Кібербезпека BT та наші люди

Існує безліч різноманітних технологій, які допомагають виявляти та запобігати кіберзагрозам, але вони настільки ж добрі, як люди та процеси, які за ними сидять. Ми вважаємо, що все починається з найму потрібних людей. BT Cyber Security шукає людей зі світоглядом, оскільки це не так просто навчити. Це робиться шляхом використання стандартної методології методів співбесіди для кожного кандидата. Наші люди повинні мати такі ключові риси:

Слідчий спосіб мислення: Умійте бачити активи та вразливості BT, як це роблять наші противники, щоб передбачити прийоми атак та розробити контрзаходи.

Мисливські інстинкти: відстеження супротивників в оточенні BT, інструментальне оснащення триводов для виявлення присутності зловмисника та встановлення пасток для їх лову.

Навички спілкування: Умійте встановлювати зв’язки з іншими командами та організаціями, як офіційними, так і неформальними, для обміну інформацією задля однієї спільної мети, а саме – захисту ВТ та зменшення ризику від кіберзагроз як можна швидше.

Технічні можливості: Широкий діапазон і розуміння мережевих та безпекових технологій, конфігурацій, послуг, протоколів та найкращих практик.

Адаптивне прийняття рішень: Можливість приймати рішення щодо виправлення помилок поза їхніми навичками

Наступна ключова сфера, на яку звертають увагу багато людей, – чи відповідає особистість цієї людини загальній особистості команди? Це питання потрібно поставити, коли мова заходить про кібербезпеку та захист глобальної нерухомості від постійно мінливої кіберзагрози, оскільки для цього потрібні зусилля всієї команди. Погане ставлення або негативна особистість однієї людини може бути заразним і повністю зруйнувати команду.

Після того, як частина команди BT Cyber Security, наші співробітники отримують план навчання та розвитку. Цей план узгоджується із загальним стратегічним планом та бізнес-моделлю BT і визначається найкращими галузевими практиками та вартістю проти ризику для BT. Для досягнення цього ми оцінюємо наших нинішніх людей на основі їх робочої ролі, поточного набору навичок, стратегічного плану та найкращої практики в галузі. Це дозволяє нам зрозуміти наші прогалини, в яких ми постійно проводимо оцінку щодо витрат проти ризику, щоб ефективно визначити пріоритети. Наш план базується на Людях, Процесі та Інструментах, що дозволяє нам створити кращу команду породи для захисту ВТ.

Тож, коли ви готові захиститися BT від сьогоднішніх кіберзагроз, знайте, що у вас є команда справжніх професіоналів у цьому просторі, які вас підтримують!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/bt-cyber-security-our-people-michael-spotts/.

Michael Spotts люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: