Чотири способи віддаленої роботи вбивають інновації та продуктивність праці

Власники бізнесу в Оттаві стикаються з цікавою дилемою, коли справа доходить до залучення та утримання найвищих талантів із сьогоднішньої робочої сили, що стосується багатьох поколінь.

Millennials, покоління, на яке припадає найбільша частина сьогоднішньої робочої сили, посідає гнучкість робочого місця високо у своєму списку задоволення від роботи. У тисячолітньому опитуванні Deloitte за 2017 рік компанія виявила, що 64% людей цього покоління працюють там, де місцезнаходження є гнучким. Однак для роботодавців віддалена робота може становити загрозу для командних інновацій та творчості.

Ця дилема існує завдяки підключеним та мобільним технологіям. З одного боку, багато технологічних рішень пропонують людям можливість працювати з будь-якого місця. З іншого боку, вигоди від особистого спілкування та колективної роботи не так легко відтворюються віддалено, як це вважалося раніше, і це може перешкоджати інноваціям, сповільнювати час реакції на зміну вимог та подовжувати час на ринок – пріоритети для багатьох роботодавців.

Оскільки підключені рішення усувають розрив у місцезнаходженні між працівником та робочим місцем, цифрові маркетингові та комунікаційні канали вимагають, щоб співробітники були ще більш зв’язані між собою, щоб швидко реагувати у відповідь на розмови, зворотний зв’язок та аналіз даних, керованих даними, що миттєво забезпечують за допомогою підключених технологій. Такий гнучкий підхід на робочому місці сприяє реагуванню на зміни в довгострокових планах, щоб краще відображати швидко мінливі темпи сучасного ринку. Спритне робоче місце є ітеративним, вимагає великої кількості реєстрацій та узгодження пріоритетів, щоб забезпечити залежність між синхронізацією завдань, і вимагає від команд швидкого інноваційного вирішення проблем, щоб не відставати від темпу.

Оскільки Канада позиціонує себе як провідний новатор на світовому ринку, а Оттава – провідний центр інновацій, особливо у високотехнологічному секторі, переосмислення способу віддаленої роботи може бути необхідним для багатьох місцевих роботодавців, щоб зберегти конкурентну перевагу та за підтримку служб, щоб не відставати від змін темпів.

Отже, якщо ви власник бізнесу, який прагне підвищити гнучкість робочого місця (і навіть заощадити на офісних приміщеннях), заохочуючи віддалену роботу, ось кілька моментів, на які слід звернути увагу.

Вдома не кожен продуктивний.

Деякі люди орієнтовані на завдання, інші – на стосунки. Навіть якщо на вашому робочому місці не потрібне гнучке середовище, орієнтоване на команду, деякі люди будуть продуктивно працювати над завданнями поза офісом, тоді як інші процвітають у більш соціальному середовищі.

У цьому випадку гнучкість робочого місця має більше сенсу, якщо люди можуть довести, що вони продуктивні поза офісним середовищем. Існують технологічні інструменти, які можуть допомогти менеджерам відстежувати продуктивність під час нагляду за віддаленою роботою, а кваліфікований консультант із закупівель може допомогти вам знайти рішення, яке підходить саме для вашого бізнесу. Зрештою, пропонування гнучкості – це створення побудови довіри між роботодавцем та працівником.

Віддалені працівники можуть продовжити час завершення проекту в гнучких умовах.

Чекати, поки хтось відповість на електронне повідомлення або взяти трубку, триває довше, ніж розмова з кимось у залі чи за їхнім столом. Особисті розмови просто швидші.

Цього року, слідуючи слідам Yahoo, IBM зателефонувала своїм віддаленим працівникам до офісу для особистої роботи з невеликими спритними командами. Незважаючи на новаторську роботу вдома, компанія визнала, що сьогодні робоче середовище відрізняється від того, що було 10 – 20 років тому.

Коли Yahoo зробив те саме близько чотирьох років тому, він заявив, що особистий час між співробітниками сприяє більшій творчості, посилаючись на те, що віддаленими працівниками часто жертвують швидкість і якість, і що деякі з найкращих рішень випливають з імпровізованої розмови між людьми навколо охолоджувач води на роботі.

Результати? Після цього старший директор Yahoo заявив, що залучення працівників зросло, випуск продуктів значно збільшився і що гнучкі команди процвітають.

Клієнт приходить першим – в офісі.

Коли вашому клієнту щось потрібно, ваша команда повинна мати можливість оперативно реагувати. Зазвичай для цього потрібна контактна особа, а потім координація між людьми в команді для своєчасного надання послуг або вирішення проблем та вирішення проблем та проблем.

Але при координації віддалених робітників існує час затримки спілкування.

Якщо ваша компанія надає послуги з обслуговування клієнтів, подумайте, як графіки ваших клієнтів вплинуть на години роботи вашої команди, щоб бути в тісному контакті. Розвивайте гнучкість робочого місця таким чином, щоб гарантувати, що час реагування клієнтів не затримується, щоб ви не втратили бізнес на конкурентів.

Любий, я вдома!

Балансування особистого та професійного життя – це штука для кожного. Потреби сім’ї є і повинні бути пріоритетними. Але на практиці робота на дому роботодавець втрачає контроль над середовищем, в якому працюють працівники. Іноді робота вдома може відволікати увагу залежно від того, що там відбувається.

Не слід недооцінювати потрібний простір для роботи, коли справа стосується продуктивності праці. Незважаючи на те, що домашнє життя кожного може бути різним, роботодавець може переконатися, що це сприятливе місце для роботи, яка знаходиться в офісі. Задоволення роботою та продуктивність праці можна досягти, створивши приміщення, що забезпечують продуктивність, творчість, співпрацю, інновації, а також розслаблюють час.

Автор Джим Стекхаус – засновник та президент NeoLore Networks Inc., компанії з технологічних послуг, що базується в Оттаві, яка розробляє, впроваджує, управляє та підтримує комп’ютерні мережі для малого та середнього бізнесу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/four-ways-remote-work-kills-workplace-innovation-jim-stackhouse/.

Jim Stackhouse люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: