Цифрові гуру та майбутнє цифрового підбору персоналу

Отже, як я впевнений, деякі з вас помітили, ми відкрили офіс у Манчестері під фантастичним Тоні Фенікс. Я в захваті з двох причин:

1 Це дозволяє нам працювати з блискучими компаніями на Півночі, які активно набирають персонал і справді потребують надійного та кваліфікованого постачальника

2 Ми активно зосереджуємось на просуванні жінок до лідерських позицій у нашому бізнесі – і завдяки своїй винятковій роботі Тоні допомагає нам просувати цю філософію серед інших. Я хочу сказати, що Тоні і, звичайно, команди в Сіднеї, Дубаї та Лондоні дуже добре зробили.

Це захоплюючий час бути в цифровій галузі, але надання першокласних талантів у цій галузі ніколи не було складнішим – кандидати користуються попитом як ніколи. Кваліфікований рекрутер зараз повинен бути не просто новою діловою людиною, він повинен вміти залучати та залучати кандидатів, а також битися проти внутрішнього набору, тяганини, постійно мінливої поведінки покупців, відсутності розуміння темпів ринок і, звичайно, чудово будувати та підтримувати відносини з клієнтами.

Я вважаю, що за останні 15 років цифрового підбору персоналу галузь в цілому насправді не вивела на ринок нічого нового – ми, як і раніше, все ще працюємо як галузь. Як результат, я з гордістю кажу, що Digital Guru створюють спеціальну пропозицію, унікальну для цифрового підбору персоналу, і я дуже рада представити цей продукт на цифровий ринок у найближчі кілька місяців. Основна увага буде приділена великим компаніям, які або наймають швидко / масштабно, або використовують великі внутрішні групи з підбору персоналу. Це дасть Digital Guru цілком реальні переваги на ринку цифрового підбору персоналу.

Протягом наступного року ми будемо прагнути розширити наші спеціалізовані пропозиції послуг із подальшим наймом та розширенням наших ніш у сферах творчості, технологій, кібербезпеки, рекламних технологій та управління проектами. У цих сферах існує величезний попит на хороших кандидатів, і я вірю у набір елітних талантів для роботи в нашому бізнесі, щоб продовжувати зростати та задовольняти попит клієнтів у всіх наших офісах.

Я в захваті від наступного кроку в епічній подорожі Digital Guru. 2016 рік став роком консолідації, і команда отримала чудові результати. 2017 рік стане роком того, що найкраще робить Генеральний директор – бути іншим, бути розумним і фактично вирішувати проблеми, які представляє цей ринок.

Якщо ви бажаєте приєднатися до родини DG у наших офісах у Лондоні, Манчестері, Сіднеї чи Дубаї, надішліть своє резюме на електронну адресу workforus@digitalgurus.co.uk.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-gurus-future-recruitment-farooq-mohammed/.

Farooq Mohammed люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: