Нехай ваші клієнти визначають ваші продукти!

Створюючи нові продукти, ви витрачаєте більшу частину часу на визначення канвальної бізнес-моделі, бізнес-плану, пропозиції вартості, технічних характеристик товару та забезпечення, шукаєте ресурси, оцінюєте рентабельність інвестицій … занадто багато речей, тому, з чого почати та зосередитись спочатку?

1 зосередьтеся на персонах

Як менеджер з продуктів, вам потрібно перетворити сегмент клієнтів на персону, що розвивається продукти мають диференційований характер і чітко персоналізовані для цільової аудиторії:

У театрі персона, що в перекладі з латинської означає “маска”, відноситься до ролі, яку виконує актор. У розмовній формі цей термін використовується для опису соціального уявлення, яке ми всі демонструємо у повсякденному житті.

При управлінні та розробці продуктів персона – це детальне представлення прикладу користувача.

“Не знаходьте покупців для своїх товарів, знаходьте товари для своїх клієнтів” – Сет Годін

2 створіть карту співпереживання

Будьте на взутті клієнта, спробуйте зрозуміти почуття, потреби та бажання: що для нього боляче ?, що сприймається як задоволення?

3 визначте mvp та подорож клієнта

Тепер, коли ви знаєте свого клієнта, настав момент створити мінімальний життєздатний продукт (MVP) та правильну подорож клієнта, яка сприятиме вражаючому досвіду роботи клієнтів.

4 перевірте свої припущення якомога швидше

Ви повинні піти далі і підтвердити, що ваші припущення відповідають дійсності: слухати, спостерігати, переглядати соціальні мережі, розмовляти з людьми зі схожими профілями та перевіряти, чи правдивим є те, що, на нашу думку, мотивує та турбує.

“Якщо вас не бентежить перша версія вашого продукту, яку ви запустили занадто пізно”

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/let-your-customers-define-products-mykola-dovhal/.

Mykola Dovhal люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: