ADAS та розробники автоматизованого водіння звертають увагу на Dynamic X ^ 2

Якщо ви розробник ADAS або автоматизованого водіння, є два основні пункти, на які ви орієнтуєтесь: швидкість та інновації. Ви змагаєтесь за створення найзаповітнішої функції, яка або врятує життя, або допоможе продати машини, мабуть, і те, і інше!

Для цього гнучкість, масштабованість та нейронні мережі є великими засобами для пришвидшення вашої інновації. Динамічний дует, Xylon та Xilinx, забезпечують такі можливості.

Xylon – це універсальний магазин, який повинен бути у всіх веб-закладках розробників, із зареєстрованим обліковим записом, щоб купувати, купувати, купувати.

Xilinx – це полотно, необхідне кожному розробнику, щоб створити новітні інновації та перенести їх від концепції до виробництва на одній платформі.

Що забезпечує ксилон? Ціла купа речей, наповнена можливостями Xilinx. https://www.logicbricks.com/

Реєстратор даних. У попередньому дописі я згадував, що однією з проблем, з якою стикаються, є перевірка системи та кваліфікація складних електронних систем. Ось де і з’являється Xylon’s logiRECORDER. Цей універсальний реєстратор даних автомобілів завдяки широкому використанню програмованих FPGA та SoCs Xilinx покращує та пришвидшує проектування та тестування передових систем автономного водіння та ADAS. LogiRECORDER використовується для запису вихідних багатоканальних відео- та мережевих даних, аналізу даних та відтворення записаних даних у симуляціях HIL, де він ефективно обмінює сенсорну систему автомобіля на лабораторному столі. Прекрасний приклад, коли використання технології Xilinx забезпечує гнучкість інтерфейсу та масштабованість датчика для збору навчальних даних для нейромережевого AI.

Але це ще не все.

Набори для розробки Як щодо наборів розробок, які забезпечують економію часу та витрат на дизайнерське середовище для швидкої реалізації вбудованих багатокамерних систем для ADAS / AD. Набір для розробки logiVID-Vision базується на пристроях Zynq: зареєстрований: UltraScale +: tm: MPSoC, або Versal: tm: Адаптивна платформа обчислювальної платформи (ACAP). Він включає в себе чотири автомобільних відеокамери HDR із 2,3-мегапіксельною відеокамерою HDR та підтримує вхід відео HDMI та вихід відео HDMI. Набір поставляється у версіях, які підтримують високошвидкісні інтерфейси наступного покоління від Maxim Integrated: tm: high- або Texas Instruments.

Включає ліцензовану програмну структуру IP із прикладом інтегрованого блоку обробки відео:

Роздільна здатність: 1928×1080 вхід і 1920×1080 вихід

Працює на ОС Linux і включає драйвери програмного забезпечення та демонстраційні програми

logiVID-ZU MPSoC Vision Kit для розробки

logiVID ACAP Vision Development Kit

Плати розширення FMC

Плати розширення FMC дозволяють взаємодіяти до 12 відеокамер. Є 4 варіанти, які підтримують взаємодію з найпопулярнішими послідовними інтерфейсами.

Автомобільні відеокамери

Упакований у компактний, лише кубічний дюймовий великий водонепроникний та чорний анодований алюмінієвий корпус на основі CMOS-датчика зображення AR0231AT, камера забезпечує 30 кадрів в секунду (кадр / с) кольорового відео з високим динамічним діапазоном (HDR) 2,3 Мп (1928×1208) вбудований відеопроцесор FPGA. Внутрішній відеопроцесор FPGA інтегрує IP-ядра трубопроводу з обробкою сигналів зображення високого динамічного діапазону (HDR), що забезпечують чудову видимість в будь-яких умовах освітлення.

Стартовий комплект HSSL

Дизайнери систем зможуть використовувати нам високошвидкісний послідовний канал зв’язку Infineon (HSSL), який забезпечує зв’язок між мікроконтролерами сімейства AURIX (TC2xx і TC3xx) Infineon та пристроями Xilinx. Це послідовне посилання підтримує швидкість передачі даних до 320 Мбод із чистою швидкістю передачі даних до 84%. Комбінації цих пристроїв вирішують зростаючі вимоги безпеки та продуктивності в нових автомобільних конструкціях.

Заключні думки – як я вже згадував раніше, якщо ви зможете досягти великої швидкості та інновацій завдяки поєднанню Xylon та Xilinx. Набори для розробки, картки FMC, камери, реєстратори даних, програмні засоби та такі інтерфейси, як HSSL. Навіщо знову і знову винаходити колесо, витрачаючи дорогоцінний час та інженерні ресурси, будуючи основні інструменти та основи, які вам потрібні. Купуйте vs Make і зосередьтеся на створенні інновацій, які випереджатимуть вашу компанію. Апаратна програмованість Xilinx дає вам можливість створити свою інновацію. Не застрягайте у SoC, які обмежують вашу гнучкість та масштабованість для створення інновацій! Використовуйте новітні SoC Xilinx у технологіях 16 нм та 7 нм.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/adas-automated-driving-developers-take-notice-dynamic-willard-tu/.

Willard Tu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: