Складання короткого списку – вимога для збільшення кількості учнів у вищих навчальних закладах

Процес, який студенти здійснюють для вивчення програм коледжів, різко змінився за останні кілька десятиліть. Студенти більше не покладаються виключно на друковану рекламу, американські новини та світові звіти та усну передачу.

Цифровий пейзаж розширив конкурентний набір варіантів, доступних для майбутніх студентів. Інтернет, цегла-розчин, або суміш? Спеціальність чи загальна освіта?

Інтернет вирівнює область, і невеликі програми мають можливість конкурувати з великими університетами. Зараз мова йде про змагання щодо залучення майбутніх студентів, привертаючи їх увагу та передаючи цінність вашої програми … до того, як зможуть ваші конкуренти.

Середній “шорт-лист” для майбутніх учнів – три школи. Нещодавно LinkedIn провів дослідження на основі 1600 студентів LinkedIn і виявив, що майже 75% випадків майбутні студенти не звертаються до установи за інформацією, поки вони вже не включили їх до списку.

Насправді 93% студентів в кінцевому підсумку обрали одну зі шкіл, яку вони визначили на початку своїх незалежних досліджень.

Вау. Це означає, що якщо ви хочете збільшити кількість учнів, ви не можете дочекатися, коли до вас прийдуть майбутні студенти. Вам потрібно зробити все можливе, щоб скласти їхній короткий список – навіть не розмовляючи з ними. Для цього потрібен новий тип стратегії.

Насправді в “Будівництво трубопроводу для університету? Тематичне дослідження щодо збільшення кількості учнів », ми обговорили, як університети можуть збільшити кількість учнів, досліджуючи, як різні сегменти студентів роблять вибір для вступу.

Перш ніж студент вирішить, куди вступити, потенційний заявник проходить шлях, який вища громада старанно відстежує та оцінює. Точніше кажучи, студенти переїжджають з

ознайомлення з програмою шляхом проведення власних досліджень та відвідування різних шкіл шляхом потенційного відвідування різноманітних веб-сайтів програм

зацікавлення у вибраній кількості програм шляхом приєднання до вебінарів або запиту інформації

розгляд конкретної кількості шкіл та подання заявок до

вибираючи, куди вступити.

Ця подорож рішення може тривати роками, і студенти роблять вибір на цьому шляху.

Вони роблять вибір, щоб більше поінформувати про певні школи чи програми.Вони роблять вибір, щоб отримати більше інформації про обрану кількість шкіл.Вони роблять вибір, а потім подають заявку до ще більш обраного списку шкіл.

І, зрештою, вони роблять вибір для вступу до однієї школи.

Один вибір веде до іншого вибору. Щоб ще більше ускладнити ситуацію, різні студенти роблять цей вибір по-різному.

Наприклад, дослідження LinkedIn показало, що Gen Xers на 58% частіше бажають онлайн-варіантів, тоді як Millennials бажають особистого навчання. Однак тисячоліття мали на 34% більше шансів шукати неповний робочий день.

Отже, маркетологи вищих навчальних закладів повинні підвищити обізнаність про бренд, щоб охопити майбутніх студентів ще до того, як ці студенти їх шукатимуть (екстрасенсів?) І їм доведеться адаптувати свою стратегію до різних сегментів студентів, щоб бути ефективними.

Це означає, що для прийняття рішень потрібні дані. Дані про те, як ваші майбутні студенти роблять такий вибір.

Веннлі пощастило співпрацювати з різними школами та програмами, що впливають на кожну частину цієї подорожі. Ці заручини були різноманітними – ось кілька прикладів:

Зрозумійте, як різняться рішення студентів у різних програмах, щоб ефективно створювати повідомлення для широкого університету.

Визначте, які нові програми пропонувати на основі незадоволених потреб на ринку.

Дізнайтеся, як найкраще позиціонувати, продавати та повідомляти про нові програми на переповненому ринку.

З’ясуйте, як збільшити кількість охоплених цільовими навчальними програмами в сестринських справах, економіці, теології, бухгалтерії, бізнесі та інших.

У всьому з них наші клієнти – декани, помічники деканів, керівники програм, керівники відділів маркетингу, зарахування або прийому – зрештою прагнуть збільшити кількість відвідувачів, потрапивши до короткого списку майбутніх студентів.

З усіма програмами, які прагнуть зробити те саме, переможуть ті, хто найкраще розуміє драйвери обраного ними студента та здатний адаптувати свою стратегію виходу на ринок, засновану на цьому розумінні.

Що ви зробите інакше у 2016 році, щоб перемогти у виборі студентів?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/making-short-list-requirement-grow-higher-education-sullivan/.

Mary Claire (Sullivan) Mandeville люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: