформацію про розгортання, яка повідомляє додатку такі речі, як співвідношення ідентифікаторів транзакцій з програмами та кінцевою точкою бази даних (ми збираємось використовувати ApsaraDB RDS Alibaba для екземпляра PostgreSQL).

Набори даних мейнфреймів переносяться в реляційні таблиці баз даних.

КРОК 3: Упакуйте програму як файл .war Java. Це робиться за допомогою вбудованого Heirloom «Майстра експорту» (знову ж це буквально займає всього кілька секунд). Тепер у нас є пакет “account.war”, який містить усе необхідне для запуску програми точно так само, як і раніше, що запускалася на Mainframe. Тільки зараз він був перероблений на власну хмарну програму Java, яку ми можемо розгорнути на будь-якій керованій або безсерверній хмарі.

Додатки Heirloom – це стандартні пакети Java, що означає, що вони відразу використовують рідні хмарні служби, такі як динамічне масштабування, висока доступність та централізоване управління.

Налаштування, розгортання та виконання програми на хмарі alibaba

КРОК 1: Налаштування. З хмарної консолі Alibaba «Основна інформація» – це місце, де ми створюємо «Службу веб-додатків» за допомогою Apache Tomcat. Далі, “Інформація про навколишнє середовище” – це місце, де ми вибираємо наш конкретний стек Tomcat і завантажуємо пакет “account.war”, який ми створили разом із Heirloom. Потім хмара Alibaba створить середовище (це займає лише кілька хвилин).

На відміну від рішень для хостингу, яким потрібні власні сервери додатків, додатки Heirloom розгортаються для відкриття стандартних галузевих серверів додатків Java.

КРОК 2: Налаштування. Тут ми додаємо “Інтернет-балансир навантаження”, який дозволить кільком клієнтським підключенням до програми зберігати постійні сеанси в кількох екземплярах. Далі ми створюємо базу даних “AsparaDB RDS”, яка заповнюється потужним набором інструментів міграції даних (включеним до Heirloom SDK), який мігрує набори даних головного кадру (VSAM, послідовний, реляційний) до реляційних таблиць у цільовій базі даних. Рівень прозорості даних в рамках Heirloom Framework означає, що це можна зробити без необхідності змінювати вихідний вихідний код програми.

Конфігурація середовища програми виконується безпосередньо в рамках хмарної платформи та незалежно від реконструйованого додатка Heirloom.

КРОК 3: Виконати. Звичайно, ця програма має 2 інтерфейси користувача, доступ до яких здійснюється через стандартний браузер.

Перший – це існуючий інтерфейс у стилі 3270, який буде функціонувати і поводитись точно так, як це було на мейнфреймі. Тут не потрібен додатковий код програми. Тільки оригінальні артефакти програми, такі як джерело COBOL, дані, карти BMS тощо.

Програми реліквії гарантовано відповідають існуючим функціям та поведінці робочого навантаження мейнфрейма.

Другий використовує додатковий додаток, написаний у середовищі інтерфейсу Javascript під назвою Ext JS (ви можете використовувати інші, такі як Angular, React, JQuery тощо). Тут відбувається те, що модернізований інтерфейс користувача (тобто додаток Ext JS) взаємодіє безпосередньо з транзакціями CICS, які були автоматично виставлені через REST (це відбувається за замовчуванням при рефакторингу з Heirloom). Сама програма не змінилася. Він все ще обробляє транзакції CICS, але таким чином, що вони тепер агрегуються додатком Ext JS, який робить їх у сортувальній таблиці. Крім того, новий користувальницький інтерфейс потім використовує дані для розширення функціональних можливостей програми (у цьому випадку, показуючи місцезнаходження адреси конкретного клієнта за допомогою Карт Google).

Heirloom – це не тільки найшвидший та найефективніший спосіб рефакторингу робочих навантажень мейнфрейма в хмару, вони миттєво гнучкі. Модернізація інтерфейсу – це лише одна можливість; інші включають розбиття моноліту на мікросервіси.

Точка? Спритність має значення.

Вилка

Якщо ви хочете дізнатись більше про те, чому фінансові служби та урядові вертикалі охоплюють Heirloom для здійснення стратегічної трансформації, завантажте “Рішення про рішення” або відвідайте нас за адресою https://heirloomcomputing.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-heirloom-automatically-refactors-mainframe-workloads-gary-crook/.

Gary Crook люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: