Чому людство має дякувати Хмарам

Минулого тижня в Лас-Вегасі я мав задоволення проводити час із командою Amazon Web Services, яка керує продажами та розвитком бізнесу в Європі, на Близькому Сході та в Африці. Я навіть не можу почати описувати, як мене вразило. По-перше, за рівнем професіоналізму та уваги до деталей команди. По-друге, ентузіазмом та відданістю більшої сили продажів. І, нарешті, завдяки потенціалу хмари вперед.

Коли більшість людей думає про хмару – і я маю на увазі інфраструктуру інформаційних технологій, яка дозволяє зберігати дані на вимогу та отримувати доступ до них через Інтернет – я виявив, що вони думають про це абстрактно, як про щось подібне що просто існує. Я думаю, настав час зробити Хмару більш конкретною: це ключовий елемент інфраструктури, як і дороги, мости, тунелі та електростанції, без яких сучасна економіка просто не існувала б, як зараз.

Однак для мене важливіше те, яку роль відіграє Хмара в майбутньому: у тому, щоб будь-яке обладнання було «розумним»: щоб користувач цього обладнання міг скористатися поєднаним досвідом та мудрістю інших користувачів , щоб вони могли використовувати обладнання так, як воно найкраще використовується, і отримати найкращі можливі результати завдяки його використанню.

Для охорони здоров’я це справді трансформаційна можливість. У нашому випадку кольпоскопії раку шийки матки це означає, що медсестра або акушерка, яка працює у віддаленому селі в Аппалачі, може поставити такий самий експертний діагноз, як і кафедра кафедри Пенсільванського університету. Це означає, що 5,8 мільярда людей у всьому світі без доступу до лікаря-експерта можуть нарешті поставити діагноз досить рано, щоб вони могли уникнути передчасної смерті. Це означає, що відстань більше не буде визначальним фактором для людей, які страждають на низку захворювань.

Саме завдяки цьому я мав честь і вдячність, маючи можливість поділитися з 800 людьми в команді AWS EMEA, як їх хмара використовується для порятунку життя – подякувати їм за їх роботу і додати трохи більше мотивації їхніх зусиль. Ось презентація, яку я щойно розмістив на слайд-шарі:

Щоб бути повністю прозорими, ми вже кілька років є клієнтами AWS, але ми також надзвичайно вдячні IBM, яка нагородила нас хмарною премією IBM в рамках Extreme Tech Challenge – і ми почали використовувати хмару IBM для наша глибша дослідницька робота. В обох випадках важко переоцінити важливість Хмари для мільярдів людей у всьому світі – і можливості, які Хмара відкриє для людства в майбутньому.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-humanity-should-thank-clouds-ariel-beery/.

Ariel Beery люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: