Люди, що продають: слухайте соціальні мережі та продавайте більше

Всі продавці, які беруть участь у новому поколінні бізнесу, це знають, це серйозна важка робота, щоб знайти нових потенційних клієнтів, кваліфікувати їх і задатися питанням, чи відповідають вони вашому товару чи послузі, і нарешті зможете зв’язатися з ними по телефону переконайте їх послухати вас.

Але зараз ситуація змінюється, і насправді настав час використовувати соціальні мережі, щоб полегшити своє життя. Digimind нещодавно випустив нову функцію для створення зв’язку між нашим інструментом соціального прослуховування Digimind Social та Salesforce. Це новий крок у впровадженні ефективного процесу соціальних продажів у вашій компанії.

Крок 1: Налаштуйте інструмент соціального прослуховування, щоб побачити, чи задають люди запитання щодо вашого типу товарів / послуг. Отримуйте автоматичні сповіщення щоразу, коли хтось проводить розслідування. Наприклад, використовуйте кілька ключових слів, пов’язаних із символом знака питання. Ви можете стежити за Twitter, але не тільки, на веб-форумах є люди, які ведуть блоги чи задають питання, і в ідеалі ви повинні охоплювати багато різних типів джерел, щоб бути вичерпними та отримувати більше потенційних клієнтів.

Крок 2: Коли ви знайдете хорошого потенційного клієнта, відправте його від Digimind Social в один клік на свій рахунок Salesforce, щоб зв’язатися з ним / ним та розпочати відносини. Ви будете вражені тим, як людям подобаються їх твіти чи запитання, на які відповідають активні бренди. Ви більше не набридливий нав’язливий продавець, але станьте активним динамічним пошуком рішень!

Крок 3: Налаштуйте зустріч, дайте відповіді на запитання та закрийте свою угоду!

Клієнти хочуть не лише хороших продуктів, вони хочуть переконатись, що вони об’єднуються з реактивними та динамічними людьми, які стануть справжніми партнерами на довгий термін. Спільно використовуючи соціальні та CRM, ви кладете перший камінь на землю, щоб створити цю успішну історію.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/sales-people-listen-social-media-sell-more-patrice-francois/.

Patrice Francois люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: