Рух із швидкістю світла: як швидке прийняття рішень трансформує кредитування МСП

Фінансування останнього моніторингу кредитування МСП Xchange зосереджується на прискоренні швидкості прийняття цифрових рішень, що принципово змінює спосіб надання кредитів МСП. Що стосується випуску Q1 2020, ми об’єдналися з ezbob, піонером у швидко зростаючому секторі „надання позик як послуга” (LaaS), щоб надати уявлення про те, як швидкість фінансування трансформує цей сектор.

Дані фінансування Xchange показують, що зростаюча частка підприємств отримує вигоду від розблокування фінансування за лічені дні – а в багатьох випадках і за години:

Час, необхідний для переходу МСП від заявки до отримання фінансування, за останні 2 роки впав на 26%: зараз від того, як бізнес подає заявку через Funding Xchange, на отримання фінансування проходить в середньому 14 днів

Клієнти з привабливим кредитним профілем, наші «золоті» клієнти, фінансуються ще швидше: ці компанії отримують готівку в середньому менше ніж за 10 днів – і 15% з них, фактично, протягом 24 годин після їх подачі заявки через Funding Xchange. Це відбулося в порівнянні з початком у 2018 році, коли лише 1% цих клієнтів отримували фінансування протягом доби

Перевага швидшого фінансування поширюється і на більш складні справи – лише 23% наших клієнтів чекають на фінансування довше 3 тижнів, порівняно з 31% у другому півріччі 2018 року.

В результаті цих змін динаміка конкуренції швидко змінюється. На ринку фінансування Xchange ми бачимо, як успішні позикодавці все більше зосереджуються на ефективних цінах, заснованих на оцінці ризиків, забезпеченні більш тривалих умов кредитування для привабливих сегментів клієнтів та ефективних моделях обслуговування клієнтів. Правильне висловлення пропозиції та її ефективне забезпечення є ознаками повністю функціонуючого, прозорого ринку.

Непристосування до цієї нової реальності створює ризик несприятливого вибору для позикодавців, які не можуть забезпечити швидкість та точну кредитну оцінку.

Оскільки зміни прискорюються, ми очікуємо, що з’являться три тенденції:

Ми розраховуємо на загальноринковий рух до негайного прийняття рішень та наскрізного цифрового походження. Поєднання посиленої конкуренції, регуляторного контролю та необхідності надійного застосування моделей кредитування та доступності сприятиме прийняттю цифрових моделей

Цифрове та нецифрове залучення клієнтів буде інтегровано. Digital-first дозволить швидко відстежувати клієнтів до найбільш підходящих моделей обслуговування та надаватиме довгострокові, активні рішення щодо залучення клієнтів.

Переможці використовуватимуть нові джерела даних і розвиватимуть своє розуміння того, як змінюється галузь навколо них. Кредитори приймуть рішення, що з’єднують, перевіряють та інтерпретують джерела даних у реальному часі, щоб допомогти їм розробити та впровадити надійні кредитні стратегії, привабливі для цільових клієнтів

Повний моніторинг кредитування доступний на https://www.fundingxchange.co.uk/monitor/SME-Lending-Monitor-2020-Q1. Повідомте нас про ваші думки.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/moving-speed-light-how-rapid-decisioning-transforming-katrin-herrling/.

Katrin Herrling люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: