Постдокторська стипендія в галузі комп’ютерного бачення на основі фізики в реальному часі для кранових маніпуляторів

Ми відкриваємо стипендію для докторантури на дослідження комп’ютерного зору на основі фізики в реальному часі для кранових маніпуляторів.

Промислові кранові маніпулятори широко використовуються в гірничих, морських та лісових середовищах і використовуються для важких та небезпечних операцій, пов’язаних із видобутком, транспортуванням та переробкою сировини та для різних рятувальних робіт. Електрогідравлічні та механічні властивості великих промислових маніпуляторів ускладнюють контроль як для операторів, так і за допомогою звичайних методів управління, розроблених для промислових роботів. Швидкий та стабільний контроль руху та напівавтономні функції з’явилися лише нещодавно у комерційних системах. Однак відсутність надійного комп’ютерного зору суттєво обмежує розвиток автономності вищого рівня, наприклад, здатності захоплювати та рухати предмети, планувати та прогнозувати результат рухів у неструктурованих середовищах.

Цей проект націлений на модельне бачення об’єктів в робочому середовищі маніпулятора, таких як колоди дерев, ланцюги, труби або скелі та валуни. Ідея полягає в поєднанні техніки камери для комп’ютерного зору з фізичним моделюванням у режимі реального часу. Шляхом злиття потоків даних з камер та інших датчиків з даними багаторазового паралельного моделювання можна виключити фізично неможливі інтерпретації, а відстеження об’єктів стає надійним. Коли вхідних даних недостатньо, крановий маніпулятор може збурити навколишнє середовище, щоб генерувати динамічну реакцію, яка розкриває додаткову інформацію про геометрію та фізичну природу об’єктів. Наукові методи проекту можуть включати фізичне моделювання, комп’ютерну графіку, комп’ютерний зір, машинне навчання та методи логічного обґрунтування та прийняття рішень.

Проект є частиною великих зусиль, включаючи вісім постдокторських стипендій в автономних системах. Для отримання додаткової інформації див. Наступне посилання.

Кожна стипендія розрахована на два роки з датою початку, про яку слід узгодити. Стипендія, що надається Фондами Кемпе, становить 300 000 шведських крон на рік. Стипендія не обкладається податком.

Вимоги

Кваліфікований заявник повинен мати ступінь доктора наук або іноземну ступінь, що вважається еквівалентом з фізики, інформатики, математики або іншого предмета в галузі, що має значення для проекту. До закінчення строку подання заявки ступінь доктора філософії не повинна перевищувати трьох років, якщо немає спеціальних причин. Заявник повинен бути сильно мотивованим та зацікавленим розвивати нові компетенції, а також діяти в міжнародному середовищі.

Потрібні документально підтверджені знання та перевірений досвід досліджень у галузі фізичного моделювання або комп’ютерного зору. Хороші дослідницькі заслуги та наукові публікації в цій позиції дуже заслуговують. Досвід міжнародних досліджень також є заслугою.

Успішний кандидат повинен бути здатним виконувати практичні реалізації фізичного моделювання в реальному часі або комп’ютерного зору, а також видавати наукові публікації англійською мовою. Потрібні дуже хороші знання англійської мови, як усні, так і письмові.

Застосування

Повний текст оголошення дивіться тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/postdoctoral-stipend-realtime-physics-based-computer-vision-servin/.

Martin Servin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: