Як отримати всі гроші, які потрібно отримати прямо зараз, продаючи ІТ-послуги та підтримку

Як знаменито сказав Майк Тайсон, “у кожного є план … до тих пір, поки їм не вдарять по роту” Зараз ВСІХ отримують кулаками в рот, потім б’ють ногою в кишечник, а потім підпалюють – і те, як наступні кілька місяців і цей рік пройде для ВАС, багато в чому залежить від того, як Ви на це реагуєте.

Для мене я розглядаю цю гігантську кнопку скидання та можливість переорієнтуватися на основи та поглибити свою рішучість. Так, мій бізнес приймає серйозний присосок, але я ВІДЙду сильніше з килимка У цьому дусі дозвольте мені дати вам чотири основи отримання грошей, щоб перенаправити їх прямо зараз, якщо ви фірма, що займається послугами МСП або ІТ-послуг.

Фундаментальний No1: ПЕРСПЕКТИВА Як часто казав Зіг, “нічого не відбувається в бізнесі, поки хтось щось не продає”. І все ж скільки днів / тижнів / місяців проходить у більшості підприємств, де проводиться пошук або продаж НУЛІВ, часто ПРОФІЛАКТИКА ПРОДАЖІ відбувається з більшою регулярністю? Робити операційні аспекти вашого бізнесу та фактичну ІТ-роботу зручно – але безглуздо та невигідно, якщо ви не знайдете людину, яка готова дати вам достатньо грошей для цього. Якщо ви хочете отримати дозвіл, як щодо примушення ВАМ квоти на пошук та продаж кожного дня, щотижня, щомісяця? Навіть група, що складається з однієї людини, може легко знайти мінімум 25 нових компаній на тиждень; і ці мізерні зусилля призведуть до списку 1300 до кінця року, не кажучи вже про збільшення кількості продажів, збільшення кількості клієнтів та збільшення прибутку. І так, незважаючи на те, що ви можете подумати, у мене є клієнти, які РОЗКЛЮЧАЮТЬ угоди саме зараз, у розпал цієї шаленості. Щоб дізнатися, що вони роблять, перегляньте цей вебінар про те, як шукати керовані ІТ-послуги, VoIP та інші проекти ІТ-підтримки прямо зараз.

Фундаментальний No2: ЧАСТО спілкування та продаж наявних клієнтів. Так багато ПСП переступають долари, щоб забрати копійки, повністю ігноруючи своїх поточних клієнтів-платників, не заглиблюючись у ці рахунки, не вигадуючи рефералів, не використовуючи свої історії та результати, щоб отримати ще один, подібний до них. Один учасник нещодавно написав, що щойно виплатив понад 60 000 доларів США особистого боргу завдяки ОДНІЙ ЕЛЕКТРОННІЙ пошті. Я змусив його надіслати своїм клієнтам у семінар з швидкого впровадження для ПСП, який повинен був генерувати принаймні в 4 рази більше доходу, коли ви берете з COGS, накладних витрат та податків, щоб отримати чисту суму в 60 тис. доларів. Цей потенціал був там замкнутий, ховаючись на виду, чекаючи реалізації. Потрібне було лише правильне застосування фундаментального.

Основне # 3: Відмежування вашого бізнесу від ВСІХ конкурентів. Процитувавши Нідо Кубейна, президента Університету Хай-Пойнт, “чим легше повторити те, що ти робиш, тим менше тобі за це платять”. Зараз ми збираємося перейти до рецесії, де ваші перспективи будуть більш цінними – не «дешева ціна», а ЦІННІСТЬ. Вони будуть більш розсудливими щодо своїх витрат – тому зараз, як ніколи, вам потрібно мати змогу чітко сформулювати ЧОМУ потенційний клієнт повинен вести бізнес з ВАМИ щодо будь-якого іншого варіанту, ОСОБЛИВО, якщо ви не найдешевший постачальник послуг із послуг із ПМС або ІТ-послуг у вашому ринку.

Фундаментальний No4: ВИЗНАЧЕННЯ для досягнення успіху. Я, безумовно, не найкваліфікованіший продавець, копірайтер, керівник, менеджер чи підприємець. Багато мене обганяють (хоча число, яке я випереджаю, величезне). Однак я головокрупний і рішучий досягти успіху та досягти своїх особистих цілей. Щодня я маю на меті мати більший чистий капітал та власний капітал, ніж я був напередодні. Я щодня переглядаю свої квитанції про продаж. Я твердо налаштований робити кожен день грошовим днем, а не просто днем, щоб зробити щось. Крім того, не просто продажі, а власний капітал та постійний дохід – більше нових учасників, більше заброньованих подій, більше запланованих днів консультацій. Не повинно пройти і дня, щоб я не зробив хоча б одну справу, часто кілька, щоб просунути цю мету вперед. Один електронний лист. Один телефонний дзвінок. Один новий лист про продаж або ініціатива. Чому б цього року не поставити перед собою мету щоранку присвятити хоча б ОДНУ справі “отримання грошей?”

Багато людей – і особливо ділові люди зараз – змирюються зі своїми жалюгідними умовами, звинувачуючи все, що не залежить від них, ненавидячи обставини, схиляючись перед страхом і гнівом. Знайте це: Є лише НЕКОЛЬКІ виняткові обставини, які цілком і повністю не відповідають вашій волі. Можливо, наразі це не буде “звичним звичним процесом”, але в кожній кризі є можливість. Полюйте на це.

Зрештою, це те, чим насправді є моя компанія – надаючи вам мужності та спрямованості бути, мати чи робити все, що завгодно. У нашій заяві про місію: «… РОЗШИРИТИ МОЖЛИВОСТЬ усіх членів для досягнення великих справ» – це не просто банальність. МИ стоїмо з вами, підтримуємо вас, підбадьорюючи проти зростаючої невизначеності.

Це лише одна з причин, по якій ми даруємо БЕЗКОШТОВНУ перепустку на рік для нашого щорічного Boot Camp з продажу та маркетингу ІТ. Цей пропуск включає доступ до виставкового залу, а також 50 сеансів прориву постачальників, безкоштовні тренінги та спеціальну сесію для вас по справжньому чотирьом основним маркетинговим кампаніям, щоб справді отримати набір. Зробіть це, і ваш бізнес не просто виживе, а РОСТЕ. Отримати деякі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-get-all-money-right-now-when-selling-services-support-robins/.

Robin Robins люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: