Поділившись досвідом створення стартапу “Public”, через півот …

bidstack тепер є PLC – і я хотів би поділитися деяким досвідом зворотного поглинання, який ми пройшли.

Цього разу минулого року ставкою ставків була приватна компанія, яка збирала гроші щомісяця, щоб вижити, і ми щойно завершили свій стрибок у ігровому просторі (далеко від світу Digital Out of Home), запустивши нашу рекламну техніку у всесвітньо відомого футбольного менеджера гра.

ставка була встановлена в 2015 році, щоб відкрити сторону покупки ринку Digital Out of Home (DOOH) – об’єднуючи залишки цифрових рекламних щитів в одну централізовану платформу, щоб дозволити кожному придбати місце для рекламних щитів для погодинного / щоденного використання – поєднання eBay зустрічає AirBnb.

Наш агресивний маркетинг, який включав проникливе відео Crowdcube та спонсорство футбольного клубу чемпіонату EFL з футболу Norwich City Football Club, дав нам достатню видимість бренду, щоб надати компанії низку альтернативних маршрутів за межами реального світу білбордів – один із них – це місце для розміщення рекламних щитів. в середовищі відеоігор.

Тривалі переговори зі Sports Interactive та SEGA Europe завершились ставками, що забезпечила багаторічну ексклюзивність щодо власності на периметрі рекламного щита, який відповідає їхній посаді з футбольного менеджера. Ми повністю ввійшли в ігровий світ після запуску Football Manager 2018, в листопаді минулого року.

Коротше кажучи, наш adtech дозволяє брендам орієнтувати конкретні рекламні повідомлення на основі кожного геймера, виходячи з демографічних даних / місцеположення тощо.

Спочатку bidstack.com мав платформу для самообслуговування, але відразу стало зрозуміло, що масштаби знаходяться у світі програмних та розширених повноважень агентств купувати нашу нерухомість за допомогою рекламного програмного забезпечення для торгівлі.

У І кварталі цього року ми почали вивчати варіанти фінансування, щоб створити нову команду розробників та комерційну діяльність.

Нам пощастило отримати ряд вхідних запитів від фондів венчурного капіталу та сімейного офісу. В основному завдяки тому, що в їхніх дослідженнях з’являються інші пропозиції щодо інших інвестиційних можливостей у світі VR, ігор та кіберспорту.

Нас також познайомили з юристом злиття та поглинання, який відкрив додатковий шлях фінансування – зворотний поглинання. По суті, бізнес буде придбаний за рахунок грошової оболонки та повернутись у лістинг публічної компанії. Компанію з обмеженою відповідальністю буде придбано повністю, а PLC, який буде перейменований, щоб відображати наш бізнес, вийде вперед як “ставка”.

До переваг такої транзакції під час перегляду варіантів належать:

Існує можливість виходу для інвесторів компанії ТОВ

Доступ до фінансування після обігу може бути простішим

Завдяки сильному потоку новин, бізнес, який варто надути

Оскільки ми фактично продаємо “чисті нові” засоби масової інформації, наявність “PLC” після нашого імені приносить певні ваги – і пришвидшує потік угод.

Доступ до конвертованої примітки про позику (CLN)

Ми зустрілися з представниками KIN Group PLC – чистої касової оболонки, колишнього Fitbug / KIN Wellness (конкурент Fitbit) – у квітні в наших адвокатських конторах. З’ясувалося, що обидві сторони зацікавлені дослідити, як може працювати угода.

Початкове засідання було в основному презентацією з аукціону, за якою слідувала презентація від представників / брокерів оболонки з поясненням переваг.

Для компанії, яка займає наше становище, таке позичне готівкове кредитування через CLN дозволить мені та нашому технічному директору (блискучому Франческо Петруццеллі) зупинитися на щомісячних розмірах інвесторів та зосередитись на масштабуванні бізнесу, на тлі потенційної належної ретельності.

З важким серцем ми відійшли від переговорів із Сімейним офісом та підписали з KIN період ексклюзивності. Це було після оцінки (6,8 млн. Фунтів стерлінгів для bidstack Ltd – 5-кратна + повернення для наших інвесторів Crowdcube), премії для застарілих акціонерів KIN та нашої цільової суми (3,5 млн. Фунтів стерлінгів).

Наступні тижні ми проводили перевірку на найвищому рівні з юристом та бухгалтером KIN, який після успішного укладення отримав конвертовану позику на суму 400 тис. Фунтів стерлінгів – на початку червня.

У період з червня до кінця серпня у KIN Group PLC був встановлений цільовий термін, щоб уникнути вилучення їх оболонки з AIM. Це дало всім важко зосередитись на тому, щоб скласти список.

Розширений наглядний аналіз був ретельним іспитом – усі контракти / операції / угоди / процеси були вивчені досить детально протягом двомісячного процесу. Поки тривав ДД, я та Франческо спілкувались з нашим брокером щодо того, як наблизитись до ринку, кого побачити, забронювати зустрічі, підготувати презентацію та документацію для інвесторів для ряду майданчиків у липні / серпні.

Наша ціль у 3,5 мільйона фунтів стерлінгів була, на щастя, переплачена, тому ми мали можливість взяти деякі вторинні акції (дати вихід деяким акціонерам частково або повністю) – що надзвичайно задовільно.

На відміну від життя компанії Ltd, як PLC, існують записки про дослідження / оновлення торгів, які поділяються з відкритим ринком. Якщо ви знаєте, що втратите ринкові очікування на 10% і більше, попередження про прибуток має бути розповсюджене на ринку – і, в нашому випадку, з цільовим показником доходу в 300 тис. Фунтів стерлінгів на 2018 рік, починаючи з майже початкової точки доходу розміщення, загострює вашу увагу та прийняття рішень.

Було чудово бачити рекламу таких, як MG / Audi в ігрових середовищах. Цілеспрямовані кампанії проходили, зокрема, у Великобританії, Іспанії та Азії.

Оскільки плаваючи на AIM, спочатку було надзвичайно спокусливо продовжувати перевіряти ціну акцій – аж до того, що це буде контрпродуктивно. Деякі в офісі мали ціну на акції на iWatches – це не корисно.

Зараз три місяці, і мені пощастило отримати безліч порад. Ми дуже задоволені тим, де ми знаходимось і що відбувається – це інший стрес, який масштабує бізнес, а не запалює світло. Зараз ми перебуваємо над двома офісами, один в Лондоні на Олімпійському парку – інший, у Ризі – і, можливо, ще в майбутньому. Наш талановитий персонал для наших книг дуже захоплюючий та енергійний для мене особисто.

Додавання Codemasters до нашого списку видавців є особистою особливістю, враховуючи мою любов до їх автоспортивних назв. Забезпечити DiRT Rally 2.0 та іншу франшизу Codemasters для багаторічних угод – це привілей. Показ реклами на стороні треку в консольних середовищах також є захоплюючим викликом.

Наше спілкування з ринком буде чітким та послідовним до 2019 року, оскільки в цьому останньому кварталі нам довелося опустити голову – і мінусом публічності є чутливість інформації, якою ви можете поділитися. Ми хотіли б поговорити про те, що ми маємо, але, на жаль, ми не можемо, поки це все не буде підписано. Хайп-машина, безумовно, відрізняється в цьому світі.

Реальність – це ціна нашої акції / ринкова капіталізація не завжди там, де вона була б у світі компаній з обмеженою відповідальністю, але це спадає і тече. Це захоплююча подорож.

На AIM завжди є «Грошові оболонки» – не багато, а небагато, і як альтернатива маршруту «Венчурний капітал / Сімейний офіс» я б сказав, що його варто варто вивчити. Ми раді порадити / поділитися знаннями з колегами-засновниками щодо цього.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/sharing-our-experience-taking-startup-public-via-pivot-james-draper/.

James Draper люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: