Самотність дального підприємця.

По-перше, я думаю, що називати себе підприємцем – це все одно, що називати себе лідером або стверджувати, що у вас є харизма. Це вирішувати іншим людям – ви повинні абсолютно доводити. Однак я зазначаю, що головне визначення Google – це “людина, яка створює бізнес чи бізнес, приймаючи на себе фінансові ризики в надії на прибуток”, що, безумовно, мені підходить!

У своєму житті я відкрив три бізнеси. Лише один із трьох мав успіх, і цей успіх був довгий час. Я особисто вважаю, що ви можете вимагати від свого підприємця лише тоді, коли успішно зробили це кілька разів. Однак інші люди називають мене підприємцем, тому для цілей цієї публікації я прийму назву.

Перший бізнес, який я розпочав, був у моїх двадцятих роках і в основному був транспортним засобом для придбання спорядження для музичної студії, яке швидко поширилося по всіх кутках будинку. Це була праця любові, і не треба говорити, що єдиним багатством, яке вона створила, були спогади. Другим був Reveal Media, який був утворений у 2002 році із загальним обсягом насіннєвого капіталу в 3000 фунтів стерлінгів. У той час, коли ми чекали на свою першу дитину, це зараз, м’яко кажучи, здається безрозсудним! (багато людей говорили про “абсолютно примхливих”) Однак на пекучу потребу відкрити бізнес треба було відповісти, і так я отримав разом із трьома іншими хлопцями і народився Reveal Media. Я розпочав третій бізнес паралельно через кілька років після цього, але мені довелося його закрити, оскільки Reveal знайшов своє покликання, коли в 2006 році ми взяли участь у першій відеопрограмі, що носила поліція. енергії, ніж ми могли б застосувати з кількома людьми, які працюють неповний робочий день. Я повернусь до цього одного дня, якщо хтось тим часом цього не зробив!

Велика відстань, про яку я кажу, є часовим, а не просторовим. Я думаю, що якби я знав, що мені заплатять лише за дванадцять місяців із перших тридцяти шести і що пройде десятиліття, перш ніж я отримаю щось на зразок розумної зарплати, я, можливо, не слухав би «Я повинен розпочати свій власний бізнес ”горіти. Зараз ми піднімаємося до п’ятнадцяти років, і це ще багато напруженої роботи (я справді не копаюся для співчуття, а лише ілюструю тривалість подорожі до цього часу).

Причиною того, що я огидний від оригінальної назви “Самотність бігуна на довгі дистанції”, є те, що єдиною рисою, яку мені пощастило, без якої я б відмовився багато років тому, є розумова витривалість. У пізньому підлітковому віці я брав участь у бігових змаганнях на довгі дистанції, і в основному мені доводилося тренувати свій мозок (а не тільки тіло), щоб продовжувати рухатися, продовжувати рухатися і продовжувати рухатися. Можливо, саме це кондиціонування мозку допомогло мені через двадцять років.

Бути власником бізнесу (і у вищому керівництві) – це нескінченна процесія спринтів, бійок і марафонів, що відбуваються одночасно. Якщо ви задумали розпочати бізнес, але не впевнені, що витримали витривалість, то я благаю вас цього не робити – це було б нещасне існування, яке закінчилося б погано. Існує безліч менш садистичних способів витратити своє життя і втратити гроші. Я знаю, що деякі люди створили бізнес, який, здається, вибухає (в хорошому сенсі) через п’ять хвилин після їхнього початку і дарує немислиме багатство дітям, що вийшли з коледжу. Ці єдинороги – це винятки, які підкреслюються просто тому, що вони такі рідкісні. Мене настільки ж спокушає фантазія, що я вигадую наступний Snapchat (третій бізнес – це монстр), але є більше шансів виграти в лотерею. Просто не можна врятуватися, не маючи мішків витривалості. Якщо вам пощастить, як мені (або ви збираєтеся піти та розбивати вулиці, щоб потренувати свій мозок), тоді удачі та пришвидшення у вашій справі. Повідомте мене, як це відбувається.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/loneliness-long-distance-entrepreneur-alasdair-field/.

Alasdair Field люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: