Як ви ефективно навчаєте працівників у всьому світі? Спробуйте електронне навчання з краудсорсингом.

У Sana Commerce ми помітили, що швидкість навчання та навчання на борту дуже корелює з фізичним розташуванням працівників. Тобто: біля експертів → швидше навчання. Далі від експертів → повільніше навчання. Віддалена робота → катастрофа.

Отже, ми намагаємося щось нове у Sana Commerce: демократизоване («краудсорсингове») електронне навчання – де кожен працівник є потенційним викладачем, і кожен у всьому світі може отримати вигоду.

Завдання: тримати всіх на швидкості в швидкозростаючому глобальному середовищі

Sana Commerce – це швидкозростаючий масштаб електронної комерції, що діє в усьому світі. Це означає, що, як компанія, ми повинні йти в ногу з:

Постійний потік нових початківців, яких потрібно швидко навчити.

Співробітники з усього світу, котрі потребують однакового рівня знань.

Безліч нових інструментів, процесів та організаційних змін, про які потрібно повідомляти всій компанії.

Швидка індустрія, де знання та тенденції сьогодні застарілі завтра.

І ми хочемо зробити все це гнучко та масштабовано, без величезних витрат.

Наше рішення: електронне навчання, що здійснюється за допомогою краудсорсингу

Отже, ми почали використовувати інструмент створення електронного навчання під назвою Easygenerator. Це простий у використанні інструмент, що означає, що кожен може пройти онлайн-курс, не потребуючи підвищення кваліфікації. Крім того, ми впровадили зручну систему управління навчанням (LMS) від Eloomi для розповсюдження цих курсів електронного навчання по всій організації.

Які переваги?

Кожен у чомусь знавець. Завдяки електронному навчанню ми можемо перевести всі необхідні нам знання безпосередньо від керівників наших експертів та на навчання, яке може отримати користь для кожного. Наприклад, я особисто створив електронний курс з історії Сани для новачків в організації з деякими основними моментами та анекдотами.

Це грайливо, весело та просто у використанні. На платформах для електронного навчання можна розміщувати зображення та відео та пропонувати гейміфікацію – що добре працює в організації, орієнтованій на результат, як Сана, де люди хочуть отримати найвищий бал. Ви також можете скоротити частину тренувань для залучення до занять із захоплюючим навчанням.

Ви можете взяти його де завгодно і в будь-який час. Подолання географічних проблем.

Ви можете відстежувати прогрес як організація. Менеджери можуть легко бачити, що відбувається, і порівнювати навчальні результати між членами своєї команди.

Співробітники можуть відслідковувати свій власний прогрес, що дає їм відчуття успіху та чітку видимість їхнього навчального прогресу.

Звичайно, електронне навчання – це не срібна куля. Взаємодія особисто та налаштування класу часом можуть забезпечити більш ефективне навчання, ніж електронне навчання. Щоб досягти найкращого результату, я все одно рекомендую поєднувати електронне навчання з епізодичним очним тренуванням, навіть якщо це означає витратити час і гроші на зближення розсіяної команди.

Результат: курси, які цікаво проводити та цікаво проходити, та демократизація навчання

Наявність різноманітних викладачів додає більше задоволення навчальному процесу. Співробітники отримують “електронну зустріч” з колегами з інших куточків світу, про які вони, можливо, не чули. Деякі колеги також змогли внести багато гумору в своє навчання, яке завжди працює добре. Але найголовніше, що це не все йде зверху вниз із штаб-квартири.

Ми вже два квартали робимо електронне навчання організаційним акцентом. Це дало нам імпульс. Це вразило всіх як створенням, так і проходженням курсів електронного навчання. І оскільки курси цікаво робити і цікаво їх слухати, електронне навчання стало частиною замовчування того, як ми ведемо бізнес.

HR запускає новий інструмент? Давайте зробимо електронний навчальний курс для навчання працівників. Які основні особливості останнього випуску продукту Sana? Давайте викладемо їх на курсі електронного навчання. Чи плануємо ми шукати клієнтів у новій галузі? Давайте пояснимо, чому, як і що, побудувавши курс електронного навчання. Навчання GDPR? Ви зрозуміли ідею.

Висновок

Електронне навчання змінило гру в тому, як ми розподіляємо цінні знання, які вже є в організації, масштабованим, економічно ефективним способом. Ми раді цим інструментам, філософії, що лежить в основі (демократизація якісного навчання), і способу роботи, який ми прийняли.

Я впевнений, що це не тільки призведе до більш підготовленої робочої сили, яка може вести більш змістовні розмови з нашими клієнтами та партнерами, але це також призведе до того, що більше зацікавлених людей, оскільки вони відчуватимуть більше майстерності у виконанні своїх ролей.

Хочете спробувати один із наших курсів електронного навчання, щоб відчути це? Залиште мені коментар.

Розкриття інформації: Easygenerator.com – це портфельна компанія, що належить акціонерам Sana Commerce.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-do-you-effectively-train-employees-around-world-try-schipperus/.

Michiel Schipperus люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: