Що ви повинні знати про WebHooks

WebHook – це простий спосіб для комп’ютерної програми повідомити іншій комп’ютерній програмі, що сталася подія.

Наприклад, блог WordPress може повідомляти інші програми, коли опубліковано нове повідомлення в блозі. Це означає, що я можу написати самостійний PHP-скрипт, який автоматично отримує сповіщення, коли я публікую нову публікацію в своєму блозі WordPress, і PHP-скрипт може автоматично ділитися моєю новою публікацією в блозі в Twitter та LinkedIn:

Ключовою перевагою використання WebHook є те, що WordPress і PHP-сценарій роз’єднані (без будь-яких залежностей від часу компіляції), тому ми отримуємо багато тих самих переваг, що і у мікросервісів, наприклад, швидше розгортання.

Що таке webhook?

У технічному плані WebHook – це просто простий шаблон зворотного виклику, який використовує HTTP для спілкування через Інтернет (наприклад, RESTful Web Services). Іншими словами, ви реєструєте URL-адресу, яку потрібно викликати, коли відбувається подія.

Приклад цього показаний на скріншоті нижче, де я кажу WordPress, що URL-адресу (тобто “webhook.php”) слід викликати кожного разу, коли публікується нова публікація в блозі (тобто “публікація_постів”), а повідомлення-повідомлення має містити заголовок (тобто “post_title”) та URL (тобто “post_url”) нещодавно опублікованого повідомлення в блозі:

Потім, коли я публікую нову публікацію в блозі, WordPress автоматично надсилає повідомлення на вказану мною URL-адресу (тобто webhook.php) із заголовком та URL-адресою нового допису в блозі, як показано в фрагменті нижче (примітка: більшість WebHooks використовують JSON як формату повідомлення, але WordPress все ще використовує старомодне кодування URL-адрес):

WebHooks вже популярні в Силіконовій долині. Наприклад, Facebook використовує WebHooks як центральний елемент у своїй платформі чат-ботів (про що я писав у своєму останньому дописі в блозі).

Ви використовуєте webhooks?

Так, ми також дуже раді WebHooks тут, на @TiaTechnology!

Наприклад, ми створюємо новий портал самообслуговування для страхових клієнтів, і важливою особливістю такого порталу є те, що він дозволяє клієнтам повідомляти про нові страхові вимоги в Інтернеті.

Коли клієнт подає нову претензію в Інтернеті, портал публікує подію “Нова претензія” через WebHook, а потім слухач WebHook фіксує цю подію та створює нову претензію в модулі TIA’s Claims (через наш REST API).

Найприємніше у використанні подій полягає в тому, що ми можемо легко додати додаткових слухачів WebHook. Наприклад, деякі типи претензій, можливо, все ще доведеться створювати в застарілій системі претензій, тому ми додаємо новий прослуховувач WebHook, щоб створити їх. Або, можливо, ми хочемо повідомити інструменту аналітики, що повідомляється про нову претензію:

Іншими словами, ми можемо розширити функціональність клієнтського порталу без необхідності змінювати або розгортати будь-який новий код на самому порталі!

Отже, для завершення WebHook – це простий спосіб використання подій у веб-архітектурі. Перевага подій полягає в тому, що ви роз’єднуєте компоненти в архітектурі і тим самим отримуєте більшу гнучкість, швидшу та простішу інтеграцію!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/painless-integration-webhooks-kenneth-lange/.

Kenneth Lange люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: