Дані: Великий постачальник – захоплюючий час для цифрових фінансів

Це хвилюючий час для цифрових фінансів. Банки-претенденти та інші перспективні фінансові установи змагаються, щоб надати клієнтам те, що вони зараз вимагають: інформацію в реальному часі про свої фінанси через обрані ними цифрові канали.

Єдина проблема полягає в тому, що чудові, прості у використанні програми, що запускаються для забезпечення блискучого цифрового досвіду, часто базуються на великих, старих, скрипучих системах зберігання даних, які не хочуть віддавати свої секрети. Надання доступу до цих даних є життєво важливим, але багато команд цифрової трансформації не роздумують над тим, як це зробити, поки вони не зайшли занадто далеко.

Побудова нових систем зберігання даних з нуля є дорогим варіантом завдяки лише їх величині, не дивлячись на суворі правила, що регулюють їх створення. Але використання застарілих систем, побудованих тоді, коли інформації про вчорашній баланс банку чи торгових операцій було достатньо, щоб задовольнити клієнтів, також представляє проблему. Коли вони були побудовані, просто не було потреби надавати доступ до даних із необхідною сьогодні швидкістю, ані тим, що нові програми хочуть їх споживати.

Якщо ви хочете прочитати повну статтю, натисніть тут, щоб переглянути її на нашому веб-сайті.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/data-great-deliverer-exciting-time-digital-finance-nigel-garner/.

Nigel Garner люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: