Глобальний дефіцит фахівців з кібербезпеки веде до великих можливостей для кар’єрного росту

Якби мені довелося назвати технологічну дисципліну з найбільшим дефіцитом кваліфікованих фахівців, це була б кібербезпека. Кібератаки зросли до такої міри, що вони впливають на кожну організацію, велику чи малу, яка має присутність в Інтернеті. Незалежно від того, чи ці організації наймають власних співробітників кібербезпеки або укладають договори з третьою стороною для надання кваліфікованих кадрів, кожна компанія / агентство потребує допомоги, і це спричиняє величезний глобальний попит на обізнаних людей, які можуть зменшити кібер-ризики.

Наскільки поганий дефіцит? Базове дослідження Cisco у 2014 році показало, що на той час у всьому світі було мільйон незайнятих робочих місць у галузі кібербезпеки, і фактори, що впливають на дефіцит, не змінилися. Насправді, світовий постачальник безпеки Symantec прогнозує, що до 2019 року кількість незайнятих посад складе 1,5 мільйона.

Попри те, що постачальники продовжують вдосконалювати інструменти кібербезпеки за допомогою автоматизованого виявлення та реагування на інциденти, аналітики безпеки потребують роботи з цими інструментами для виконання завдань, які просто повинна виконувати людина.

Як дисципліна, кібербезпека є складною, оскільки вимагає широких технічних навичок, спеціальних знань у галузі безпеки та розуміння бізнес-процесів. У рамках ширшої дисципліни існує багато спеціалізованих ролей, включаючи мережеву безпеку, мобільну безпеку, управління ідентифікацією та доступом, безпеку додатків, етичний злом, адміністрування безпеки, цифрову криміналістику тощо.

На додаток до величезної кількості постачальників кібербезпеки, які мають відповідні сертифікати, також існують десятки незалежних органів сертифікації, які видають посвідчення особи в кібербезпеці. Серед них CompTIA, EXIN, CREST, AXELOS, PECB, Logical Operations, Рада ЄС (ISC) ², ISACA, SANS | GIAC, eLearnSecurity, Cloud Security Alliance, CWNP, Offensive Security, Kali Linux, Lunarline та інші. Повноваження доступні для початківців, середнього та експертного рівня.

Повноваження початківців, як правило, зосереджуються на основних принципах, найкращій практиці та інструментах та технологіях. Сертифікати середнього та експертного рівня припускають, що ви маєте великий досвід роботи та детальне розуміння предмета. Оскільки деталі кібербезпеки змінюються так швидко, більшість сертифікацій потрібно періодично поновлювати.

OUTCERT співпрацює з низкою навчальних організацій, а також сертифікуючих організацій, які можуть допомогти вам розвинути та перевірити навички корисної кар’єри в галузі кібербезпеки. Центр сертифікації OUTCERT може допомогти вам вибрати найкращий для вас шлях навчання та сертифікації.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/global-shortage-cybersecurity-professionals-leads-great-ronen-ratner/.

Ronen Ratner люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: