PaaS не має бачення щодо розробки додатків

Платформа як послуга (PaaS) – це все для абстракції та автоматизації. Абстрагування від основних технологічних шарів шляхом автоматизації. В основному це те, що відбувається на кожному шарі хмарної архітектури, від апаратного забезпечення до IaaS, до базового PaaS до aPaaS.

Вся ця абстракція та автоматизація спрямована на те, щоб зробити розгортання програми одним розробником у один клік або за допомогою однієї команди. Це робить розгортання досвідом самообслуговування для розробника, що виключає передачу даних і таким чином покращує продуктивність та масштабованість інженерної групи.

Розчарування, яке слідуватиме за поточним імпульсом paas

Технологія PaaS набуває значного імпульсу на сучасному ринку. З поважних причин, якщо ви запитаєте мене. Однак я боюся, що за цим імпульсом почнеться розчарування …

Очікування та обіцянки високі, настільки високі, що їх ніколи не вдасться виконати, зосередившись лише на частині життєвого циклу програми. Просто вдосконалення розгортання додатків не призведе до підвищення гнучкості та продуктивності, необхідних нам для підтримки сучасних вимог бізнесу. Нам також потрібно взяти до уваги розробку та еволюцію додатків. Саме цього не вистачає в середньому підході PaaS: бачення розробки додатків. Програмування все ще таке ж мляве, як ніколи раніше.

Абстракція та автоматизація для розробки додатків

Чому ми не застосовуємо ті самі принципи, які ми так успішно застосовуємо до розгортання, а також до розвитку? Чому б нам більше не досліджувати абстракцію та автоматизацію для розробки додатків? Застосовуйте абстракцію, використовуючи мови вищого рівня для розробки програм. Застосовуйте автоматизацію, інтерпретуючи ці мови вищого рівня або генеруючи з них код.

Для цього існує безліч причин, але короткий підсумок полягає в тому, що це покращує продуктивність, спритність і дозволяє зосередитися на бізнес-проблемі. Що вас стримує?

Ця публікація вперше з’явилася на сайті The Enterprise Architect.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20140818191247-10127480-paas-is-lacking-a-vision-on-application-development/.

Johan den Haan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: