Дорогі позови про доступність – це “Горизонт 2020” для підозрілих брендів франчайзингу із слабшими постачальниками веб-сайтів брендів

Seosamba оголошує, що всі нові веб-сайти відповідають закону сша про інваліди wcag 2.1 aa

У 2020 році ваш веб-сайт може коштувати вам дорожче, ніж будь-коли раніше. Адвокати позивача подають позови ADA якомога швидше. Це особливо актуально для франчайзингових брендів, оскільки вони є більш викритими через їх повсюдний характер, багатоодиничну структуру та сприйняті глибокі кишені.

Останній розвиток подій передбачав рішення Верховного суду про відмову у клопотанні від Domino’s Pizza, залишивши на місці рішення суду нижчої інстанції проти компанії. https://www.cnbc.com/2019/10/07/dominos-supreme-court.html

Розділ III Закону про американців з інвалідністю (ADA) тлумачиться як такий, що включає веб-сайти як “місця громадського розміщення”.

Веб-сайти зі значно недоступними компонентами можна розглядати як дискримінаційні щодо людей з інвалідністю. ADA є суворим законом про відповідальність. Це означає, що немає жодних виправдань і захистів за порушення. Іншими словами, ви не можете претендувати на незнання або на те, що ваш веб-розробник над цим працює.

На сьогодні не існує жодних юридичних приписів щодо доступності веб-сторінок у приватних юридичних особах США, але на WCAG 2.1 AA часто посилаються суди.

На даний момент рішень щодо швидкого виправлення доступу до веб-сайтів не існує. Аудитом та модифікацією веб-сайтів повинні займатись досвідчені фахівці, досвідчені у виконанні цих законодавчих вимог. Повторні виплати можуть бути дорогими залежно від того, наскільки далеко не відповідають ваші веб-сайти.

Частина незмінної прихильності SeoSamba до все більш високих стандартів та інновацій включає всіх клієнтів SeoSamba США, включаючи франчайзингові марки та їх франчайзі, отримуватимуть готові веб-сайти, сумісні з WCAG 2.1 AA.

Мішель Леконте, генеральний директор SeoSamba, коментує: „SeoSamba вже багато років займає перше місце в галузі, пропонуючи високоякісні сайти, сумісні з W3C, але зараз ми виводимо його на новий рівень завдяки веб-сайтам, сумісним з WCAG 2.1 AA”. Далі він додає: “Ми раді допомогти всім нашим клієнтам, і особливо франчайзингові бренди мінімізують вплив потенційно руйнівно дорогого позову”.

Розрахунки щодо дотримання веб-сайту ADA можуть становити 50 000 доларів США і більше. І це для того, щоб уникнути судових процесів на ранній стадії! Якщо ви врешті-решт вирішите справу в суді, вам все одно доведеться витратити гроші, щоб зробити ваші сайти доступними та відповідними.

Пам’ятайте, найкращий спосіб зробити це, щоб зробити всі ваші веб-сайти доступними по всій вашій мережі брендів, якщо ви є франчайзером. Зволікання – дорогий варіант.

Зараз SeoSamba пропонує експрес-послуги з аудиту відповідності ADA та послуги з модернізації.

Крім того, дізнайтеся, як ваш франчайзинговий бренд може легко та недорого перейти на SeoSamba Marketing OS, сучасну платформу маркетингу бренду, та CMS, CART та CRM SeoSamba, обладнані веб-сайтами, сумісними з WCAG 2.1 AA, та наповнені спільними соціальними, оглядами, блогами, відстеженням дзвінків , CRM та веб-інструменти.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/costly-accessibility-lawsuits-2020-horizon-brands-inferior-leconte/.

https://www.seosamba.com/seoblog/costly-accessibility-lawsuits-are-on-the-2020-horizon-for-unsuspicious-franchising-brands-with-inferior-brand-website-providers-1574436429378.html

Michel Leconte люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: