Стратегія: часто використовується, часто зловживається!

По-перше, я не визнаю себе будь-яким експертом у галузі розробки стратегії та / або розгортання, але нещодавно прослухавши подкаст, який складався з “4 видатних лідерів у цій галузі”, я був дещо вражений від їхніх неможливість передати тему в будь-яку форму простого опису, і залишив трохи більш розгубленим, ніж я прийшов!

Протягом своїх перших років я провів багато хвилин у трепеті перед керівницькими командами, які прямували до “ стратегії ”, часто проводячи 2 дні на таких стратегічних зустрічах, вірячи, що вони повернуться з панацеєю, щоб реалізувати наші ділові амбіції, і прагнув цієї дня я був би гідним / здатним вступити до такого елітного «клубу». Стільки років по тому, шукаючи “ту зустріч” і слухаючи мій недавній подкаст, я відчув себе вимушеним скласти своє просте керівництво, щоб розвіяти міфи, що оточували моє сприйняття протягом багатьох років. Ось іде;

Стратегія полягає у виборі; Стільки про те, що ви не будете робити, скільки про те, що ви будете робити як бізнес

Занурення у своє середовище, свій сектор, споживача, технології, канали виходу на ринок; Подумайте про минуле, подумайте про те, що є, і передбачте майбутнє, щоб створити “ситуаційний аналіз”, щоб скласти план “як перемогти”. Я завжди наголошую на терміні “ПЕРЕМОГА”. Це повинно розтягнути ваше мислення, оскільки мова йде не просто про “участь”.

Думати про свої довгострокові цілі (цілі чи цілі, який би термін ви не віддали перевагу; місії / бачення різні) є важливим. Пояснити це допоможе …..

Хтось сказав би, що стратегія повинна включати чіткий перехід до ринкових планів; подумайте про те, “де грати” та “як перемогти” (як колись казали деякі шановні екс-лідери P&G) і зараз, але найголовніше у майбутньому

Найкращі стратегії забезпечують певний ступінь гнучкості, оскільки ніхто не цілком зрозумілий, як буде розвиватися майбутнє.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/strategy-often-used-abused-marcus-saxton/.

Marcus Saxton люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: