Українська енергетика та розвиток

Український енергетичний сектор дуже великий і застарів. Для виробництва енергії традиційно використовують теплові та гідроелектростанції. Сьогодні ці підприємства потребують широкомасштабної та дорогої модернізації.

Згідно з екологічними оцінками, викиди від використання цих установок стали рівними металургії. Для економії навколишнього середовища та збереження енергії частіше вибирайте альтернативні методи виробництва енергії та скорочення старих.

Нещодавно український уряд прийняв проект закону про енергоефективність житла. Очікувалося, що це підніме країну на новий рівень енергетичної незалежності. Державне агентство з енергоефективності повідомляє, що в першій половині 2018 року Україна встановила майже 270 МВт потужності, яка виробляє електроенергію з відновлюваних джерел. Це в 2 рази більше, ніж у першій половині 2017 року.

Одним із центральних напрямків в українській електроенергетиці є встановлення інтелектуальних розподілених енергетичних мереж Smart Grids. Ця мережа здатна аналізувати доцільність використання енергії в певний час та дає поради щодо економії більше енергії. Це дозволяє використовувати інтегровані в мережі системи для максимальної економії без втрати якості. Експерти стверджують, що такий підхід допоможе зменшити споживання енергії в країні наполовину, як результат – величезні кошти з цього можна вкласти в розвиток української економіки чи промисловості. Альтернативна енергетика в країні, для багатьох інвесторів, є показником стабільності в поточній економічній ситуації.

Для впровадження енергозберігаючої системи необхідно залучити не лише фахівців у цій галузі, а й розробників програмного забезпечення та додатків для зручного управління та використання системи. ІТ дозволяє автоматизувати та оптимізувати процеси. Це допоможе покращити орієнтацію на клієнтів, зменшити витрати, керувати ризиками, збільшити доходи та ефективність компанії (за рахунок скорочення часу та відстані).

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ukrainian-energy-roman-masniuk/.

Roman Masniuk люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: