Як збільшити вартість бізнесу

Незалежно від того, чи це ваші орендодавці, орендарі, підрядники чи продавці, змусити їх цінувати ваш бізнес має вирішальне значення для того, щоб не просто зберегти свій бізнес, а й підвищити репутацію вашого бренду.

Прозорість

Перше, на що слід звернути увагу – це ваше спілкування між сторонами. Подумайте про те, щоб запустити портал, де всі ділові сторони можуть спілкуватися в одному місці. Це все можливо завдяки Openview.

Відповідність

Завдяки понад 150 законам про оренду житла, повідомляючи орендодавцю, що ви дотримуєтесь, є ключовим фактором для підтримки хороших стосунків. Отримайте кваліфікацію через ARLA або NAEA, щоб продемонструвати свій професіоналізм у галузі або бути в курсі всіх вимог, використовуючи наші електронні путівники, доступні в нашій групі Openview Enterprise Facebook.

Поміщицькі семінари

Поділіться своїми знаннями як агент по здачі в оренду на власному бізнес-семінарі. Це дасть вам шанс виділитися проти будь-якої конкуренції на ринку, будучи мережею з нинішніми або потенційними орендодавцями. Клацніть тут, щоб прочитати наш путівник, який пояснює все, що вам потрібно знати про організацію власного семінару.

Інновації

Подумайте, як ви можете виділитися з натовпу. Використання камери Madventure 360 дозволяє запропонувати клієнтам віртуальну екскурсію поряд із 3D-ляльковим будиночком, замість традиційного перегляду будинку. Детальніше про камеру Madventure 360 ми пояснили у короткому відео нижче.

Якщо ви клієнт VTUK, не забудьте завантажити наш електронний путівник, в якому детально описано все, що ви можете зробити, щоб додати цінності своєму бізнесу, на нашу групу Openview Enterprise Facebook.

Зателефонуйте за номером 0800 328 0460, напишіть на електронну адресу info@vtuk.com або відвідайте vtuk.com, щоб дізнатись більше про наше програмне забезпечення для нерухомості Openview.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-increase-business-value-peter-grant/.

Peter Grant люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: