Зробити участь у закритих громадах більш безпечною та надійною.

В даний час понад 15 мільйонів американців живуть у закритих громадах – кількість, яка щороку швидко зростає. Зараз закриті громади є одним з найбільш затребуваних типів житлових кварталів у Сполучених Штатах, пропонуючи власникам будинків обіцянку спільного способу життя із сусідами та підвищеної приватності, безпеки та безпеки. Сьогодні, як ніколи, коли ми маємо справу з ефектом COVID, потенціал цього способу життя зростає.

Найвідомішою характеристикою спільноти огороджених є, звичайно, її ворота, які пропонують членам додатковий рівень захисту, конфіденційності та безпеки. Одна з головних причин приєднатися до цих спільнот. Тільки мешканці та їх гості можуть в’їжджати у визначений географічний район; і цей обмежений рух означає, що вони можуть насолоджуватися більш мирним та тихим способом життя. Мешканці, включаючи дітей, можуть вільно гуляти з більшим почуттям спокою, спокою та безпеки, ніж у незамкненому районі.

У Juganu ми тісно співпрацюємо з деякими найціннішими громадами Сполучених Штатів, щоб підвищити їхню безпеку, безпеку та енергоефективність та ефективність зв’язку. У міру того, як усвідомлення необхідності кращого зв’язку та впливу розумних міст на їхні громади зростає, більш ніж ймовірно, що закриті громади наберуть свій темп і швидше нададуть всі рішення для розумного міста. Враховуючи, що впровадження рішень Smart City та IOT у закритих громадах є набагато менш складним, ніж у великому місті, і має значну диференційовану цінність та рентабельність інвестицій.

Поки соціальне дистанціювання є новим статусом, потреба в особистому залученні зростає. Спільноти, які впроваджують такі рішення, як FOAM від Juganu, та інтелектуальні світлові рішення можуть запропонувати більш захищене та дезінфіковане середовище, яке зможе зробити громаду більш зацікавленою, а життя в закритій громаді більш повноцінною.

Дізнайтеся більше про нашу ПІНУ – запатентоване світло, яке запалює, бачить, думає підключається та захищає. І слідкуйте за нашою майбутньою електронною книгою про розумні спільноти.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/making-engagement-gated-communities-more-safe-secure-eran-ben-shmuel/.

Eran Ben-Shmuel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: