Після порушення даних: те, чого ви не знаєте, може вам зашкодити

Ось ми знову. Компанія Marriott оголосила, що їх база даних щодо бронювання готелів Starwood, яка включає всі готелі Marriott, Westin, Sheraton, W, St. Regis, Four Points, Aloft, Le Méridien, Tribute, Design, Element та Luxury Collection, була скомпрометована. Це порушення, одне з найбільших в історії, відкрило особисту інформацію приблизно півмільярда людей. За словами Marriott, хакери отримали доступ до даних Starwood у 2014 році, але компанія виявила проблему лише нещодавно. Порушення включало 327 мільйонів записів про “деяку комбінацію” імен, поштових адрес, номерів телефонів, адрес електронної пошти, номерів паспортів, даних облікового запису Starwood Preferred Guest, дат народження, статі та інформації про бронювання готелів. Дані кредитних карток споживачів також були вкрадені.

На даний момент американці повинні припустити, що якщо їхня особистість не була порушена після порушення Екіфаксу, це було зараз. А враховуючи, що приблизно 40% подорожуючих у готелі дозвілля мають 55 років і старше , загроза націлювання наших батьків є цілком реальною.

Шо тобі варто зробити? Стежити за фінансами своєї родини досить складно. Думка про те, що особиста та фінансова інформація наших батьків також загрожує, викликає глибоке занепокоєння. Хороша новина полягає в тому, що ви можете зробити прості кроки, щоб захистити себе та своїх близьких.

Важливо визнати, що існує багато непорозумінь щодо кредитного моніторингу та його обмежень у запобіганні шахрайству.

1 Подання попередження про шахрайство, заморожування кредитів або блокування кредитів у кредитних бюро забезпечує лише частковий захист.

Як колишній прокурор, я розслідував сотні справ, пов’язаних із фінансовими зловживаннями, експлуатацією старших людей та крадіжкою особистих даних. Сюди входили шахрайство, викрадені чеки та кредитні / дебетові картки, підробка, незаконні банківські перекази, несанкціоновані інвестиції, зловживання довіреністю тощо. Що спільного у більшості цих випадків? Докази зловживання часто ніколи не фігурували у кредитному звіті жертви. Отже, подання попередження про шахрайство або заморожування кредитів не завадило б цим правопорушенням.

2 Кредитний моніторинг не виявить потенційного шахрайства на всіх фінансових рахунках.

Викрадені особисті дані та дані кредитної картки можна використовувати для придбання дорогих товарів, бронювання відпусток, подання фальшивих податкових декларацій, зняття або переказу коштів та відкриття несанкціонованих депозитарних рахунків. Примітно, що це не події, які з’являться у кредитному звіті потерпілого або будуть визначені та позначені більшістю служб кредитного моніторингу.

3 Моніторинг усіх фінансових рахунків, а не лише кредитної діяльності, забезпечить споживачів та їхніх близьких більш всебічним захистом.

На додаток до зміни паролів на всіх рахунках, споживачі повинні контролювати всі фінансові рахунки, кредитні картки та кредитні звіти щодо непостійної діяльності. Технологічні послуги можуть служити важливим інструментом для попередження споживачів, опікунів та професіоналів про потенційні шахрайства після масового порушення. Fintech може щодня аналізувати дані на рахунках (чеки, заощадження, інвестиції, пенсія, позики, кредитні лінії та кредитні картки) та в установах, одночасно стежачи за тією ж інформацією для близьких. Технічні служби також можуть регулярно сканувати Dark Web для виявлення викрадених особистих даних, включаючи номери соціального страхування, адреси електронної пошти, номери паспортів, номери кредитних та дебетових карток тощо.

Подальші порушення даних неминучі. Але члени сім’ї та професіонали можуть вживати активних заходів, щоб захистити всі облікові записи та особисту інформацію своїх близьких – поза заморожуванням кредитів.

Ліз Лоуі – колишній прокурор Нью-Йорка, а в даний час головний операційний директор EverSafe, технологічної служби, орієнтованої на фінансове здоров’я людей похилого віку та сімей

Click to access Lodging_Industry_Trends_2015.pdf

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/after-data-breach-what-you-dont-know-can-hurt-liz-loewy/.

E Elizabeth (Liz) Loewy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: