Хайп чи ні Хайп

Якій меті слугує хайп? Наскільки важливо – чи шкідливо – викликати деякі очікування та хвилювання щодо нового продукту? Це питання ми висвітлювали минулої ночі в салоні обіду #CTOMixers / #RigorLabs.

Салони – це інший вид тварин. Ідея полягає в тому, щоб взяти невелику групу людей і заглибитися в тему. Це не ваш звичайний чат за напоями, і це точно не коктейль з кількома сотнями ваших (не дуже) найближчих друзів. Це зустріч з деякими основними правилами про колегіальні розбіжності, взаємну повагу та, сподіваємось, деякі справді великі глибокі думки серед справді розумних людей.

І саме це сталося минулої ночі в Бурбанку.

Темою було глибоке вивчення ролі ажіотажу та просування у створенні нових продуктів. Нижче наведено деякі приклади: 1) Модель Tesla 3 – надмірна чи ні? (Консенсус – ні, лише проблеми виконання) 2) Magic Leap – багато галасу ні про що? (Консенсус є, так. Можливо).

Цікаво те, що, безумовно, існував консенсус щодо того, що ажіотаж є важливою частиною процесу. Оскільки просування – це розповідь історій, і люди найкраще вчаться завдяки історіям, з якими вони можуть пов’язатись, якими вони можуть поділитися і в які вони можуть повірити. Отже, безумовно, ажіотаж є найважливішим елементом у створенні та прийнятті на ринок нових продуктів. Це ви, як стримуєте конкуренцію, збираєте гроші і перетинаєте прірву з вуст в уста.

Але це набагато більше, ніж це. Розмова пішла в несподіваному напрямку, коли ми почали створювати прототип рівняння, який може бути використаний для розуміння інших елементів імпульсу продукту та лояльності.

(Хайп) X (Чому) X (Доставка) = Лояльність

Де:

Хайп = Рекламна енергія

Чому = Розповідь історій. Призначення існування продукту (Подумайте, Саймон Сінек).

Доставка = Виконання та доставка проти Hype і чому

Лояльність = Клієнти, які додають, залишаються прив’язаними та просувають товар

Вперед, спробуйте самі. Помістіть там деякі оцінки та кілька реальних прикладів. Це майже працює. Якщо у вас нульовий ажіотаж, але чудовий Причина та виконання, ви все одно можете зазнати невдачі (багато стартапів, керованих технологіями). Якщо у вас великий ажіотаж і виконання, ви можете боротися (Стів Джобс Далі, якого багато хто сприйняв як мстивий.) А якщо у вас великий ажіотаж і твердий Чому при поганому виконанні, ви не в хорошій поїздці (кілька прикладів Kickstarter, для початку з …).

Ось цікавий натяк … надмірне хипінг – це не погано, якщо є хороша мета і виконання досить надійне. І Джобс, і Маск довели це.

І, повернувшись до початкового питання: Наскільки важлива реклама під час розробки нового продукту? Це критично важливо. Настільки ж важливі, як виконання та мета.

Як ти гадаєш?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hype-gerry-campbell-1c/.

Gerry Campbell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: