TriBuild завершує перше придбання

Broomfield, CO. TriBuild, Inc., постачальник рішень програмного забезпечення як послуга (SaaS) для будівельної галузі, сьогодні оголосив про придбання RADAR Construction Software, постачальника програмного забезпечення для управління будівництвом на основі хмар (“RADAR” ).

Заснована командою, яка створила ConstructJob, інтегровані програми управління проектами RADAR використовують найновіші веб-технології, що дозволяють торговим підрядникам працювати ефективніше, полегшуючи ключові функції, включаючи підготовку заявок та запитів на подання інформації, обробку замовлень, управління контрактами, відстеження обладнання, планування та моніторинг термінів.

Повністю розміщена та захищена критична інформація про проект централізована та доступна для користувачів з будь-якого місця. Це хмарне рішення для управління будівництвом є надзвичайно масштабованим та ефективним для невеликих, одноразових контрактів до великих, багатомісних та багатоторгових організацій.

“Ми бачимо, що RADAR є надзвичайно привабливим доповненням до рішень SaaS від TriBuild, спрямованих на покращення робочих процесів та підвищення продуктивності праці для спеціалізованих підрядних підприємств”, – сказав Пат Боле, співзасновник та головний виконавчий директор TriBuild. “Наталі та решта команди RADAR забезпечують багаторічні стосунки та досвід у галузі технологій та будівництва та доповнюють існуючі можливості TriBuild”, – додав пан Боле.

“Ми раді приєднатися до дуже здібної команди TriBuild”, – сказала Наталі Абшиє, президент та головний виконавчий директор RADAR Construction Software. Далі пані Абшир заявила: «Програмне забезпечення RADAR значно розвинулося з часу нашої першої системи управління проектами, ConstructJob, оскільки ми поєднали найновіші технологічні досягнення та наш багаторічний досвід у торгівлі спеціальними підрядниками. Я радий здійснити своє бачення комплексного рішення управління будівельними проектами у співпраці з командою TriBuild “.

Про програмне забезпечення для будівництва радарів

Компанія Mead, штат Колорадо, Radar Construction Software – це досвідчена команда будівельної галузі та спеціалістів з програмного забезпечення, метою якої є надання практичного програмного забезпечення для управління будівництвом з розумною ціною для будівництва підрядних організацій, що працюють від малих гіпсокартонних підрядників до великих підрядників MEP з декількох місць, забезпечуючи ефективність завдяки централізації та стандартизація інформації про проекти для підвищення прибутковості.

http://www.radarpm.com

Про компанію TriBuild, Inc.

TriBuild, Inc. – постачальник рішень програмного забезпечення як послуга (SaaS) для будівельної галузі. Рішення TriBuild розроблені, щоб допомогти спеціалізованим підрядникам задовольнити зростаючий попит на будівельні послуги, надаючи їм нові технології та робочі потоки, що підвищують точність, підвищують продуктивність та оптимізують прибутковість.

https://www.tribuildinc.com/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/tribuild-completes-first-acquisition-brad-couper/.

Brad Couper люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: