Як виглядає нове покоління інспекторів?

У статті “Наскільки пов’язані працівники переробляють інспекції праці?” Я вказав, як пов’язані працівники вирішують втрату знань та ефективність, і пояснив кілька переваг створення пов’язаного робочого середовища, яке спрощує спілкування, передачу даних та передачу знань.

Щоб точно зрозуміти нове покоління робочої сили (у нафтовій і газовій промисловості), нам потрібно побачити, з чим має справу галузь, оскільки автоматизація та штучний інтелект продовжують трансформувати діяльність компаній.

На сьогодні ми бачили, що компанії з усіх галузей дозволяють технологіям формувати та вирішувати свої виробничі витрати, оскільки стикаються з багатьма проблемами, падінням цін та коливанням робочої сили. Збільшення використання технологій змінить спосіб роботи працівників. Впровадження автоматизації вимагатиме від організацій аналізу того, як їхні робочі місця будуть розвиватися найближчим часом і як вони можуть створити синергію між технологіями та працівниками. Також виникає питання про те, як новий метод роботи, орієнтований на ефективність, сформує галузь, компанії та робітників?

Поки галузі не будуть готові якнайкраще підвищити продуктивність, об’єднуючи технології зі своїми робітниками, залишається відповісти на питання, як технологія формує нове покоління робочої сили.

Працюючи з клієнтами, які прийняли нашу технологію, ми виявили деякі проблеми, з якими вони стикалися щодня, коли багато їх працівників все ще виконували ручні завдання.

Наявність даних

Найбільш поширеною потребою, яку ми визначили у Smartflow, є те, що оперативній інформації потрібен легкий доступ до прозорого моніторингу даних, швидкого вилучення даних, обміну та безпеки даних, а також їх зберігання, щоб вони могли приймати обґрунтовані та швидкі рішення.

Наскільки ми довіряємо своїм працівникам правильно збирати та зберігати дані, немає кращого та безпечного способу зробити це, ніж хмара. Якщо ви прагнете підвищити продуктивність та покращити відповідність, дані повинні бути доступні одним клацанням миші, доступні з будь-якого місця, в Інтернеті чи в автономному режимі.

Згідно з доповіддю McKinsey, працівники щодня проводять 1,8 години на пошук та збір інформації, що призводить до зменшення часу на використання інструменту. В середньому це 9,3 години на тиждень! Наприклад, компанії з нафтової та газової промисловості не дозволяють витрачати таку кількість часу лише на пошук інформації, необхідної для виконання роботи. Використання інструментів, що дозволяють легко отримати доступ до даних за допомогою простого пошуку, покращує ефективність, продуктивність та продуктивність, оскільки працівники не витрачають енергію, подорожуючи, закликаючи інших працівників знайти потрібні їм дані тощо тощо.

Відповідність

У таких галузях, як нафта та газ, дотримання вимог є делікатним аспектом, до якого слід ставитись серйозно. Інспекції та нормативні акти вимагають швидкої обробки, якщо галузь хоче збільшити продуктивність та тривалість роботи. Усі неприбуткові завдання, такі як введення даних, відстеження та оформлення документів, впливають на рентабельність інвестицій компаній з кожною хвилиною, вкладеною у виконання цих повторюваних, трудомістких завдань. Багато нормативних актів вимагають від компаній самостійно звітувати про свої перевірки, а покарання за порушення є занадто високими, щоб дозволити собі невідповідність, особливо в часи, подібні до тих, які ми живемо зараз.

Якщо ви автоматизуєте свої процеси дотримання вимог, ви можете зменшити навантаження, зменшити ризики аудиту та мінімізувати штрафи та порушення.

Звітування в режимі реального часу

Багато компаній все ще намагаються обмінюватися даними в режимі реального часу через паперові та електронні таблиці, які не мають спритності. Незалежно від галузі, компанії вимагають більш швидкого та точного формування звітності в режимі реального часу, якщо вони мають намір вирішити питання ефективності серед працівників. За останні пару місяців компаніям у всьому світі довелося адаптуватися до методу віддаленої роботи, і багато хто з них не були готові. Оскільки багато рольових ролей все ще вимагають фізичної присутності на робочому місці та відсутності засобів автоматизації, що дозволяють складати звіти в режимі реального часу, працівникам все ще довелося пройти довгий, часом нудний процес, щоб виконати свою роботу, уповільнюючи процес прийняття рішень.

Мобільна робоча сила

Ми розглядаємо мобільну робочу силу, особливо з новим поколінням робітників, які виходять на ринок праці, готових активізуватися. Нове покоління підключених працівників технічно підковане. Компанії повинні адаптуватися, щоб прийняти працівників, орієнтованих на інновації та технології. Багато компаній досі застосовують паперові методи роботи або використовують дорогі технології, коли щоденні перевірки можна було б легко проводити на мобільних пристроях, на яких працюють працівники. Автоматизація форм на мобільних пристроях, таких як iPad або Samsung Galaxy, може значно заощадити час для бізнесу та ефективний і легкий спосіб роботи.

На додаток до цього, все більше і більше компаній застосовують нові технології, такі як розумні окуляри або безпілотники, щоб допомогти їм проводити перевірки найточнішим і найшвидшим способом.

У Smartflow ми використовуємо можливості нових вікових інструментів, таких як розумні окуляри, які допомагають польовим інспекторам та операторам ділитися інтелектуальним захопленням даних із задньою командою. Носні речі змінюють виїзні служби та переворотять перевірки та операції з моніторингу.

Якщо вам цікаво дізнатись, як мобільні автоматизовані форми покращать точність та час необхідних документів, напишіть мені повідомлення, і ми зможемо обговорити це далі.

Нове покоління робітників хоче постійно підтримувати процеси, системи та технології та створювати культуру гнучкості.

Заключні думки

Компанії потихеньку починають пристосовуватися до різноманітної робочої сили, постійно мінливої вікової демографії, де різні покоління об’єднуються, і їм доводиться працювати разом. Недавнє дослідження “Делойт” показало, що 48% “Бебі-бумерів” розраховують продовжувати працювати після 65-річного віку, а 13% вважають, що працюватимуть до 70-х років. У той же час Millennials перевищить 70% робочої сили до 2025 року. Це пов’язано з відповідальністю керівників підприємств за пошук шляхів інтеграції двох поколінь та створення безпечного та комфортного робочого середовища, де обидва покоління можуть рости та працювати ефективно.

Менеджери відіграють важливу роль у розумінні особистих та професійних цілей як Millenials, так і старших поколінь.

На сьогодні очевидно, що технологічний прогрес в значній мірі впливає на майбутнє роботи. Багато організацій вже проводять аналіз досліджень, щоб визначити, які нові технології змоделюють та допоможуть їхній робочій силі.

На сьогоднішній день, не всі підприємства готові стати більш спритними, і, мабуть, жоден з них не зможе бути абсолютно спритним. Кожна організація повинна побудувати процес прийняття рішень та визначити найкращі інструменти, які відповідають їхнім потребам та відповідають їхнім очікуванням. Але зміни йдуть незалежно від того, готові ці компанії чи ні. Завжди розумніше розпочати безболісний цифровий перехід, який поважає ваш графік, а не вимушені зміни.

Якщо ви готові до цієї зміни або хочете дізнатись більше про це, надішліть мені повідомлення, щоб ми могли визначити потреби вашого бізнесу та знайти рішення для ваших викликів.

Контактна інформація: jelle.swanenberg@smartflowapps.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-does-new-generation-inspectors-look-jelle-swanenberg/.

 learnmore@smartflowapps.com

Jelle Swanenberg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: