Які дані зумовлюють попит на сиру нафту в Китаї?

За останнє десятиліття економіка Китаю вибухнула. Станом на 2019 рік його ВВП, як вважалося, становив близько 12 мільярдів доларів, що відстає від США як другої за величиною економіки у світі. Як результат, торгівля товарами в Китаї має прямий вплив на всю світову економічну картину.

Нафта є одним з найважливіших товарів, що рухають китайський ринок. Китай вважається імпортером номер один сирої нафти; що становить 17% світової торгівлі нафтою. Що ж зумовлює цей попит? Як торговці товарами можуть отримати точну картину споживання нафти в Китаї?

Чому важливо збирати дані безпосередньо в китаї?

Дані зі світових джерел, таких як ООН, є хорошим місцем для початку, але для того, щоб отримати максимально достовірну інформацію, потрібно звернутися безпосередньо до джерела. Важливо отримати якомога більше даних із Китаю, наскільки це можливо.

Прозорість лежить в основі китайських товарних даних. Значна частина метрик країни надходить безпосередньо з державних установ, цілі яких безпосередньо узгоджуються з китайським урядом. Чим далі від вихідних даних, які ви отримуєте, тим більше ймовірність того, що інші країни та їх упередження можуть вплинути на фінансову інформацію глибоким, але критичним чином.

Які основні джерела даних для прогнозування попиту?

Дуже важливо скоротити політичні коментарі та отримати максимально точні дані, що стосуються торгівлі товарами. У дусі точності, ось найкращі джерела для вимірювання попиту на нафту в Китаї:

CNBS (Китайське національне бюро статистики)

Головне митне управління

Міністерство торгівлі

Світовий банк

Гонконгська рада з розвитку торгівлі

З якими проблемами стикаються компанії при отриманні китайських даних?

Безумовно, найбільшим викликом безпосереднього отримання китайської нафтової інформації є політизація даних. За своєю суттю китайський уряд є бюрократичним; при отриманні перевірених даних безпосередньо з джерела можуть виникати бюрократія та проблеми прозорості.

Іншою проблемою є величезний розмір Китаю та різноманітність населення. Дрібні та систематичні помилки звітування легко перетворюються на значно більші статистичні проблеми, що робить дані Китаю потенційно спотвореними. Торговець товарами, що працює в Китаї чимось на зразок сирої нафти, повинен всебічно переглянути всі доступні джерела даних, а головне, бути кваліфікованим у пошуку альтернативних потоків даних.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-data-driving-chinas-crude-oil-demand-tanya-lyubimova/.

Tanya Lyubimova люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: