Стоматологи – розширюйте можливості своєї практики

Після недавньої взаємодії з охороною здоров’я та технологічними іконоборцями, дві основні тенденції на майбутнє, про які я дедалі більше усвідомлював, включають оздоровлення та розширення можливостей. У цифровому світі, де межі даних, інформації, досвіду в Інтернеті та в автономному режимі часто можна об’єднати безперешкодно, обидві ці останні тенденції можуть реалізовуватися на особистому, організаційному та соціальному рівнях.

Як стоматолог та медичний працівник, я відчуваю, що стоматологи втратили контроль за останні два десятиліття. З безліччю стоматологічних матеріалів, якими потрібно керувати, відсутністю прозорості та простоти в упорядкуванні та управлінні цими запасами, а також безліччю вимог дотримання, співвідношення зусиль, необхідних для управління практикою та догляду за пацієнтами, надзвичайно зросло. Стоматологи мають неповну інформацію, що стосується цін на їх запаси на відкритому ринку, і мають неоптимальні інструменти для відстеження використання та зберігання цих запасів, при цьому закінчення терміну дії продуктів та вичерпаний запас впливають на найважливішу зацікавлену сторону – пацієнта.

Sowingo.com призначений для усунення зазначених вище недоліків. Ми створили веб-інструмент, який дозволяє управляти запасами та надає рішення для електронної комерції для замовлення витратних матеріалів. Сучасна аналітика надає відповідну інформацію про те, куди і як витрачаються гроші. Списки замовлень на покупки дозволяють стоматологам та їхнім працівникам постійно організовувати списки покупок для зручності замовлення товарів. Зростаючи, ми сподіваємось змінити стоматологічний ландшафт і повернути стоматологу контроль при прийнятті обґрунтованих та економічно ефективних рішень.

Розширте можливості своєї практики.

http://www.sowingo.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/dentists-empower-your-practice-paul-bhatti/.

Paul Bhatti люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: