Невелика інвестиційна ланцюгова реакція – чому я інвестую в стартапи

Думка пройшла в моїй свідомості не так давно, згадуючи про наш шлях до успіху за допомогою Score Alarm. Чесно кажучи, багато факторів вирішує питання про долю стартапу, і мало хто з них важливіший за підтримку людей, які вірять у тебе та обраний вами шлях.

Якби не було людей, які б довіряли нашому баченню, пристрасті та наполегливій праці у найтяжчі часи, коли регулярних доходів було мало, можливо, нам би не вдалося створити продукцію, бізнес та командний дух, який ми маємо сьогодні. Захоплююче спостерігати широкий діапазон цінностей, які ми збудували за останні пару років, думаючи, що нічого не могло б статися, якби люди, які вірили в наше бачення, не перетнули наш шлях.

Це нововиявлене усвідомлення ланцюгової реакції малих інвестицій стало однією з причин, чому я вирішив почати інвестувати в стартапи та надзвичайних людей, які стоять за ними. Люди, які вирішили призупинити своє життя на кілька років, щоб будувати компанії та привносити нові цінності в наше суспільство. Ці люди та їхні команди є рідкісною знахідкою в нашому регіоні, і моя мета – допомогти їм подолати труднощі, спричинені місцевим середовищем, та розвивати бізнес у всьому світі.

Минулого року я інвестував у TalentLyft, Fueloyal та Good Game. Спільно з моїми партнерами ми допомогли їм завершити повний раунд запитань. У TalentLyft вже працює 15 людей, які розробляють програмне забезпечення для підбору персоналу, допомагаючи клієнтам керувати процесами найму та знаходити потрібних кандидатів. Після успішного випуску TechStars в Нью-Йорку IoT компанія Fueloyal вирішує різні проблеми галузі вантажоперевезень. Good Game, завдяки якій Нікола, колишній працівник Google, залишив посаду керівника відділу маркетингу в одній з найбільших студій gamedev і занурився глибоко в швидкозростаючу індустрію кіберспорту, вже поширився в регіоні і за його межами – до Китаю. Цей рік розпочався з кампанії Funderbeam, завдяки якій я інвестував у STEMI – компанію, яка допомагає дітям підготуватися до життя 21 століття. В даний час STEMI постачає 16 шкіл США робототехнікою та програмним забезпеченням. Окрім бізнесу, я бачу цю компанію неймовірно вражаючою та змінює життя.

Інвестиції у стартапи – це моє хобі, яким я не займатимусь регулярно, а лише тоді, коли відчую зв’язок і знайду час. Я бажаю всього найкращого своїм інвестиціям, але моя головна мотивація – піднімати правильні цінності. Якщо цим компаніям вдасться створити середовище правильних цінностей і допомогти людям рости та ставати незалежними – я не міг би бути щасливішим, незалежно від віддачі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/small-investment-chain-reaction-why-im-investing-startups-klaric/.

Ivan Klaric люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: