Смерть менеджера з продуктів

Ніщо не може гальмувати успіх компанії швидше, ніж менеджер.

Дозвольте пояснити.

Управління є синонімом constrict: для контролю або обмеження зростання. Антитеза інноваціям, лідерству та створенню чогось дивовижного. Існує ментальність, яку менеджери не повинні виробляти – вони просто повинні, ну, керувати.

Власники, з іншого боку – володійте нею! Вони виробляють, надихають, творять, а головне – ведуть. Я раз у раз бачив, як чудова робота виконується з власниками, які одночасно очолюють та довіряють своїй команді, щоб уникнути шляху.

Ось чому в моїй компанії у нас немає менеджерів з виробництва, ми маємо власників продуктів.

Яка різниця?

Це класичний випадок управління проти свинцю – і я люблю порівнювати це із залізницею (дотримуйтесь мене).

Подумайте про це так: Власник товару (керівник) має можливість вийти перед поїздом і створити правильний план. Вони можуть озирнутися назад і побачити потяг, який рухається, а також подивитися вперед і побачити, куди йому потрібно йти. Найголовніше, що вони працюють над розробкою орієнтованого на користувача та бізнес-підкованого плану. Визнаючи, що вони несуть відповідальність перед кінцевим користувачем, а також перед компанією, вони володіють повідомленням цього плану інженерній групі та оснащують їх правильним набором інструментів – даними, історіями, результатами тестів, підтримкою – для встановлення план у дії.

Коли інженери з’являються на роботі, їм не потрібно ставити під сумнів, як виглядає траса або куди їй потрібно йти. Власник продукту подбав про все це для них, і вони можуть зосередитись на тому, що їм вдається найкраще: побудувати дивовижну доріжку.

Майте на увазі, що якість композиції повністю залежить від якості Власника продукту – якщо він зробив чудову роботу, інженерна команда теж може зробити чудову роботу.

Тоді, звичайно, у нас поїзд – компанія – мчить зі швидкістю 100 миль на годину. Якщо всі зробили те, що мали зробити, і зробили це добре, поїзду ніколи не доведеться гальмувати або змінювати курс – він буде продовжувати впевнено рухатись у правильному темпі.

Насправді, якщо вони зробили справді чудову роботу, поїзд може йти ще швидше.

З іншого боку, замість цього ви можете мати менеджера з продуктів. Менеджер з виробництва бачить поїзд, бачить, куди йому потрібно їхати, а потім намагається Уповільнити поїзд, щоб контролювати швидкість і напрямок руху. За такого типу «управління» поїзд може продовжувати спускатися по колії, але поїзд може їхати лише так швидко або настільки ефективно, наскільки менеджер може триматися перед ним. Замість того, щоб створювати надійний довгостроковий план і довіряти виконанню команді інженерів, ця недалекоглядна (і, як правило, монтра, керована небезпекою) ВБИВАЄ будь-яку інноваційну думку. Менеджер з продукції викликає вузьке місце у виробництві, і незабаром поїзд наздоганяє його, і він сповільнюється до повзання.

Перш ніж ви цього знаєте, компанія зупинилася – ще гірше, вона повністю зірвана з рейок. Все тому, що менеджер з продуктів має потребу “відчувати контроль” і піддається помилковому сприйняттю того, що краще керувати, а не керувати.

Отже, як утримувати поїзд на коліях? Ще краще, як вам подвоїти швидкість?

Це просто. Вилучіть слово “керувати” зі свого словникового запасу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/death-product-manager-matt-rissell/.

Matt Rissell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: