AI надмірний, але розумні компанії використовують його для зростання

Наступного тижня, 11-12 липня, у Сан-Франциско ми проведемо MobileBeat 2017. Протягом останніх кількох місяців VentureBeat звернувся до десятків компаній-споживачів та запитав їх, як вони використовують AI та чи отримують вони якісь зусилля.

Це правда, що багато брендів все ще експериментують.

Але ми виявили, що найдосконаліші компанії подвоюють рівень AI і починають бачити результати. Ми висвітлюємо багато з цих історій у нашому новому контент-каналі AI. Але ми представимо найкращі з цих історій наступного тижня.

Історії доводять, що штучний інтелект – це велика справа, а не просто ажіотаж. Деякі компанії повідомляють, що AI вже готовий внести значну частину своєї націнки.

Тоні Сю, генеральний директор DoorDash, з одного боку, каже, що машинне навчання – підкатегорія AI – стало основою логістичної моделі компанії з доставки їжі. Це збільшує замовлення за допомогою персоналізованих рекомендацій та скорочує терміни доставки. Наступного тижня він детально розповість про MB.

Великі компанії-платформи – Google, Facebook, Amazon, Apple, IBM і Microsoft – несамовито працюють над тим, щоб наповнити свої маркетингові та хмарні платформи AI, зверху вниз, будь то розпізнавання голосу, розпізнавання зображень або покращення персоналізації маркетингу. Вони мають на меті допомогти розробникам використовувати AI у випадках, коли вони не мають власних ресурсів. У MB ми почуємо новини від деяких з цих компаній та вперше демонструємо клієнтів, які використовують ці платформи по-новому.

Корпоративна піктограма Coca-Cola розкриє кілька захоплюючих способів застосування AI, від використання торгових автоматів до того, як вона розпізнає, кого чекає, а потім персоналізує повідомлення в режимі реального часу.

Ми почуємо купу анонсів нових продуктів, у тому числі від туристичної компанії, яка використовує Amazon Alexa, щоб дозволити людям здійснювати бронювання – і від гарячих, перспективних стартапів, таких як Epytom, AzkarBot та Chatfuel, про те, як вони застосовують AI.

Інші бренди, від яких ми почуємо, з реальними результатами, варіюються від моди до нерухомості: Samsonite / Tumi, TGIF, Diane von Furstenberg, Trulia, Instagram, Walmart, eBay, NYT, Lyft, Postmates, Stubhub, Kia, Verizon, Lowe’s, Kayak, Trip Advisor, OpenTable, Instacart, GoPro, American Eagle Outfitters, Square, Nordstrom, Chairish та LinkedIn. Ми почуємо від інших, які все ще експериментують, таких як Gap.

Ця конференція орієнтована на „зовнішні” наслідки AI або, зрештою, на ту частину, яка стосується споживачів.

Він також торкнеться того, як суміжні технології, включаючи вдосконалену персоналізацію та обмін повідомленнями, гойдають світ керівників. Ми націлені головним чином на ролі менеджера з продуктів, маркетолога та швидкозростаючого розробника.

Я переконаний, що це стане найкращою подією року щодо AI для ширшої маркетингової екосистеми.

У VentureBeat нам цікаво слухати розповіді інших компаній про те, як вони використовують AI. Будь ласка, зв’яжіться зі мною зі своєю історією. Ми охоче висвітлюємо, оскільки вважаємо, що це одна з найбільш трансформаційних технологічних тенденцій десятиліття. Або просто до зустрічі на MB 2017 наступного тижня!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ai-overhyped-smart-companies-using-get-growth-matt-marshall/.

Matt Marshall люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: