Серце кожного бізнесу – люди

Малі та середні підприємства (МСП) складають понад 96% усіх азіатських підприємств. МСП залишаються основою економіки Сінгапуру, зайнявши дві третини робочої сили та забезпечуючи майже половину свого валового внутрішнього продукту (ВВП). З цієї причини місцева влада не залишає жодного каменю на шляху до забезпечення МСП доступу до ресурсів, грантів та пісочниць, що стимулюватиме галузь.

Технологія розвивається швидкими темпами, відкриваючи кілька нових можливостей. Однак без належного таланту МСП не зможуть скористатися цими можливостями. Я вважаю, що люди є справжніми рушіями бізнесу. Незважаючи на наявність обмежених ресурсів та капіталу, Є кілька способів, як МСП все ще можуть працювати, щоб стати роботодавцями на вибір.

Створення культури, яка передує людям

Культура випливає із сприятливого середовища, а сильна філософія бізнесу формує організаційну культуру. Це врешті формує особистість організації.

Цікаво відзначити культуру Граба в Сінгапурі. Фірма, як правило, прагне найняти людей з чотирма якостями: голод, смиренність, чесність і сердечність. Нещодавно його співзасновник Ентоні Тан заявив, що керівництво слугами є основним впливом компанії. Його часто описують як приземленого, який справді хоче допомогти людям нижчих верств. Він розуміє проблеми, з якими стикається, і тому може змусити людей повірити у його бачення. Деякі співробітники відверто заявляють, наскільки повноцінно та приємно працювати в компанії. Grab виріс із офісу до одного столу до 5000 співробітників у регіонах.

Позитивна культура праці відіграє вирішальну роль у будь-якій організації. Я помітив, що працівники, які працюють у гармонійному середовищі, зосередженому на задоволеності роботою та співпраці, відчувають значно менше стресу. МСП мають стрункі структури, які часто вимагають від співробітників часто виконувати кілька ролей, що в кінцевому підсумку залишає їх під напругою з дуже незначним балансом між роботою та життям. Однак сприятлива та гармонійна організаційна культура сприяє підвищенню морального духу, продуктивності праці та покращує загальне утримання робочої сили. Важливо зберегти талант, оскільки наймання досвідчених та висококваліфікованих фахівців може бути обтяжливим процесом для МСП. Тому втрата таких працівників може тимчасово порушити щоденний робочий процес.

Згідно з дослідженнями, стрес став основною проблемою охорони здоров’я на робочому місці, а також сприяв збільшенню товарообігу, прогулів та втрат продуктивності.

Тримайте працівників зайнятими

Дослідження показали, що фірми працюють краще, коли наймаються працівники. Перший крок у створенні сприятливого робочого середовища – допомогти співробітникам зрозуміти бачення компанії та пов’язати її з баченням. Власники бізнесу повинні прагнути створити у працівників сильне почуття приналежності, яке підтримує їх мотивацію. Нарешті, повинен бути відкритий канал спілкування, який змушує співробітників почувати себе почутими та оціненими.

Повертаючись до мого попереднього прикладу про Grab. Ентоні Тан, співзасновник Grab, сказав, що однією помилкою, яку він допустив, будуючи свою компанію, було занадто багато часу з інвесторами та недостатньо часу зі своїми працівниками. Він правильно зазначає, що “вони заслуговують вашого часу, і вам потрібно витратити час, щоб вирівняти зір”.

Дослідження показують, що 85% вищих керівників вважають, що інклюзивна робоча сила є “вирішальною” для інновацій. Одним із методів стимулювання інновацій та створення інклюзивних робочих місць є програма, яка називається зворотним наставництвом. Це передбачає поєднання старших керівників з молодшими працівниками, щоб направити їх у таких сферах, як технології, соціальні медіа, тисячолітні тенденції. Цей підхід допомагає надати нові перспективи тим, хто або не знайомий з процесами, що розвиваються, або занадто звик до звичайних методів ведення бізнесу.

Ця концепція з’явилася наприкінці 90-х. Тодішній начальник General Electric Джек Велч попросив старших працівників фірми зустрітися з новобранцями та дізнатись більше про технологію, яку вони використовували. Це допомогло людям похилого віку отримати уявлення про останні технології та майбутні тенденції. Оскільки кілька фірм мчать на зрив своїх галузей, для тих, хто приймає рішення, важливо зрозуміти справжню природу цього зриву та сформувати руйнівний спосіб мислення.

Вірте своїм працівникам

Я завжди закликав власників бізнесу надавати можливість працівникам вирішувати більші завдання та зміцнювати свої навички. Незалежно від того, наскільки велика чи мала фірма – люди відіграють важливу роль у формуванні майбутнього бізнесу. Моя порада власникам бізнесу – розвивати своїх співробітників, як ми сподіваємось, що вони розвиватимуть бізнес і колективно піднімуть його на нові висоти.

Роджер Крук – співзасновник компанії Acteva Stars, компанії з наставництва, консультування та коучингу, яка допомагає стартапам розвиватися та розвиватися. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://actevastars.com/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/heart-every-business-people-roger-crook/.

Roger Crook люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: