Перехід у кар’єру – як ви починаєте?

Незалежно від того, планується це чи не планується, перехід у кар’єру може стати стресовим досвідом для будь-кого. Це час, коли старшим керівникам потрібна професійна порада, щоб переконатися, що вони рухаються в правильному напрямку, будь то хедхантер чи кар’єрний тренер. Надто важливо просто залишити це на волю випадку.

Отримати наступну роль якомога швидше є ключовим

Як керівнику вищого рівня, вам раптом доведеться шукати нову роботу, оскільки ваша компанія придбана або через якісь організаційні зміни. Якнайшвидше розібратися в цій наступній ролі є ключовим з кількох причин. Стрес фінансової невизначеності з часом посилюється. Ви можете витратити кілька місяців на пошуки подібної ролі і не знайти нічого підходящого. Ви також можете відчувати втрату, злість або розчарування через те, що не можете змусити речі відбуватися швидше. Якою б не була проблема, ви хочете, щоб ця нова робота була пов’язана якомога швидше.

Боротьба з раптовою зміною кар’єри може бути стресовою

Раптова або незапланована зміна вашої ситуації, коли ви змушені шукати нову роботу, – це те, з чим ми, мабуть, стикаємось на певному етапі своєї кар’єри. Це не полегшує. Часто може бути особливо важко для когось, хто звик контролювати, когось, хто знає, що вміє робити те, що робить. Занепокоєння виникає через невідомість того, скільки часу це може зайняти, поки ви знайдете нову роботу, і неминуче розчарування, пов’язане з неможливістю рухатись все так швидко, як хотілося б.

Кандидати не отримують грошей за хедхантерів. Їм платить клієнт.

Практично кожен мисливець за кермом із задоволенням витрачає певний час на допомогу активним шукачам роботи. Проблема, однак, полягає в тому, що мисливці за головами не можуть дозволити собі час робити це так часто, як ми можемо цього хотіти. Кандидати не платять за хедхантера. Платить клієнт. Якщо ви на даний момент не є кандидатом у шорт-лист на якесь завдання, незалежно від того, наскільки ви здорові, у хедхантера просто немає часу, щоб допомогти вам скласти правильну стратегію пошуку роботи.

Які варіанти?

Якщо вам доводиться мати справу з раптовим переходом у кар’єру, є три основні джерела інформації, які допоможуть вам ефективно зосередитися:

1 Поговоріть із доброзичливим мисливцем за головами та попросіть у них декілька найкращих порад

2 Найняти кар’єрного тренера та створити програму для роботи з ними

3 Прогуглюйте деякі основні веб-сайти про кар’єру

Напевно, ви отримаєте чудову пораду від кар’єрного тренера, особливо якщо це хтось, кого рекомендували особисто.

Отримайте пораду!

Моя пропозиція: отримати ранню хорошу пораду. Це може зробити різницю між кількома місяцями, поки ви не знайдете наступну роль, або, можливо, навіть роком. Загляньте на портал управління кар’єрою на тему “Не активно шукаю” або, можливо, приєднайтеся до одного із звичайних вебінарів. Не просто чекайте, сподіваючись на ідеальну роботу, яка вас знайде. Будьте ініціативними.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/career-transition-how-do-you-get-going-anthony-harling/.

Anthony Harling люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: